D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@4drian0 ten sam właściciel.
12
@takisobiektos matka zrezygnowała z polowy bonusu? Co się z nią dzieje.
1
@michal26 był w Emiratach, więc pewnie wymagania finansowe dalej ma z kosmosu, ale im dłużej będzie bez klubu, to może na coś się skusić.
0
@michal26 podobno nie chce
1
@svensonFCB trójkę trafiłem, 24 złote.
0
@Rifek a oni w końcu rozwiązali z nim ten kontrakt?
Jeśli tak, to jeszcze jest sporo okienek otwartych np. Turcja a jeśli nie to będzie miał wakacje.
2
@Rifek w tych poważnych ligach tak.
2
@Rifek tak, ale nie zarejestrujesz go do gry, chyba że poważna kontuzja jakiegoś twojego piłkarza.
1
@norbi77 Redakcja:
"Gdzie wady?'
1
@JohnKennedy akurat to Ayuso mial wywalone w drużynę, wczoraj to odpuścił wcześniej niż sprinterzy xD
0
@Aragorn33 ja nie napisałem, że Trzaskowski powiedział, że załatwi 6bln euro.
1
@Starrk z Francja bez szans, ale Belgia na luzie do pyknięcie.
3
@Aragorn33 no nie wiem, Trzaskowski też mówił, że Niemcy powinni się z tego rozliczyć, też jest Pisowcem?
6
@Aragorn33 a co tu jest PiSowskim spinem?
0
Legendarny trener Mike Krzyzewski powiedział.
2
@JohnKennedy że się taki urodził i jest zmuszony do odebrania sobie życia
2
I tak się żyje w tej Barcelonie.
0
@jedrek7000 rok temu z Osasuna tak źle wyglądaliśmy, tylko wtedy zmian sporo było.
0
Ten Hag zwolniony, nie no wywalić gościa po dwóch meczach, gdzie jest cały skład wyprzedany, to trochę przeada, wiadomo że jest słaby, ale raczej nie wszystko jego wina.
6
I tak dużo osiągnął na to co on miał pod kopułą.
2
@FcPortoFan1999 się rozkręcił to chcą nam go zabrać.
3
@Luciano99 i o tym jak Michał przywozi go na rowerze.
5
Wraca mój ulubiony poniedziałkowy program
1
@PatrykBarca ale tam kasy jest przepalane na przeciętniaków, tam transfery na poziomie Sevilli.
1
Jutro dwie pszyrki z rana, ciężary...
3
Nawet szef to skomentował.
2
@pacior95 na sofascore, Garcia 8.3 a YAMAL 8.1
0
będą ciężary bez Inigo, chłop wszystko ogarniał + przy nim Cubarsi czuł się pewniej i mógł grać na PŚO a nie na LŚO.
0
Najlepszy bramkarz w Barcelonie od czasów Claudio Bravo.
0
Hansi Flick - Thank You and Good luck!