0

Ta zaraz po tym jak go Zewla poprawil xd

0

Siedze ogladam mecz i tylko krzyki z pizzerii z osiedla slysze,niestety wiekoszosc kibicow za juve bo jak oni strzelili to brawa a jak my to tylko **** zaraz ic wykrzycze z balkonu

0

iniesta jak forma zlapal to zupelnie inny zawodnik

2

Zadnej glowy bramka

0

Rakieta Rakieta

0

Geniusz Geniusz Geniusz !!!!

0

Jak ja nie lubie tego kebaba

0

Strzal za strzal

0

Ja pierdu mogl Rakieta strzelic

0

Bylo jebanc z sily xd rakieta

0

Ale szwaby pressing xd

0

Gestapo zszedl szwab szwabow

1

Się nie pierdolił tylko pieprznął

0

Ten szwab jak Boruc na EURO tym pałacykiem wyciąga

0

To jak ? Suarez dzisiaj klasycznie dwie bramki czy to raczej na wyjazdach ? :D

0

Miałem obawy przed City czy PSG ale dzisiejszego meczu jakoś się nie boję

0

Łooo Boże Laboga

0

Bardziej się obawiam Alonso jak trafi na swoj dzien

1

Na poczatku tego sezonu nie liczyłem ze wygramy LM bo bylo sporo zmian w skladzie jak i ma lawce trenerskiej ale obecnej świetnej gry tez sie nie spodziewałem i zdaje mi sie ze w obecnej formie to jednak my bedziemy lepsi w meczu z Bawarczykami

0

Mogl go butem rzucić xd

0

Hahahaha ale go kopnął xdd

1

Czemu Kapitan Grzmot akurat ?xd

0

Z Juanem Franem ?loool

0

Jak zawsze do 60 min a potem ledwo człapią

0

z Getafe które na wyjeździe wygrało z Elche xd

0

Elche-RSSS opinia ludzi bardzo ogarniających La Lige wg mnie jednak RSSS

0

identycznie mam xd

0

Porto czy Bayern ? mi się jednak zdaję że to bayern przejdzie bo dwie bramki strzelą a śa bardzo zmotywowani

0

Wolfsburg Shalke ?po wczorajszym Bounrmouth gdzie sędzie nie chciał by wygrali jestem do tyłu więc może dziś coś ukuje, co sądzice ?

0

Ten Pedro to jednak dno xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?