D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB starzy muszą umrzeć
5
@barcelonaLM bez szans, Radek to teraz bierze, Rafał ma twarz przegrywa.
3
@Kamiloza91 przeżyliśmy Komorowskiego, damy rade.
5
@VladSilesian tak to sranie na wieś, nic dla niej nie robisz a później płacz, że wieś nie głosuje na PO.
2
@majkel95 to mówi o Rafale i PO, że lepszy menel niż oni
0
@FanBarcYxD tylko cud, że w dużych miastach wszyscy na niego.
27
Jutro napisze, że jednak sprzedali Polskę.
1
@Konradowskyy do 7 się wyrobią pewnie
7
Jutro trzeba do tego złodzieja prywaciarza iść...
A nawet dziś...
1
@Criss18Barca ponad 10 mln
3
@Jakchcesz czytanie jego postów to moje guilty pleasure
2
@pluszek myślę, że całą działalnością nienawiści.
3
"Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera..."
3
@Michael24 post chwilę przed tragedią xD
5
Tak to jest, jak jedynym sposobem na wygranie, było rzucanie błota w Nawrockiego, 2 lata temu by się udało, bo rządził PiS, ale gdy sam rządzisz nieudolnie to ciężko na tym wybory wygrać.
1
@Encore Rafał Trzaskowski to Pogoń Szczecin polityki.
0
@pax no to niech się toczą, niech pokażą twarde dowody i ich skażą, mają przecież Ministra Sprawiedliwości.
Jak Prezydent ich ułaskawi, to wtedy można się oburzać.
4
@olejtm każdy w PiS-ie by to ogarnął, nawet Jaca Murański.
1
@APTAPT z Mentzenem to o 21 mógłbyś pójść spać.
2
ale Trzask za oknem słychać.
3
@AlwaysBlaugrana a to bez Prezydenta nie można? Co oni zrobili przez 1.5 roku, jakie dowody mamy?
1
@GeneralXavi Putin wybierze nam Prezydenta.
16
Najważniejsze jest to, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w Historii, reszta to mało ważne sprawy.
5
Tęczowy Karol?
2
@arasz1819 tak samo Tuska
4
Serio, mam nadzi że kiedyś ktoś ukróci te kampanie i przepalanie kasy na banery i inne głupoty.
4
Danke für eure Stimmen, wir werden Polen regieren.
Für Deutschland!
0
Oby był remis, niech płonie.
0
@tbas farciarz...
7
@Frimpong x kurna D