1

Wszyscy mówią o tym, że Legia może spaść z przymrużeniem oka, bo przecież wiadomo, że się utrzyma, ale jak patrzę w tabelę to trzeba to brać pod uwagę na poważnie. Zobaczymy jak ułożą się pozostałe wyniki tej kolejki, ale jak Termalica zrobi niespodziankę z Górnikiem to zrobi się bardzo gorąco. Bo gorąco to już jest. Kolejne mecze to Wisła Płock, Jagiellonia, Cracovia. A presja będzie rosła...

0

@654321 I want to believe

3

Już nie mogę się doczekać jak spuścimy Atleti wpierdol na Camp Nou. Remontada es posible!!!

0

1

@macio_944 weź jednak pod uwagę, że to było dosyć niezwykłe 45 minut

0

Dostrzegam pewien problem z naszą linią obrony. Mianowicie nie mamy zawodników którzy potrafią łapać na spalone oraz szybkich zawodników, a stoimy bardzo wysoko.

1

No kilka niedociągnięć jest

0

O kurwa. Kochani. Tego się nie spodziewałem.

0

Dawno takiego pogromu nie widziałem

1

Na IO trwają właśnie zawody w łyżwiarstwie. Mam wrażenie, że na Metropolitano też. Co oni się tak ślizgają?

0

Trochę Aniefield vibe

2

Póki co nie ma nas na boisku

0

Joan "Boruc" Garcia

0

To ja włączyłem. Przyznaję się. Dwie minuty temu.

34

Nagle Atletico stało się potężne, bo walnęło manite Betisowi. Przypominam, że tydzień temu było totalnie beznadziejne, bo zremisowało z przedostatnim Levante. Nie są ani potężni, ani beznadziejni. Są po prostu Atletico Madryt - drużyną, które może nam sprawić problem, ale są gorsi od nas. Barcelona jest w takim starciu faworytem.

0

@malypuzon Potężny Gerard Maldini go wyjaśni

8

To Atleti nieźle zaczyna grać. Chyba maszyna Flicka musi ich wyjaśnić w półfinale. Wolę Atletico z półfinale, bo będę dwa mecze.

1

Lookman mecz imienia Ferrana Rekina. Do sytuacji dochodzi i wszystko marnuje.

0

Lookman już nabrał ofensywego sznytu Simeone

0

Z czym Cristiano ma problem? Bo nie wiem. Licząc wydatki na pensje i transfery Al-Nassr wydało najwięcej w Arabii od czasu przyjścia CR7. A nawet jeśli tak by się nie stało, to co z tego? W 2009 roku Barcelona miała odmówić gry jak Real w jednym okienku ściągnął Cristiano, Kake, Benzeme i Xabiego Alonso? A może piłkarze Romy powinni protestować, bo Roma wydała na wzmocnienia przed sezonem dwa razy mniej niż Inter czy Juve? Już nie chcę się odnosić do Polski i szaleństw transferowych Widzewa. To jest normalna sprawa i nikt nie ma zn tym problemu, tylko Cristiano. Chciałbym zrozumieć o co on znowu płacze.

9

Czyli Sociedad i Bilbao dalej. Byle na jedno z nich trafić w półfinale, a nie na Real... choć nie... zaraz...

4

Bardzo szkoda. Lubię Valencie. A mimo wszystko Bilbao chciałbym uniknąć. Oni mogą się zmobilizować na Puchar Króla

1

I zacznie się kurwa nerwówka

4

Lewandowski może by też pojechał na pielgrzymkę do Jerozolimy?

2

Szczęść Boże! Łaska Pańska stąpiła na Urugwajczyka!

16

Czy Joan po prostu wyszedł z piłką za linię końcową???

18

Cristiano Ronaldo chce zablokować transfer Benzemy do Al-Hilal, bo wtedy Al-Hilal będzie w jego ocenie zbyt mocne... Co za cyrk XDDD

3

Chciałbym, żeby Mbappe strzelał karne jak Rajovic

11

Wydawało mi się, że moja nienawiść do Realu Madryt nie może być już większa. Myliłem się...

0

@Piotrek1993 Idziemy na rekord

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?