4

Dobra gonić Balde w lecie i się nie zastanawiać

1

@BojanKriKicz oni ZP juz Valverde daja xD

0

czyli całe PL się wyspie w 1/8? xD w Newcastle nie wierze na CN

0

Rodri dzisiaj to chyba pod transfer do Realu gra

3

Guehi i Dias dzisiaj poziom Araujo

7

Pep jaki beton. Piłkarze też widać wyjebane

1

Rodri to mental De Jonga

0

Dlaczego Cherki nie gra

1

Co to Atletico reklamę Peaky Blinders ma

1

Zburzyć spalić Bernabeu

1

Olmo mistrz przyjęcia kierunkowego

1

Dowieź to 1:0 to na CN odrobią

0

Gdzie ten Araujo biegał

0

Rashford po ziemi to nie umie?

1

Rzucił kurwe pod nosem xd

7

Ciekawe co Xavi by o murawie powiedział

0

Raphinia lewo skrzydło 1v1 nie idzie w drybling tylko jakieś podanie krzyżowe

1

Podania z pierwszej piłki

0

To chyba coś z murawą jest xd no niemożliwe że oni z pierwszej nie potrafią podać do nogi

0

@Jordi10 cały sezon taki ma, już końcówkę rok temu taka miał

0

Ktoś dzisiaj od nas podał celnie z pierwszej? Jak nawet Pedri tego nie potrafi xD

0

@barcowy1899 zobacz jakie mu strzały rok temu wchodziły. To z Bayernem to dzisiaj on by nic z tego nie trafił

1

Pedri też kiepsko dzisiaj

0

@kamilop ale przeciez rok temu bylo to samo tylko ze wtedy kończył 80%. Z gry to było tylko bieganie bo nikogo nie potrafił minąc

0

@ja8215 Bo Martin lepiej gra na SO, Cancelo na LO. Araujo na SO to strzał w stopę

0

Araujo przez te 6 czy 7 lat u nas nie zrobił progresu z grą z piłką. Wydaje mi się że jest jeszcze gorszy niż był

0

@626 on od początku jest przeciętny tylko rok temu mu wchodziły strzały tak z gry impactu nie było

0

Lagi Araujo to jest inny poziom

0

Dobra Raphinia thank you and good luck ale się ktoś w lecie może nabierze na 2024/25 i wpadnie hajs

0

Za szybkie tempo i napastnik nawet do pola karnego nie może dobiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?