2

Te wrzutki Alvesa z 2009 to pamietam do dzis , nie zagral zadnej celnej i to bylo szczescie nasze ze ktos z Chelsea zle wykopal pilke

0

przecież to był sarkazm , wiem że Verma ma już sporo lat ale ta sytuacja miała nawiązać do tego co pisaliście o Bartrze po kilku dobrych spotkaniach a co pisaliście po Sevilli d x

0

Vermaelen to nasz drugi Varane xd

0

Wróciłem własnie z żylety Motoru Lublin i ten doping przez grupkę 4 tysięcy kibiców zagłuszył by całe CN, trochę smutne

0

Wedlug mnie akurat Suarez mial lepszy sezon niz Neymar

0

Robiłem na tej apce losowanie grup i wyszło mi ,że Barca jest w grupie H z FC Porto, AS Roma i Wolfsburgiem a Real w E z Benfica i Dinamo Kijów i Zagrzeb xd

1

Nie da rady bo w 2 koszyku nie ma zadnego mistrza

2

wygrał dzisiejszą nagrodę internetów

1

Aj roberto nie wiele brakowało

0

Verma wrócił i sczyścił jeszcze xd

0

Verma jak do tych glowek wyskakuje

0

Co ten Roberto gra xd

0

Borówka to niech leci golf komentowac xd

0

Xddd drugi Varane xd

3

Zgadzam sie ile razy u mnie na lidze sa takie sytuacje ,starasz sie w meczu a wydaje ci sie ze sedziowie robia wszystko bys przegral to czlowieka nawet spokojnego doprowadza do szalenstwa

0

Chyba by zagrac na 3 obroncow

0

Jak Alba i Adriano nie wroca to pewnie bedzie Alves Bartra Masche Verma chyba ze sprobuja z Roberto na lewej

0

No tak ale kodexie przewidziane jest od 4 do 12 meczy za obraze a za takie bicie co Ronaldo to od 2 do 4

1

A Verma? Gral nawet nawet

0

Pique 4 mecze widac jak traktuje sie gwiazdy , tak samo bylo z Ronaldo gdyby to jakis obronca np z Granady tak krzyknal to obstawiam 8 do 12 meczy

0

Komentarz usunięty

0

Wygrac na tym San Mames w lidze,pilka daja szybko sie zrewanzowac

0

Boze ten ich bramkarz to mnie tak denerwuje

0

Ten Rudy to skakac nie umie

1

Zolta druga dla tego downa powinna byc

0

Niewidomy sedzia a czerwona dal

1

Co ten bramkarz robi jak zj**

0

Barce Pep tez po sezonie wiec nie pierdu

0

Dla Rakiety albo Suareza ten wolny

0

Machaj flaga jak wisnia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?