D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy Visma dziś zrobi rzeź.
1
@regatta52 chyba daje, bo nie trzeba z Finlandią już wygrywać
4
No i brawo, kibicuje Urbanowi bardzo, niech mu się wiedzie.
0
Grosicki ledwo żyje już xD
6
@JohnKennedy a czego się spodziewałeś, że będziemy cisnąć Holandie?
1
Jan Urban najlepszy selekcjoner w XXI wieku
0
@LeoMessiiBarcaPepa z 20 metrów
0
Dzięki Perez za przelew.
1
Wszołek jak w Familiadzie.
0
Młody Grosicki wchodzi.
0
Dobrze bronimy korzystnego wyniku.
0
Kto by pomyślał, że to Wiśnia MVP Polaków.
1
Nie no Cash pijany.
4
Skorupski to ciągle się z piłką mija
1
@Eklerek fatalny to Ty jesteś.
0
Jan Urban dostanie w turban.
2
Zieliński i Szymański razem prawie 150 spotkań w Reprezentacji a za dużo dobrych to nie zagrali.
4
@szymonekk bo nie u nas wychowany.
1
No ten Dumfries jest dobry, to trzeba uważać.
1
Niestety zero do jednego i 2 minuty ciszy
0
Ten Przemo to jakiś Beckenbauer.
0
Jak można zepsuć taką kontrę...
1
Mało brakowało i by było pierwsze Borkowe "niestety".
0
Chłop co do liniowego rozciągnął xD
2
Holandia to już przeszłość.
0
Zmieniła się ta Edyta.
1
@RoberDzik ban za prowokacje...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@regatta52 nie gramy wahadłami, Kiwior na Lewej obronie.
2
Skład:
Skorupski - Cash- Wiśniewski - Bednarek - Kiwior
Slisz - Zieliński
Zalewski - Szymański - Kamiński
Lewandowski