Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raphinia widzę klasyk poprzedni sezon wypadek przy pracy
0
Raphinia ladujemy z każdej pily bo rok temu wchodziło xd
0
Garcia pol roku treningów z łysym widać robi robotę
1
Na mecze gdzie jest taki młyn Fermin się totalnie nie nadaje. Tu potrzeba kogoś kto potrafi się z piłką utrzymać a nie wszystko na aferę
0
@Maoao oni nie potrafią uspokoić xd
2
Araujo chłopie siedź tam z tyłu, nie przekraczaj połowy
15
Serio nie potrafimy zagrać meczu gdzie jest spokój przez pierwsze 10 minut? Na taką karuzelę nas wrzucili że jak zaraz dostaną to się posypie wszytko
0
Pedri też by mógł podać a nie się kiwa. Z Bilbao to samo pod koniec odjebal
1
Jak nam szybka wbija to będzie powtórka z Atleti
4
Araujo w pierwszym to chyba klasczyny wieczór w LM się szykuje
5
Tragedia mecz do oglądania. Reklamy pilce to raczej by nie zrobiło
1
Nie no ten Ferran to jest zdrowo popierdolony
0
@ZuczekFCB1899 no podobno ale teraz podobno wyrwał Ester a to zdrowa dziewczyna jest
0
@barteq szkoła dla elit
1
Jak to prawda to szacunek
1
jak tam spalonego nie bylo xD
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16612383#comment-16612383
mówiłem ze sie rozwali xD
2
jak on to zlapal xDDDD
0
Skupiony Cancelo na misji to jest top bocznych czy to LO czy PO, szkoda, że tak rzadko mu się chce
3
Cancelo po dwóch latach emerytury lepszy niz Balde w prime xD
0
Teraz moze zacznie podawac xD plan minimum jest
0
Raphinia dawaj podsumowanie
0
Typowy Raphinia jak nie ma gola na koncie to nie podajemy
5
Raphinia co ludzi wszystkich oszukał poprzednim sezonem xD
3
dawaj Araujo na 9
1
Raphinia to też widze, że poprzedni sezon to wypadek przy pracy. Przestał kończyć większość sytuacji i wychodzą braki nieogarniania
8
Nie no Balde po tym sezonie to jest piewszy na liste, jakiś klub z angli by pewnie sporo za niego wyłożył
2
Balde gdyby nie szybkość to by scamował ludzi na bransoletki na la rambli
0
Raphinia z tamtego sezonu ma dublet
4
Origi takie coś konczy