1

Raphinia widzę klasyk poprzedni sezon wypadek przy pracy

0

Raphinia ladujemy z każdej pily bo rok temu wchodziło xd

0

Garcia pol roku treningów z łysym widać robi robotę

1

Na mecze gdzie jest taki młyn Fermin się totalnie nie nadaje. Tu potrzeba kogoś kto potrafi się z piłką utrzymać a nie wszystko na aferę

0

@Maoao oni nie potrafią uspokoić xd

2

Araujo chłopie siedź tam z tyłu, nie przekraczaj połowy

15

Serio nie potrafimy zagrać meczu gdzie jest spokój przez pierwsze 10 minut? Na taką karuzelę nas wrzucili że jak zaraz dostaną to się posypie wszytko

0

Pedri też by mógł podać a nie się kiwa. Z Bilbao to samo pod koniec odjebal

1

Jak nam szybka wbija to będzie powtórka z Atleti

4

Araujo w pierwszym to chyba klasczyny wieczór w LM się szykuje

5

Tragedia mecz do oglądania. Reklamy pilce to raczej by nie zrobiło

1

Nie no ten Ferran to jest zdrowo popierdolony

0

@ZuczekFCB1899 no podobno ale teraz podobno wyrwał Ester a to zdrowa dziewczyna jest

0

@barteq szkoła dla elit

1

Jak to prawda to szacunek


1

jak tam spalonego nie bylo xD

0

2

jak on to zlapal xDDDD

0

Skupiony Cancelo na misji to jest top bocznych czy to LO czy PO, szkoda, że tak rzadko mu się chce

3

Cancelo po dwóch latach emerytury lepszy niz Balde w prime xD

0

Teraz moze zacznie podawac xD plan minimum jest

0

Raphinia dawaj podsumowanie

0

Typowy Raphinia jak nie ma gola na koncie to nie podajemy

5

Raphinia co ludzi wszystkich oszukał poprzednim sezonem xD

3

dawaj Araujo na 9

1

Raphinia to też widze, że poprzedni sezon to wypadek przy pracy. Przestał kończyć większość sytuacji i wychodzą braki nieogarniania

8

Nie no Balde po tym sezonie to jest piewszy na liste, jakiś klub z angli by pewnie sporo za niego wyłożył

2

Balde gdyby nie szybkość to by scamował ludzi na bransoletki na la rambli

0

Raphinia z tamtego sezonu ma dublet

4

Origi takie coś konczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?