1

@Eklerek oj Saliba topeczka, zazdro bo potrzebuje śo

1

Wpadło pierwsze TOTY .... Kounde xD dobry ovrl chociaż pod SBC Messiego

1

@dorkizos wymówka na to, ze camp nou tylko na 45k osób xD otworzą na 60k ceny zostaną i będą mówić, że czekaja na full complet xD od przeniesienia na montjuic te ceny to jest mocny kosmos no ale co zrobisz

2



Ale Messi wjedzie na skrzydło

0

ale fatalne mamy boki obrony w tym sezonie, Balde i Kounde to jeden gorszy od drugiego

1

w LM w tym roku wszystkie demony wróciły. Szkoda, że rok temu się nie udało

1

@PatrychoO no u mnie też żart ale znojememu sypie równo xD ja nie otwieram na obrońców bo nie ma żadnej karty która by mi weszła do składu

0



karta TOTY Kounde to chyba adekwatna do poziomu jaki prezentuje w tym sezonie

0

@Eklerek kloc Totti, Sisi topeczka

0

@Eklerek ja tam czekam na oficjalke Sisi, ten Totti to będzie pewnie klocek + mam Wilson

0

@Kgorecki2500 przytulibym takiego mbappe za 60k na lewe skrzydło do siebie bo tam bieda

1

@D10SLEO czasami troche za bardzo elektryk, widać, że mocno chce pod siebie ale jak to ogarnie to może być serio topeczka na 10

0

ale piła od Fermina

0

0

ten event toty zapowiada się na jeden z gorszych w ostatnich latach xD drużyna totalny szajs, wiadomo ciężko trafić to może chociaż sbc da rade, a tu Marcelo w sbc od którego lepszy jest mój Theo bo playstyle i sylweetka, teraz sbc Sophia Wilson - no nieźle, ST bez PS do podań, a alternatywa to LW czyli i tak nikt nie użyje bo się gra na LM. Jedyna szansa na uratowanie to jakiś Iniesta w SBC ale pewnie nie ma co liczyć

0

@gorgota jeszcze Belinghamowi pewnie dadzą

0

Rice TOTY xD za dwa rzuty wolne

0

@ZwyklyKibicBarcy04 czekaj na kobiety, nie dostaniesz trójki Aitana-Alexia-Patri. A w głosowanie to i tak nie wierzę, drużynę samo ea wybiera

1

@PatrychoO i będziesz miał pomoc Pedri-Vitinha-Belingham (xD) a z kobiet pewnie Mariona-Aitana i jakaś 3 bo Patri i Alexia na bank nie dostaną. Takie toty to ja chyba serio skipne i będę trzymał paki na future stars to może jakaś Vicky wpadnie

4

Brak Yamal i Raphini w toty w EAFC26 xD niech dadzą na atak Viniego i do pomocy Belinghama to będzie idealne podsumowanie EA

1

@Patinka353 normalnie na mecz nie LM czy z Realem to bilety powinny być z 2-3 miesiące przed, możliwe że jako derby to bilety będą trochę później ale to jest max do tygodnia-dwóch przed meczem

1

@PatrychoO wystarczyło mu powiedzieć że jest ważny i gość zostaje MVP sezonu

1

@Kubix93 Ancelotti to leciał na sile przyjaźni i tyle przecież każdy klub w jakim był to go weryfikowal, od czasu Milanu to tylko przygoda w Realu może być uznana za udaną. Zidane to ciężko powiedzieć bo nikt nie wie co to za trener. Real to nawet nie pamiętam kiedy mial ostatnio trenera z topu który ma swoją filozofię gry. Z obecnych to chyba tylko Klopp mógłby coś tam zdziałać bo musi być trener który ma nazwisko i któremu gwiazdy nie wejdą na głowę

0

@Szmulek ta Majak ale i Gazda to mocny odklejus

1

@KrychaFCB gdyby nie takie problemy z dostępnością koszulek u nas to moglibyśmy być pierwsi

2

Laporte jak na ulicy spotkałem to czuć było aure, młodzi do niego podbijali to spokojnie sobie z nimi gadał, nikogo nie olał

2

Raphinia co tam złote oksy jakieś nowe ma xD

20

ale dobrze ze tym cwelom dowalilismy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie no kurwa pielgrzyma na taki kocioł dawac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?