0

@Foton dużym chłopem.

0

@KmN Polsat Sport
Edit. Nawet nie wiedziałem, że na zwykłym Polsacie też , przywykłem że wszystko kodują xD

5

@PatrychoO Marek Woch nie wygrał wyborów, ale wygrał coś więcej, szacunek ludzi ulicy.

0

@Hosh no, Marek Woch to sigma.

7

@MesQueUnClub96 żaden, wszystko spoko, dobrze robią, dobry przekaz leci.

2

Na TVN i TVP info event Rafała Trzaskowskiego xD

O ile TVN rozumiem, to czemu TVP sponsoruje kampanie Rafała?

3

@SeWo77 a może dlatego, że jest Prezydentem, mogę się mylić.

0

Zembaczyński, oni naprawdę nie mają lepszych posłów?

9

Chyba najlepsza debata Rafała, ani razu Demagog go nie zweryfikuje negatywnie.

1

@mordini123 oczywiście, że tak.

1

@mordini123 Ivona, która czytała kropki i przecinki xD

5

Deszcz leje, a tam ludzie stoją, krzyczą i oglądają chłopa co gada te same głupoty co przez całą Kampanie xD

0

@PatrychoO to ten co mówił, że czyta tylko nagłówki i stąd bierze wiedzę?

3

To będzie najlepsza debata!

0

@Matheu12 wtedy na La Rambli pustka będzie, bo nic się nie dzieje w piłce obecnie.

30

ale orka xDDDDDD

1

@kamiVeB Trzaskowski boi się debaty? I to ma być Prezydent?

8

@MesQueUnClub96 nie zrobił tego i po co siejesz dezinformacje? W Onecie pracujesz?

1

@tbas może dlatego, że bezglutenowy Pedri założył konto w 2024 roku, ciężko żeby z takim pomysłem wyjechał.

1

@NeroTFP1 Sasin może organizować.

1

@BezglutenowyPedri super, tylko nigdy takie coś się nie wydarzy, że kandydat zdobędzie 70% głosów.

0

@Kapitan hawk czyli dla czarnego to nie upadek?

3

@Aragorn33 to tylko mówi o Trzaskowskim, że lepiej na tego dziwnego Nawrockiego niż Rafała i jego wizje Polski.

9

@pax w sensie jak ustawili? Przecież w tej rozmowie to oni w 80% poglądach się nie zgadzali, więc czemu miałby powiedzieć żeby wybrać Trzaskowskiego jak wizja Polski jest kompletnie inna, która mu się nie podoba?

8

ale ten Wojtek Fortuna to pięknie skoczył w 72 w Sapporo, miałem 6 lat ale doskonale pamiętam ten skok.

0

@MesQueUnClub96 a gdzie napisał, że go nie lubi?

Ja np. bardzo lubie Xaviego a nie chciałem żeby był trenerem Barcelony.

2

@MesQueUnClub96 czy jesteś wstanie dostarczyć 20 stronicowe oświadczenie, że masz 18 lat?

1

@Kasy no bo jest gorąca.

0

No i tu dobrze odpowiedział.

3

@Roobo czy PiS-owcy już się rzucili na Nawrockiego, że takich zdjęć nie wypada robić w kampanii wyborczej? Czy tylko na Mentzena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?