1

@Gibbon_FCB starzy muszą umrzeć

5

@barcelonaLM bez szans, Radek to teraz bierze, Rafał ma twarz przegrywa.

3

@Kamiloza91 przeżyliśmy Komorowskiego, damy rade.

5

@VladSilesian tak to sranie na wieś, nic dla niej nie robisz a później płacz, że wieś nie głosuje na PO.

2

@majkel95 to mówi o Rafale i PO, że lepszy menel niż oni

0

@FanBarcYxD tylko cud, że w dużych miastach wszyscy na niego.

27

Jutro napisze, że jednak sprzedali Polskę.

1

@Konradowskyy do 7 się wyrobią pewnie

7

Jutro trzeba do tego złodzieja prywaciarza iść...

A nawet dziś...

1

@Criss18Barca ponad 10 mln

3

@Jakchcesz czytanie jego postów to moje guilty pleasure

2

@pluszek myślę, że całą działalnością nienawiści.

3

"Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera..."

3

@Michael24 post chwilę przed tragedią xD

5

Tak to jest, jak jedynym sposobem na wygranie, było rzucanie błota w Nawrockiego, 2 lata temu by się udało, bo rządził PiS, ale gdy sam rządzisz nieudolnie to ciężko na tym wybory wygrać.

1

@Encore Rafał Trzaskowski to Pogoń Szczecin polityki.

0

@pax no to niech się toczą, niech pokażą twarde dowody i ich skażą, mają przecież Ministra Sprawiedliwości.
Jak Prezydent ich ułaskawi, to wtedy można się oburzać.

4

@olejtm każdy w PiS-ie by to ogarnął, nawet Jaca Murański.

1

@APTAPT z Mentzenem to o 21 mógłbyś pójść spać.

2

ale Trzask za oknem słychać.

3

@AlwaysBlaugrana a to bez Prezydenta nie można? Co oni zrobili przez 1.5 roku, jakie dowody mamy?

1

@GeneralXavi Putin wybierze nam Prezydenta.

16

Najważniejsze jest to, że Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w Historii, reszta to mało ważne sprawy.

5

Tęczowy Karol?

2

@arasz1819 tak samo Tuska

4

Serio, mam nadzi że kiedyś ktoś ukróci te kampanie i przepalanie kasy na banery i inne głupoty.

4

Danke für eure Stimmen, wir werden Polen regieren.

Für Deutschland!

0

Oby był remis, niech płonie.

0

@tbas farciarz...

7

@Frimpong x kurna D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?