D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja też zdawałem język angielski w podstawówce.
7
No dobra, ale kim jest ten Maciak w końcu?
2
Hołownia się czegoś na pamięć nauczył i szpanuje.
0
Panie, ale ilu?
13
to kim on w końcu jest?
2
@Lordzi w Drugiej turze może przegrać z każdym, bo niechęć do Rafała co raz wieksza.
5
Musimy fedrować!
16
@Comentateiro oczywiście, jak ktoś jedzie z Rafalem to musi być pobocznym PiS-u...
12
"Polska ma granice."
xDDDDD
0
Pytanie do Rafała Trzaskowskiego powinno być takie
"Czemu Pan jest tak zajebisty a reszta kandydatów chu..."
5
@kacper201 na drugim końcu Polski
0
Jej AURA wylewa się z ekranu
2
Ten skąd wziął podpisy?
1
a gdzie łysy z UEFA co będzie zasady tłumaczył?
1
Mój kraj taki piękny.
17
Stanowski:
Dowiedziałem się, że z Konskich jest poseł Szejna i boję się, że moge oberwać.
Mazurek: Spokojnie, nie jesteś kobietą
xDDDD
10
"Myślicie samodzielnie" - atak na naszego @Popitek12
20
Jak Senyszyn pojedzie do USA to Trump nam odda Amerykę.
20
@Comentateiro bo będzie w poniedziałek, ta debata to cyrk zorganizowany na kolanie.
9
Małgorzata Kidawa- Błońska zdecydowaną zwyciężczynią debaty!
1
Chyba jednak Senyszyn.
5
Senyszyn to chyba nie na ten głos zebrała te podpisy?
2
@Borneo nie, bo opony już letnie.
1
@DiSBlaDE La Rambla się starzeje, na starość każdy w politykę idzie.
1
Batyr na wszystkie pytania odpowiedzi ma i wykuł na blachę.
5
ta debata to wygląda jakby ludzie z psychiatryka uciekli xD
2
@ACMaldini3 bo tak to się oficjalnie nazywa obecnie, żeby przejąć TVP od PiS-u musieli postawić TVP w stan likwidacji, wtedy kontrolę nad tym przejął likwidator.
8
@gumaz no i elegancko, Trzaskowskiemu bokiem się ta zagrywka odbije.
13
Nawet go nie zaprosili, ale to nie znaczy, że nie napiszą że odmówił debaty xDDD
6
@GeneralXavi pewnie @arasz1819 on wszystko wie najlepiej a politykę ma w małym palcu.