22

Z tym podkładem muzycznym to trochę się wzruszyłem...

0

@LeoMessiiBarcaPepa To, że nikt się nie spodziewał to oczywiste. Ale zastanawia mnie czy ktoś wtedy potrafił wymyślić takie marzenie. Dla mnie szczyt marzeń wówczas to było, że będziemy mieć takiego swojego Szewczenkę

21

Kto wtedy był w stanie wyobrazić sobie, że na koniec kariery ten pośrodku będzie największy z nich...


28

Właśnie wyszukuję takie wpisy na X i czuję się wspaniale :-)


0

Ufam , że Ter Stalin nie podniesie Pucharu

0

Teraz tylko spokojnie

1

Czy my strzelimy kiedyś gola z wolnego?

1

Lewy stary bo straty, ale swoje daje w ataku. Jest Fermin który swoje ukłuje. Są też zawodnicy którzy mogą zagrać na fałszywej 9. Tu przede wszystkim trzeba szukać środkowych obrońców z topu. Tu mamy największe problemy, a nie z przodu.

4

Flick nie ma kim grać w obronie. Co można mu zarzucać? On ma osobowy skład obrony na poziomie środka tabeli Premier Legue. I tak wykręca z tego dużo więcej niż się da.

0

Popierdolona końcówka 1 połowy. W sumie to nie do końca wiem co się wydarzyło.

1

Szkoda, że Ferminowi nie udał się ten faul

1

Po prostu poprzednia sytuacja była zbyt łatwa

3

Dlaczego Yamal w ogóle nie strzela na bramkę? Ma świetną pozycję to kombinuje

3

Dzisiaj za dnia byłem spokojny. Teraz tradycyjnie emocje rozpieprzają głowę... Visca el Barca, visca el Catalunya!

2

Ciekawe czy w studiu będą pieprzyć, że Real to rozegrał na spokojnie, jak doświadczony bokser, wyczekał, skontrował, cierpliwie się bronił, pokazał skuteczny football i inne pierdoły

0

Ależ to przepchnęli

8

To raz jeszcze:


10

Nie pozostaje nic innego jak przypomnieć:


2

Maszyna Führera niszczy baskijski klubik z kucaczem na czele

10

Jeżeli de la Fuente będzie dalej stawiał na Simina kosztem Garcii to nie będzie żart, to będzie sabotaż

1

Jest i nasz Rooney!!!!

1

Valverde już zrezygnowany. Już nie kuca.

1

Jak ja uwielbiam tego chłopaka. Dusza Barcelony

0

Reeeeeeeekin!!!!

1

To nie tak miało być... Ja miałem być 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

2

Jaki ten Real jest słaby...

0

Skurwysyny z Espanyolu zamilkły

0

Fermin kocisko. Uwielbiam tego gościa

2

Jest i Robercik

0

VAMOSSSSSS! I jeszcze się nie połamał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?