D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eric_Abidal_22 chyba tak, czuł że nie pomagał dziś drużynie i emocje po meczu wzięły góre.
2
Christensen co za piękne zachowanie.
6
Vinicius mózg Ci wypadł.
- nie dzięki, mam 15 Lig Mistrzów
11
Dzięki Rodri za uratowanie futbolu, jakby to wygrał ten klaun z 7 to byłby skandal.
27
Złoto xDDD
1
@th@les przecież on już 5 lat temu miał aferę, jak w pandemii zebrał podpisy w 2 tygodnie xD
0
Trzy ostatnie wypowiedzi należą do Rafała Trzaskowskiego.
Co za przypadek xD
48
Nie widziałem gorzej poprowadzonego meczu, absolutny kryminał i to powinien być koniec kariery Hernandeza.
7
Hernandez Hernandez z MVP po stronie Realu Madryt.
3
Ten dzban z gwizdkiem zabrał mi całą przyjemność z tego meczu...
1
Santiago Munoz jeszcze...
2
Bardziej oczywistego karnego nie mogło być...
0
Dobrze, że nie Araujo.
2
Jak można kibicować Realowi Madryt...
1
Jechać z nim do spodu!
2
Raphina założył rękawice Thanosa?
0
@DragonxNF 14 na 11
5
Jak tam Mbappe? xD
11
Real Madryt 2 strzały 2 bramki xDDDD
1
No tak, bo Real ma kontuzje w obronie i dlatego tak wygląda, dobrze że Barcelona gra w optymalnym składzie...
0
ale ich zgruzowali, coś pięknego xD
2
Przecież to symulka xDDD
3
Ręka z początku meczu pokazana.
1
Kartek Cwelnandez zapomniał?
2
@konik83 a jaką funkcję pełnią? Połowa tam jest tylko po to żeby nacisnąć guzik w głosowaniu, tak jak każe szef partii.
Co do ministrów/wiceministrów to się zgadzam, że zarabiają za mało, bo na tych stanowiskach trzeba ekspertów, ale wielu posłów dostaję kasę tylko za wciskanie guzika, bo nawet im się nie chce przyjść by posłuchać.
14
Ja dzwonie, Ty gadasz.
5
ale się rozbrykał xDD
4
@Kgorecki2500 co tam robi nasz kolega z La Rambli?
0
@capricornusjrk to chyba było najgorsze w tym wszystkim.
2
@capricornusjrk wczoraj forma mutant Zandberga, Mentzenowi dobrze szło a Duńczyk go zaorał i tylko to zostanie zapamiętane.