Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta zaraz po tym jak go Zewla poprawil xd
0
Siedze ogladam mecz i tylko krzyki z pizzerii z osiedla slysze,niestety wiekoszosc kibicow za juve bo jak oni strzelili to brawa a jak my to tylko **** zaraz ic wykrzycze z balkonu
0
iniesta jak forma zlapal to zupelnie inny zawodnik
2
Zadnej glowy bramka
0
Rakieta Rakieta
0
Geniusz Geniusz Geniusz !!!!
0
Jak ja nie lubie tego kebaba
0
Strzal za strzal
0
Ja pierdu mogl Rakieta strzelic
0
Bylo jebanc z sily xd rakieta
0
Ale szwaby pressing xd
0
Gestapo zszedl szwab szwabow
1
Się nie pierdolił tylko pieprznął
0
Ten szwab jak Boruc na EURO tym pałacykiem wyciąga
0
To jak ? Suarez dzisiaj klasycznie dwie bramki czy to raczej na wyjazdach ? :D
0
Miałem obawy przed City czy PSG ale dzisiejszego meczu jakoś się nie boję
0
Łooo Boże Laboga
0
Bardziej się obawiam Alonso jak trafi na swoj dzien
1
Na poczatku tego sezonu nie liczyłem ze wygramy LM bo bylo sporo zmian w skladzie jak i ma lawce trenerskiej ale obecnej świetnej gry tez sie nie spodziewałem i zdaje mi sie ze w obecnej formie to jednak my bedziemy lepsi w meczu z Bawarczykami
0
Mogl go butem rzucić xd
0
Hahahaha ale go kopnął xdd
1
Czemu Kapitan Grzmot akurat ?xd
0
Z Juanem Franem ?loool
0
Jak zawsze do 60 min a potem ledwo człapią
0
z Getafe które na wyjeździe wygrało z Elche xd
0
Elche-RSSS opinia ludzi bardzo ogarniających La Lige wg mnie jednak RSSS
0
identycznie mam xd
0
Porto czy Bayern ? mi się jednak zdaję że to bayern przejdzie bo dwie bramki strzelą a śa bardzo zmotywowani
0
Wolfsburg Shalke ?po wczorajszym Bounrmouth gdzie sędzie nie chciał by wygrali jestem do tyłu więc może dziś coś ukuje, co sądzice ?
0
Ten Pedro to jednak dno xd