0

Mhm rozumiem,barca tez ma dosc niski kurs wiec chyba sb to podaruje a macie cos z fajnym kursem i tez raczej pewniejsze?

0

To nie stawiac żadnego z nich ? Bayern i Atleti czy Wolfsburg to sie boje boje ale zdaje mi sie ze Barca czy Real jednak powinny wygrac

0

Nwm wgl jak zagrać te mecze :
Barca
Real
Bayern
Wolfsburg
Atletico
Jakies rady ?

0

Jak byście obstawili dzisiaj LE ?

0

Go zacinają niech schodzi

0

Nwm czy sie czieszyc czy płakać z tej kontuzji Iniesty

1

Modric chcial jak Iniesta w Londynie 2009

0

Da radę jutro Atletico ? boję się Barcy obstawiać jakieś opinie ?

0

Busi Rakitic dobrze grają wg mnie obok nich powinien grać Xavi a ławka Inieście się przyda

0

Ale to chyba chodzi o pierwsza bramke w meczu

1

Macie jakies kupony na dzisiaj ?jakies wasze pewniaki ?:D

1

Barca B ma jakies szanse z Gijon?do ludzi śledzących ich poczynania

0

oo bez podatku to lepiej bo własnie 6 stówek wygrałem xd

0

Dzieki wielkie(15znakow)

0

Panowie stawiał z was ktos na bet at home ? Pewna strona ?jak wygram to pieniadze moge przelać na konto i na pewno dojdą?

0

Alexis o czleniu dobrze bo mi kupon wchodzi

0

Mathieu tez by strzelil z tego wolnego xd

0

Bellerin ale bramekczka on musi u nas byc

1

Ten sprinter co jak kaczka biegał xddd

0

Dobry ten Bellarin czy jak on tam(narazie gra dobrze).On jest naszym wychowankiem ?

0

sorry że tak pytam ale jak ten handicap wygląda ja Atleti wygra 1:0 to i tak by mi zakład wszedł ?

0

dzięki wilekie a jeszcze możecie mi to wytłmaczyć ? Montpellier-Bastia 1-1 podwójna szansa, Cordoba-Atleti z handicapem 1:0.

0

Kolega mówił że oni padakę grają i raczej bez szans

0

a dzieki wezme to pod uwage a jakbys mail wybrac Everton z Świętymi ?

0

interesuje sie głownie hiszpańską a jak teraz stawiam to głównie na drużyny które znam dobrze a ten Eintracht-Hannover to over goli tylko czy i na drużyne ?

0

Panowie możecie mi pomóc ? jestem dopiero lakiem w bukmacherce i mam problemy na kogo postawić w
Roma-Napoli
Arsenal-Liverpool
Everton Southapmton
MOje typt to roma arsenal i southampton ale czekam na wasz opinie

3

Komentarz usunięty

1

Macie cale zdjecie tej oprawy?

2

Ma ktos zdjecie z oprawy camp nou ?

0

Brawo kurwa aplauz Lucho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?