0

Co jest ?dopier teraz mecz wlaczylwm

0

Roberto ladnie ruszyl

0

Bayern wygra z handi 1 ?

0

Barca z Romą da rade spokojnie ?

0

On go zawsze czyści, nic nowego :)

1

Bravo broni zeby strzelic na 5 0 a Munir psuje co moze

0

Brawo sie stara by było czysty na manite xd

2

Pique niech na 5 0 strzeli xd

0

Bravo to pajacykiem Boruca wyjał

0

Bravo co wyjał. ale abrca grać mecz trwa

0

Sie Barca rozloznila za bardzo

0

Czemu nie podał, boze co oni graja

1

Ale Rekieticia strzelil

1

Iniesta jak sie obrocil

0

Roberto co zrobil omg

0

Podajcie linka gdzie nie tnie,moze byc platna sms

1

Sie chyba Lucho nacieszyl z 4 pomocnikow

0

Ma ktoś linka do tej sytuacji z chorągiewką?

0

Też sie wczoraj zastanawiałem dlaczego Ronaldo ma być w trójce? Za co?

0

Kurcze Sergi ... Oby tylko zmiana z powodu ostroznosci

0

Co ze piłeczka . ideolo

0

Ktoś mi powie co z Samperem / xd

1

Komentarz usunięty

2

Karne jak Hazard strzela

0

EEE jak Neymar z yt xd

0

Co ten Pikej zrobił

0

Busi gałencja a Sandro było podawać

0

O tak się powinno karne strzelać a nie jakieś pauzy czy skoki

1

Że Roberto będzie nam grę ciągnął tego sie przed sezonem nie spodziewałem

0

xddddddddddddddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?