Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jeszcze jego tu brakowało
10
Narracja się zmienia xD
4
No to Pjanić chyba zostaje
2
@BombowiecKrawczyk na ten moment sezon 2025-2026 jest ostatni
22
Czyli pewnie przed 12 będzie ten komunikat odnośnie rejestracji by było o co Koemana pytać na konfie
1
@MesQueUnClub96 Albo w ogóle w poniedziałek ogłosi odejście tak jak podaje Chiringuito a to akurat w temacie Realu dobre źródło
8
Czyli jednak chyba czas nie jest do 23:59 bo raczej zrobiliby to dzisiaj
0
@JohnnyBarca Teraz już 5 wcześniej się pojawiały informacje ,że dziś powrót
12
MIało go nie być 4 dni a jak widać chyba nadal nie wrócił
4
Każdy czeka na rejestrację Depaya a Laporta sam siebie nawet nie zarejestrował bo na stronie La Ligi w w miejscu na nazwisko prezydenta klubu jest puste pole :)
1
@Emhyr 24 godziny i 13 minut jeszcze zostało
14
Ciekawe czy do pogadania czy gierki będą :D
1
@MesQueUnClub96 Pewnie na zlecenie Dodiego bo chce poznać swojego fana
3
@MesQueUnClub96 i 25 godzin na to co też ma zrobić :D
7
@korolocik no to było wiadomo a to wiadomość dla tych co mają swoje teorie ,że zaplanowane od początku było xD
20
1
Gent wygrało z RFS 1:0 i to oni będą rywalem Rakowa w ostatniej rundzie eliminacji LKE
0
Śląsk już 0:4 jednak jedna kompromitacja się wydarzy w tym sezonie
0
@masq będzie ciężko biorąc pod uwagę przez ile czasu nadal nie ma rejestracji a zostało na to 28 godzin
0
Raków kolejna dogrywka ciekawe czy przepchną jak z Suduvą
0
@Kamiloza91 Zawodnicy ,którzy przyszli za free mają nieograniczony czas na rejestrację , tylko Emerson miał do 31 sierpnia
6
Czyli teoria ,że wybrano Superligę nad Messiego idzie kosza
1
Wiadomo do kiedy jest czas by zagrał w 1 kolejce ?
0
@Criss18Barca z przegranym pary Anorthosis Famagusta vs Rapid Wiedeń w pierwszym meczu Rapid wygrał 3:0
1
Chyba się jednak wypowie publicznie
16
Zagra albo nie zagra xD
1
@Phaet Pewnie Rafa Mir
0
@amanter Pedri pewnie też w 1 kolejce zagra jeśli dziś trenował xD
9
Oby z Depayem się udało
9