Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy mówią o tym, że Legia może spaść z przymrużeniem oka, bo przecież wiadomo, że się utrzyma, ale jak patrzę w tabelę to trzeba to brać pod uwagę na poważnie. Zobaczymy jak ułożą się pozostałe wyniki tej kolejki, ale jak Termalica zrobi niespodziankę z Górnikiem to zrobi się bardzo gorąco. Bo gorąco to już jest. Kolejne mecze to Wisła Płock, Jagiellonia, Cracovia. A presja będzie rosła...
0
@654321 I want to believe
3
Już nie mogę się doczekać jak spuścimy Atleti wpierdol na Camp Nou. Remontada es posible!!!
0
I tyle w temacie!
https://www.facebook.com/share/v/1Ab5f6UxP9/
1
@macio_944 weź jednak pod uwagę, że to było dosyć niezwykłe 45 minut
0
Dostrzegam pewien problem z naszą linią obrony. Mianowicie nie mamy zawodników którzy potrafią łapać na spalone oraz szybkich zawodników, a stoimy bardzo wysoko.
1
No kilka niedociągnięć jest
0
O kurwa. Kochani. Tego się nie spodziewałem.
0
Dawno takiego pogromu nie widziałem
1
Na IO trwają właśnie zawody w łyżwiarstwie. Mam wrażenie, że na Metropolitano też. Co oni się tak ślizgają?
0
Trochę Aniefield vibe
2
Póki co nie ma nas na boisku
0
Joan "Boruc" Garcia
0
To ja włączyłem. Przyznaję się. Dwie minuty temu.
34
Nagle Atletico stało się potężne, bo walnęło manite Betisowi. Przypominam, że tydzień temu było totalnie beznadziejne, bo zremisowało z przedostatnim Levante. Nie są ani potężni, ani beznadziejni. Są po prostu Atletico Madryt - drużyną, które może nam sprawić problem, ale są gorsi od nas. Barcelona jest w takim starciu faworytem.
0
@malypuzon Potężny Gerard Maldini go wyjaśni
8
To Atleti nieźle zaczyna grać. Chyba maszyna Flicka musi ich wyjaśnić w półfinale. Wolę Atletico z półfinale, bo będę dwa mecze.
1
Lookman mecz imienia Ferrana Rekina. Do sytuacji dochodzi i wszystko marnuje.
0
Lookman już nabrał ofensywego sznytu Simeone
0
Z czym Cristiano ma problem? Bo nie wiem. Licząc wydatki na pensje i transfery Al-Nassr wydało najwięcej w Arabii od czasu przyjścia CR7. A nawet jeśli tak by się nie stało, to co z tego? W 2009 roku Barcelona miała odmówić gry jak Real w jednym okienku ściągnął Cristiano, Kake, Benzeme i Xabiego Alonso? A może piłkarze Romy powinni protestować, bo Roma wydała na wzmocnienia przed sezonem dwa razy mniej niż Inter czy Juve? Już nie chcę się odnosić do Polski i szaleństw transferowych Widzewa. To jest normalna sprawa i nikt nie ma zn tym problemu, tylko Cristiano. Chciałbym zrozumieć o co on znowu płacze.
9
Czyli Sociedad i Bilbao dalej. Byle na jedno z nich trafić w półfinale, a nie na Real... choć nie... zaraz...
4
Bardzo szkoda. Lubię Valencie. A mimo wszystko Bilbao chciałbym uniknąć. Oni mogą się zmobilizować na Puchar Króla
1
I zacznie się kurwa nerwówka
4
Lewandowski może by też pojechał na pielgrzymkę do Jerozolimy?
2
Szczęść Boże! Łaska Pańska stąpiła na Urugwajczyka!
16
Czy Joan po prostu wyszedł z piłką za linię końcową???
18
Cristiano Ronaldo chce zablokować transfer Benzemy do Al-Hilal, bo wtedy Al-Hilal będzie w jego ocenie zbyt mocne... Co za cyrk XDDD
3
Chciałbym, żeby Mbappe strzelał karne jak Rajovic
11
Wydawało mi się, że moja nienawiść do Realu Madryt nie może być już większa. Myliłem się...
0
@Piotrek1993 Idziemy na rekord