D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@arasz1819 Arasz oddychaj, poproś kobitę o bigos na uspokjen.
0
@majkel95 przecież w USA wolą Nawrockiego od Trzaskowskiego.
4
Batman aresztowany, kto teraz będzie bronił Ghotam City.
2
@Alex1995 różnica jest tylko taka, że oni to robią od roku a nie ośmiu lat, po ośmiu latach tak samo dosyć będziemy mieli.
1
@bodzio10 miał być czysta woda.
4
@Eto'o9 R10 tylko czy na Nawrockiego nie ma nagonki? Jesteś pewny, że te wszystkie zarzuty są prawdziwe?
0
@Deviler no oczywiście.
0
Ziemniaki? TOP!
Szczególnie frytki.
1
@Kgorecki2500 nie namawiaj Szatanie!
4
@pride1899 nie jest jakiś kozak, ale jest młody i chyba najlepszy Polski skrzydłowy w lidze, więc cena mnie nie dziwi.
4
Może być ciekawy sezon, Nowy wlasciciel chyba nie patrzy na pieniądze, ciekawe kogo jeszcze sprowadzą.
2
@BorzyKrzys Russia Today.
1
@Gaucho moim zdaniem nie, ale rynek teraz taki jest.
17
Puyol po roku w Polsce.
20
@arasz1819 ale żart na poziomie, brawo!
0
@Lucyffffer1922 a Dragon Ball?
7
@Luciano99 wypraszam sobie używanie mojego wizerunku, zgłaszam Cię do prokuratury.
Żegnam.
1
@AlwaysBlaugrana a lepiej zostać częścią PO?
8
@Encore Ciekawe czy wczoraj zapytali w hospicjum czy byli kiedyś na Sri Lance te przegrywy.
10
@Mathew16 powinieneś to napisać podczas ciszy wyborczej xD
16
@Aragorn33 bo do poglądów Trzaskowskiego jest mi bardzo daleko, więc czemu mam go wybrać?
0
@Aragorn33 cieszę się, że namówiłem.
6
@arasz1819 pierwszy raz to w życiu wklejam.
40
Trzaskowski:
"Najgorsze co może być, to ten sam rząd, ten sam Prezydent z jednej partii, nie ma gorszego scenariusza dla Polski."
1
@Trencaxarxes a kto porównuje? To teraz nie można niczego skrytykować i się pośmiać, bo ktoś coś gorzej zrobił?
15
Kiedyś to byli eksperci.
0
@MessiForeverTheBest komputerowiec, trenerów mu sztuczna inteligencja wybierała.
0
@Mixtape I koledzy Tuska, nie zapominaj.
5
Wisła przeklęta w I lidze zaklęta.
0
@Kgorecki2500 noge chłopu urwało.