8

@4drian0 ten sam właściciel.

12

@takisobiektos matka zrezygnowała z polowy bonusu? Co się z nią dzieje.

1

@michal26 był w Emiratach, więc pewnie wymagania finansowe dalej ma z kosmosu, ale im dłużej będzie bez klubu, to może na coś się skusić.

0

@michal26 podobno nie chce

1

@svensonFCB trójkę trafiłem, 24 złote.

0

@Rifek a oni w końcu rozwiązali z nim ten kontrakt?
Jeśli tak, to jeszcze jest sporo okienek otwartych np. Turcja a jeśli nie to będzie miał wakacje.

2

@Rifek w tych poważnych ligach tak.

2

@Rifek tak, ale nie zarejestrujesz go do gry, chyba że poważna kontuzja jakiegoś twojego piłkarza.

1

@norbi77 Redakcja:
"Gdzie wady?'

1

@JohnKennedy akurat to Ayuso mial wywalone w drużynę, wczoraj to odpuścił wcześniej niż sprinterzy xD

0

@Aragorn33 ja nie napisałem, że Trzaskowski powiedział, że załatwi 6bln euro.

1

@Starrk z Francja bez szans, ale Belgia na luzie do pyknięcie.

3

@Aragorn33 no nie wiem, Trzaskowski też mówił, że Niemcy powinni się z tego rozliczyć, też jest Pisowcem?

6

@Aragorn33 a co tu jest PiSowskim spinem?

0

Legendarny trener Mike Krzyzewski powiedział.

2

@JohnKennedy że się taki urodził i jest zmuszony do odebrania sobie życia

2

I tak się żyje w tej Barcelonie.

0

@jedrek7000 rok temu z Osasuna tak źle wyglądaliśmy, tylko wtedy zmian sporo było.

0

Ten Hag zwolniony, nie no wywalić gościa po dwóch meczach, gdzie jest cały skład wyprzedany, to trochę przeada, wiadomo że jest słaby, ale raczej nie wszystko jego wina.

6

I tak dużo osiągnął na to co on miał pod kopułą.

2

@FcPortoFan1999 się rozkręcił to chcą nam go zabrać.

3

@Luciano99 i o tym jak Michał przywozi go na rowerze.

5

Wraca mój ulubiony poniedziałkowy program

1

@PatrykBarca ale tam kasy jest przepalane na przeciętniaków, tam transfery na poziomie Sevilli.

1

Jutro dwie pszyrki z rana, ciężary...

3

Nawet szef to skomentował.

2

@pacior95 na sofascore, Garcia 8.3 a YAMAL 8.1

0

będą ciężary bez Inigo, chłop wszystko ogarniał + przy nim Cubarsi czuł się pewniej i mógł grać na PŚO a nie na LŚO.

0

Najlepszy bramkarz w Barcelonie od czasów Claudio Bravo.

0

Hansi Flick - Thank You and Good luck!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?