D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to naprawdę się dzieje?
0
Ten wolny tak samo perfekcyjny jak ten Messiego z Liverpoolem.
0
a co on jest kur*a robocop?
1
Klasyk, jak zwykle...
3
Czyli 1:2 w 90+566 minucie.
0
Podkręć jak Beckham.
1
Zawsze lubiłem ryż.
1
"Camavinga dysponuje niezłym strzałem z dystansu"
Na czym polega ten strzał z dystansu? On od 2 lat w Realu bramki nie strzelił xD
4
Kurtuła jak zwykle mecz życia będzie grał...
0
@szymonekk naganiacza?
0
@BorzyKrzys społeczeństwa, im więcej ktoś obieca, tym lepiej.
Ludzie siedzą i narzekają na życie i liczą, że ktoś za nich je zmieni, a prawda jest taka, że żaden polityk tego nie zrobi za Ciebie.
11
Komentarz usunięty
8
@Pedri16Future jak Ćwik na Mentzena gadał kłamstwa z mównicy to sąd uznał, że miał takie prawo, bo wygłaszał opinię, ciekawe czy teraz też tak będzie.
0
@adamek20151 I believe in Joe Hendry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Konradowskyy ja czekam jeszcze na dzikiego trenera.
7
@Jakchcesz wkelajnie linków nigdy nie było prostsze, dzięki redakcja!
1
@mmaciass ciekawe czy z pomarańczowego YT też działają.
1
@Jakchcesz pewnie wyszło przypadkiem, ktoś tam przypadkiem coś kliknął i nie wiedział jak to cofnąć.
0
@Gibbon_FCB a jaki kanały są na podstawowym canal+?
Z tego co widzę, to bez szans. Takie mecze lecą na Canal+ extra.
0
@Gibbon_FCB nie obejrzyjmy, bo będziemy grać we wtorek
14
@Kondziubarca jakim cudem Trzaskowski ma 62.5% z Nawrockim, Rafał pompowany jak Komorowski z Dudą.
1
@Criss18Barca zabawne, że obudził się dopiero przed wyborami, tak to wszystko super, dobry przekaz leci.
0
@Martwy oj tak, ostatnio znalazłem jakiś stary laptop, uruchomiłem go i się zdziwiłem, że internetu nie da się na nim przeglądać, bo przeglądarki nie są już robione na ten system.
3
@VamosDeJong to się w pale nie mieści!
1
@Sulimo albo the-west
27
Adrian sam ukradł z 20 minut a ten 4 minuty dolicza xD
2
sędzia już się nawet nie kryje...
5
@PatrychoO co? xDDDD
Ten mlody Bartra co goni Bale'a?