0

dobrze ze Carlitos to wzial i obronil tenis

0

to co Carlitos karierowy wielki szlem? Myślałem, że Sinner szybciej to osiągnie

9

Co się nagle tak kolor koszulek zmienił xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 wimbledon 2025 to cała drabinka słabych i w finale anisimowa ktora wrocila do gry po 2 latach walki z depresja, po tym turnieju cos Amadna zaczela grac ale to dalej nie jest poziom Igi, Ryby czy Sabalenki czy nawet Coco w formie

4

I skończyła asem. Brawo rybka

0

Ryba musisz

0

Brawo Ryba, teraz dociągnąć by nie było powtórki z 23

0

Komentarz usunięty

0

@Gary aa dobra czaje xD

0

@Gary ze jak na dwa? xD

0

@Gary dzieki, musialem sie upewnic

0

rawanż w 1/8 gramy u siebie nie?

0

Ale Ryba przestrzeliła

2



ahh Mou co się potem z tobą porobiło

1

jazda benfica jeszcze jedna to macie baraze

2

balde przyglup co kontre spowolnil xD chlop szybciej biega niz mysli

0

synowie negreiry

0

zolta chyba za taka symulke xd

0

dobra teraz moze sie otworza, ladowac ile wlezie

2

serio niech ten Balde złazi

1

zdejmuj Balde i Kounde i wprowadz juz nawet tego Bernala czy innego Casado bo pomocy totalnie nie ma, a te dwa przyglupy z boku nic nie robia

0

Olmo to moze by sie pokazal do rozegrania cos

0

Kotarski jakas zyciowka sie szykuje chyba

1

lewy gostek co ty robisz

0

zgadza sie, jestesmy dziadami

3

@MesQueUnClub_87 mocna topka, podobno sporo zyskał na śmierci Deana bo wtedy przejął kilka jego ról

0

@vivalaice21 ja jestem a co potrzeba? 600 euro jeden bilet czy co to za cena? XD widziałem że na CN po otwarciu jest jakiś kosmos i chyba lepiej trochę poczekać jak dostaną licencję

2



Szanse wzrosły o 50%

1

@Eklerek oj Saliba topeczka, zazdro bo potrzebuje śo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?