Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze ze Carlitos to wzial i obronil tenis
0
to co Carlitos karierowy wielki szlem? Myślałem, że Sinner szybciej to osiągnie
9
Co się nagle tak kolor koszulek zmienił xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 wimbledon 2025 to cała drabinka słabych i w finale anisimowa ktora wrocila do gry po 2 latach walki z depresja, po tym turnieju cos Amadna zaczela grac ale to dalej nie jest poziom Igi, Ryby czy Sabalenki czy nawet Coco w formie
4
I skończyła asem. Brawo rybka
0
Ryba musisz
0
Brawo Ryba, teraz dociągnąć by nie było powtórki z 23
0
Komentarz usunięty
0
@Gary aa dobra czaje xD
0
@Gary ze jak na dwa? xD
0
@Gary dzieki, musialem sie upewnic
0
rawanż w 1/8 gramy u siebie nie?
0
Ale Ryba przestrzeliła
2
ahh Mou co się potem z tobą porobiło
1
jazda benfica jeszcze jedna to macie baraze
2
balde przyglup co kontre spowolnil xD chlop szybciej biega niz mysli
0
synowie negreiry
0
zolta chyba za taka symulke xd
0
dobra teraz moze sie otworza, ladowac ile wlezie
2
serio niech ten Balde złazi
1
zdejmuj Balde i Kounde i wprowadz juz nawet tego Bernala czy innego Casado bo pomocy totalnie nie ma, a te dwa przyglupy z boku nic nie robia
0
Olmo to moze by sie pokazal do rozegrania cos
0
Kotarski jakas zyciowka sie szykuje chyba
1
lewy gostek co ty robisz
0
zgadza sie, jestesmy dziadami
3
@MesQueUnClub_87 mocna topka, podobno sporo zyskał na śmierci Deana bo wtedy przejął kilka jego ról
0
@vivalaice21 ja jestem a co potrzeba? 600 euro jeden bilet czy co to za cena? XD widziałem że na CN po otwarciu jest jakiś kosmos i chyba lepiej trochę poczekać jak dostaną licencję
2
Szanse wzrosły o 50%
1
@Eklerek oj Saliba topeczka, zazdro bo potrzebuje śo