0

@JohnKennedy Visma dziś zrobi rzeź.

1

@regatta52 chyba daje, bo nie trzeba z Finlandią już wygrywać

4

No i brawo, kibicuje Urbanowi bardzo, niech mu się wiedzie.

0

Grosicki ledwo żyje już xD

6

@JohnKennedy a czego się spodziewałeś, że będziemy cisnąć Holandie?

1

Jan Urban najlepszy selekcjoner w XXI wieku

0

@LeoMessiiBarcaPepa z 20 metrów

0

Dzięki Perez za przelew.

1

Wszołek jak w Familiadzie.

0

Młody Grosicki wchodzi.

0

Dobrze bronimy korzystnego wyniku.

0

Kto by pomyślał, że to Wiśnia MVP Polaków.

1

Nie no Cash pijany.

4

Skorupski to ciągle się z piłką mija

1

@Eklerek fatalny to Ty jesteś.

0

Jan Urban dostanie w turban.

2

Zieliński i Szymański razem prawie 150 spotkań w Reprezentacji a za dużo dobrych to nie zagrali.

4

@szymonekk bo nie u nas wychowany.

1

No ten Dumfries jest dobry, to trzeba uważać.

1

Niestety zero do jednego i 2 minuty ciszy

0

Ten Przemo to jakiś Beckenbauer.

0

Jak można zepsuć taką kontrę...

1

Mało brakowało i by było pierwsze Borkowe "niestety".

0

Chłop co do liniowego rozciągnął xD

2

Holandia to już przeszłość.

0

Zmieniła się ta Edyta.

1

@RoberDzik ban za prowokacje...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@regatta52 nie gramy wahadłami, Kiwior na Lewej obronie.

2

Skład:
Skorupski - Cash- Wiśniewski - Bednarek - Kiwior
Slisz - Zieliński
Zalewski - Szymański - Kamiński
Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?