0

@MrShakira nie zostanie zgłoszony jeśli nie odjedzie to rok na trybunach a już praktycznie nie ma gdzie odejść

1

@AmigoBlancos w sumie Trippier zrobił to samo tylko w tym przypadku Atletico z niego nie zrezygnowało :D

2

@masq nikt, zostaje w Rennes

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM racja od tego sezonu stał się rezerwowym nawet w eliminacjach do Conference League a cały poprzedni pierwsza 11 bez żadnego problemu

0

@culesjasiules obniżył trochę loty bo od tego sezonu stał się rezerwowym Rennes a cały poprzedni zagrał w pierwszej 11

0

@PatrychoO pomyśleć ,że to jest kibic Barcy a jakie zainteresowanie Realem :D

8


Wczorajszy słaby występ chyba będzie miał swoje konsekwencje

5

@doc tym bardziej ,że oni pewnie sobie wymyślą gracza z podstawowej 11 a nie gościa ,który siedzi na ławie

0

@Image z rodziny królewskiej Kataru więc info od samych zainteresowanych :D

1

https://x.com/khm_althani/status/1432131755834814469
180 mln + 1 gracz Realu i Mbappe odejdzie

0

@Encore ważne ,że Marca już datę prezentacji i numer z jakim zagra podała :D

7


i 0:1 xD

0

Nw czy było ale Stokowiec przed chwilą zwolniony z Lechii

0

@VegetaPolska W tym momencie pewnie widzą ,że tamte wyniki to był max z tą kadrą a teraz wydają najwięcej ze wszystkich a sięgają dna

0

@Herato Ciekawe czy przebiją oczekiwanie Milanu na LM ,które się wreszcie zakończyło

0

@AmigoBlancos jeszcze jest na tyle czasu ,że nawet może się na 6 uda :D

0

@Encore a na ten skład wydali najwięcej na świecie xD

0

12 minut i 0:2 jak tak dalej pójdzie to stracą więcej od Norwich xD

1

@MesQueUnClub96 ważne ,że na rezerwy West Bromu w pucharze się udało wygrać hehe

1

@norbi77 no to jest najlepsze ,że te jego wypowiedzi są kompletnie pod Real zawiedziony ,że PSG nie odpowiada liczy na transfer Mbappe pewnie jeden z najbardziej specyficznych fanów Barcy :D

1

@norbi77 w ogóle Pederol to fan Barcy xD

4

@MesQueUnClub96 i tyle im wystarczy bo wtedy zagrają w pucharowej Conference

2

@amanter akurat to była decyzja piłkarek ,że nie chciały z nim dalej współpracować

0

@tomek8756 Mogło z 4:1 dla Gent być ale Kovacević trzyma Raków w meczu

0

@MaTt_BarcaFan oni to w ogóle dziwnie zrobili bo Navas też na ławie siedzieć nie chce więc za nim Donnaruma przyszedł to Navas powinien być na liście transferowej

0

@meteo100 z Polaków największe szansę by miał Winiarski właśnie ale pewnie uznają ,że za wcześnie jeśli trenuje tylko Gdańsk i poczekają aż przejmie kogoś z top 3 ligi

0

@Encore też mam takie zdanie ,że jak zmieniać to właśnie na niego

0

@VegetaPolska pewnie to zależy od kandydatów od których takie informacje wyciekają bo jak na ten moment zgłosili się Kasprzyk , Czarnecki , Roman , Paluch i Stawinoga więc jedni pewnie na amerykańskim a inny np preferuje Grbića

0

Niezależnie od wyniku mistrzostw Europy Vital Heynen pożegna się z posadą selekcjonera. Są głosy o tym, że "jego zapas się wyczerpał", i że osoba, która wygra wybory na prezesa PZPS, być może będzie chciała szukać trenera na rynku amerykańskim ( via TVP Sport)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?