0

@Ciuus sam apelujesz by nie hejtować Matsa a piszesz takie rzeczy o Szczęsnym. O Jezu jakie to słabe

1

@Ciuus z jednej strony masz rację a z drugiej dla kibica liczą się zwycięstwa . Duma z faktu że jego klub pokonał inne. MATS po kilku kontuzjach jest w miejscu gdzie jest . Bez hejtu ale na LM potrzebny bramkarz w 100% sprawny

0

@DonCarletto też tak myślę . Ale powinien

0

Życie pokaże . Widać już braki szybkościowe , nadrabia doświadczeniem . Barca nie ma kasy więc na razie nie ma tematu . Za rok się zobaczy. No i Lewy powinien zrezygnować z kadry. To oczywiste

10

No i już Mats pokazał swoje prawdziwe oblicze . Co za marny człowiek .

3

Kibicuję mu od poczàtku kariery . Ciesze się jego radoscià ale przecież widać , że jest coraz wolniejszy , mniej precyzyjny . O ułamek sekundy spóźniony . Matkę oszukasz , ojca oszukasz a peselu nie oszukasz

0

@Blugrn życie jest bezwzględne . Dla Matsa nie ma miejsca ze względu na jego zarobki

0

@lysy1015 chodzi o kasę . zwolnienie Matsa uwalnia pieniądze na wypłaty . Zrobiłbym tak samo . Albo klub ma się liczyć i wygrywać albo nie

0

@partymaker MATS ma gigantyczny kontrakt . Wojtek ma pewnie z 5 razy mniej. Niestety MATS może pobierać pensje ale obserwując mecze z trybun

0

@rodineusz dlatego chcą przedłużyć Szczęsnego . Flick bez wątpienia nie da gwarancji , że Garcia będzie numerem 1. O pierwszy skład będzie musiał powalczyć

9

Nie było kasy na Taha to próbują to przykryć opowieściami. Jaki jest koń każdy widział , wiele można w piłkarzu zmienić ale głowy nie zmienisz .

0

@SirChuck Leroy Sane - zdecydowanie nie. Za słaby na Bayern a miałby do Barcy przyjść . Nico bardzo głupio rozegrał sprawę rok temu i być może Laporta poczuł się dotknięty . To też jest taktyka pokazać że Barca jest zbyt dobrym klubem by odmawiać

0

Cieszę się . Teraz Garcia i bramka dobrze zabezpieczona. No bo jasne jest w takiej sytuacji że gdy przyjdzie Garcia o jednego będzie za dużo

0

Dzięki Bogu. Facet nawet nie ma 1,90. O czym tu rozmawiać ??? Czasy niższych minęły bezpowrotnie .

1

1 Hiszpan , 3 Niemców , 3 Francuzów

0

@Stinger_ przecież Chevalier to niziołek . Nawet 1,90 nie ma

0

Garcia jest pożądany przez wiele mocnych klubów . Skąd pomysł że będzie grać w ogórkach następny rok? Za rok może już nie być Deco, Laporty i Bóg wie co jeszcze . Na jego miejsce zgodziłbym się przyjść za Matsa ale nie inaczej

0

@Koriolan też tak uważam z z tym że Wojtka bym zostawił . MATS na ławce rozwali zespół więc jego należy usunąć . Wojtek na ławce da sobie radę bez problemu

0

Jakaś szalona koncepcja . Kupić świetnego bramkarza po to by go oddać do ogórków . Myślę że Garcia nigdy by na to nie poszedł . Marsowi zrobić piękne pożegnanie i tyle .

20

Jeśli mecz pożegnalny to jedną połowę Penia a drugą MATS . Obu bramkarzom należy się godne pożegnanie

13

Przyjście Garcii to wylot MATSa. Szczęsny przedłuża kontrakt a MATS do Arabii bo chyba nikt nie zniesie Marsa jako rezerwowego na ławce . Zatrułby całą drużynę w 5 minut . O wszystkim zadecyduje Herr Flick i dzisiejszy mecz . A my możemy sobie gdybać

0

A może I połowa gra o wynik a potem obie drużyny wpuszczają wychowanków na boisku …. To by było ładne zakończenie sezonu

0

@krol211 gadałeś z Flickiem ? Szacun za takie relacje . Ja w każdym razie bardzo chciałem

1

Transfer na który liczyłem . Trudno czyli Ronald zostaje a za rok z Interem znowu King Kongi będą strzelać głowami aż miło . Co zrobić taka dola kibica

0

@Gall też masz rację , niemniej w teorii założeniem tej gry jest bronienie bramki przez bramkarza i obronę . Nie bronię Matsa wcale choć błąd popełnił gownie przy jednej bramce ale nie można dobrze oceniać obrony po takim meczu. Moim zdaniem.

7

I historia się powtarza , bramkarz słabo , słusznie , ale dlaczego obrona dobrze skoro padło tyle bramek i Barca przegrała ?

1

El Chirinquito? Błagam

0

@th@les ja piszę o bigosie i ocenie Szczęsnego a Ty kwestionujesz mój bigos podpierając się Lewandowskim, który faktycznie zagrał słabo . Typowa dyskusja dwóch Polaków

3

Niech dołożą do 70 i wezmą Ronalda. Bardzo fajny gość , polecam…

0

@Armandi no faktycznie , pierwszy na treningu ostatni w imprezie . I oby Yamal brał z niego przykład . Myślę że wielkim szczęściem Mesiego było to że miał zawsze właściwą kobietę koło siebie . Podobnie Lewy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?