1

@jakub1906 z oponiarzami najgorzej...

0

Peña znowu szmate wpuścił...

2

@KanapkaFCB bez Lewego, Yamala czy Pedriego to co tu się spodziewać?

2

Mecz kobiet na TVP2, co za czas by żyć.

0

@norbi77 zoarałem się, nie wiem co z tym zrobię.

1

@norbi77 On to mówi w różnych miejscowościach, więc żeby nie jakieś nagrania to byś nawet nie wiedział co tam bylo.
Wątpię, że ludzie jeżdżą na każdy spotkanie, tam są ludzie co słyszą ten żart po raz pierwszy.

Załóżmy, że Pacześ nie nagrywa swoich występów, to co do następnej miejscowości ma pojechać z innymi żartami, bo już raz opowiadał na jakiejś sali?

5

@norbi77 czepianie się na siłę... Wiele razy słyszałem od Trzaskowskiego:

- mój tata dał mi na drugie Kazimierz, bo uwielbiał Kazimierza Jagiellończyka
- umiem po Francusku "Bążur"
- Macron złapał za kolano Trumpa
- To się w pale nie mieści
- Nawrocki z hantlami u Trumpa

6

Stanowski na wiecu Mentzena.


1

Możemy się kłócić, nie zgadzać, ale chyba wszyscy musimy przyznać, że Hołownia to największy upadek polityczny, strasznie ciśnienia nie wytrzymał, że to nie on dla ludzie jest "Trzecią drogą"
PS. (Sam ostatnio oddałem na niego głos.)

0

@FcPortoFan1999 Kategoria: Wędkarstwo

2

@DiSBlaDE i kawe Tchibo Family można pić, nawet jak się nie ma rodziny.

1

@July_6_BcN no i Pan Paweł!

2

bez gumy jest lepiej.

2

@Danny Gaucho ale mnie złapał xD

3

@PatrychoO a to nie za tydzień?

1

Tylko Neymar Jr.

8

@Rastafarnianin już raz kiedyś zostałeś wyjaśniony jak kłamałeś na temat Stanowskiego i znowu to robisz.

Ty to chyba lubisz?

2

1

@Kgorecki2500 tego nie da się zatrzymać

2

@JBgomeS no jeśli to nie pierwsza sytuacja, to bym zrobił.

2

@michal26 Witold Zembaczyński

0

Trener mental ma na San Marino, wszystko super, dobrze robią, dobry przekaz leci.

0

@Aragorn33 ogólnie się z Tobą zgadzam, ale czemu Ruska propaganda? Nienawiść do imigrantów to jest tylko Rosyjska?

0

@JordiAlbion aj, chyba nie będzie, bo nie jest w opisie na Kanale Zero

1

Absolute Cinema!

1

@cchesterr43 pamiętam ten klasyk :D

4

oddawajcie Wilno!

1

Czesławie wracaj!

0

@Chaoss kto oprócz Polski?

0

@damian16161212 co ekspert to ekspert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?