D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lithotripter Wszyscy byle nie Trzaskowski i Nawrocki
6
Maciejov Maciakov
1
@July_6_BcN a ja wywiadu 3h z nią w Kanale Zero.
41
z Senyszyn u sterów, Moskwa w 3 dni byłaby zdobyta.
6
Ta AURA jest nie do podrobienia xD
6
Hołownia najwięcej wygrał na tej debacie.
6
O co chodzi temu Maciakowi? xDD
4
No w końcu na koniec Trzaskowski ładnie zgasił Batyra.
8
@Bobo25 bo tylko tak z Trzaskowskim może pogadać, Batyr będzie za tydzień u niego w Kanale a Trzaskowski nie przyjdzie.
7
W cale hejtu nie ma w obecnej telewizji, nawet skomentowali, że Mentzen odmowil debaty w Końskich, na które zaproszenie nie dostał.
6
Maciak zostanie wysłany do gułagu za to, że się zdradził.
1
Ta znowu o tej aborcji...
6
Maciak to myśli, że jest Elonem Muskem chyba.
0
@kamiVeB tylko, że Duda i tak wszystko podpisuje.
7
Piłkarze też reklamują alkohol, bo w przerwie meczu są reklamy.
0
@MesQueUnClub96 a skąd wiesz?
5
Maciak to powinien cyrylicą być podpisany.
5
Stanowski powinien dostać złoty przycisk i od razu do II tury.
1
Nawrocki to chyba tylko o tym Watykanie odpowiedział, reszta to lanie wody.
5
Hołownia i tak długo wytrzymal z Mentzenem, Brawo Marszałku!
0
Maciak Ego TOP!
17
Z Biejat nie wyszło to podryw do Senyszyn xD
1
@fart no właśnie on tylko gada dobrze, bo przez 1.5 roku to się przyglądał jak Tusk robił co chciał.
0
No i za to plus Biejat, Brawo!
0
@ProMILs przecież to Państwo
1
Myślałem, że powie że do Barcelony na nowe Camp Nou.
0
Stano i Shaquille O'neal zna, tylko buty musi mu załatwić
0
ale żenada... Dlatego ta Polska tak wygląda.
1
@RoberDzik i to bardzo biegle xD
3
Ja też zdawałem język angielski w podstawówce.