D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton dużym chłopem.
0
@KmN Polsat Sport
Edit. Nawet nie wiedziałem, że na zwykłym Polsacie też , przywykłem że wszystko kodują xD
5
@PatrychoO Marek Woch nie wygrał wyborów, ale wygrał coś więcej, szacunek ludzi ulicy.
0
@Hosh no, Marek Woch to sigma.
7
@MesQueUnClub96 żaden, wszystko spoko, dobrze robią, dobry przekaz leci.
2
Na TVN i TVP info event Rafała Trzaskowskiego xD
O ile TVN rozumiem, to czemu TVP sponsoruje kampanie Rafała?
3
@SeWo77 a może dlatego, że jest Prezydentem, mogę się mylić.
0
Zembaczyński, oni naprawdę nie mają lepszych posłów?
9
Chyba najlepsza debata Rafała, ani razu Demagog go nie zweryfikuje negatywnie.
1
@mordini123 oczywiście, że tak.
1
@mordini123 Ivona, która czytała kropki i przecinki xD
5
Deszcz leje, a tam ludzie stoją, krzyczą i oglądają chłopa co gada te same głupoty co przez całą Kampanie xD
0
@PatrychoO to ten co mówił, że czyta tylko nagłówki i stąd bierze wiedzę?
3
To będzie najlepsza debata!
0
@Matheu12 wtedy na La Rambli pustka będzie, bo nic się nie dzieje w piłce obecnie.
30
ale orka xDDDDDD
1
@kamiVeB Trzaskowski boi się debaty? I to ma być Prezydent?
8
@MesQueUnClub96 nie zrobił tego i po co siejesz dezinformacje? W Onecie pracujesz?
1
@tbas może dlatego, że bezglutenowy Pedri założył konto w 2024 roku, ciężko żeby z takim pomysłem wyjechał.
1
@NeroTFP1 Sasin może organizować.
1
@BezglutenowyPedri super, tylko nigdy takie coś się nie wydarzy, że kandydat zdobędzie 70% głosów.
0
@Kapitan hawk czyli dla czarnego to nie upadek?
3
@Aragorn33 to tylko mówi o Trzaskowskim, że lepiej na tego dziwnego Nawrockiego niż Rafała i jego wizje Polski.
9
@pax w sensie jak ustawili? Przecież w tej rozmowie to oni w 80% poglądach się nie zgadzali, więc czemu miałby powiedzieć żeby wybrać Trzaskowskiego jak wizja Polski jest kompletnie inna, która mu się nie podoba?
8
ale ten Wojtek Fortuna to pięknie skoczył w 72 w Sapporo, miałem 6 lat ale doskonale pamiętam ten skok.
0
@MesQueUnClub96 a gdzie napisał, że go nie lubi?
Ja np. bardzo lubie Xaviego a nie chciałem żeby był trenerem Barcelony.
2
@MesQueUnClub96 czy jesteś wstanie dostarczyć 20 stronicowe oświadczenie, że masz 18 lat?
1
@Kasy no bo jest gorąca.
0
No i tu dobrze odpowiedział.
3
@Roobo czy PiS-owcy już się rzucili na Nawrockiego, że takich zdjęć nie wypada robić w kampanii wyborczej? Czy tylko na Mentzena?