D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@regatta52 nie gramy wahadłami, Kiwior na Lewej obronie.
2
Skład:
Skorupski - Cash- Wiśniewski - Bednarek - Kiwior
Slisz - Zieliński
Zalewski - Szymański - Kamiński
Lewandowski
14
@arasz1819 wymyślacie teorię z którą tylko wy walczycie, że ktoś mówi, że znajomość języków to wada, bo nie powiedział tak nikt nigdy.
8
@Rastafarnianin raczej to przyczepiania się do Trzaskowskiego było tylko dlatego, że na siłę próbował pokazać jaki on jest dobry w języki.
Nikt normalny nie śmiał się z tego, że zna języki.
0
@Czajka90 wszyscy.
2
@Magneta podobno szukają mądrych fanów Tuska, ale nikt się nie zgłasza.
0
@gaucho104 4.9
25
Ten GOAT musi robić wywiady z Iga.
1
@Azazel_Pazuzu Artur Barciś to jednak ma hejterow, bo mocno miesza się w politykę.
1
@marcin62 bo Filtrowana
4
@barteq Cezary Żak
1
@clyde włam, to by musiał sprawę założyć czy coś takiego a tak to asystent i spokój.
23
Wina asystenta, zablokowanie komentarzy i po sprawie xD
W sumie ciekawe, że wpis usunął natychmiast a przeprosiny dopiero napisał drugiego dnia xD
2
@Eklerek podobno znowu je powtórzył.
2
@NeroTFP1 miłosierdzia to w tym dużo nie ma.
0
@Rifek oczywiście, każdy porządny konfident tak robi
0
Świątek się skończyła, teraz to już tylko koraliki we włosy będzie wplątywać.
5
@LeszekFCB minęło tyle lat a człowiek czuje te zażenowanie nadal
3
No to jedziemy z Igulcem.
8
@tomek8756 Pan Janusz z dobrą odpowiedzią
5
@Popitek12 jeszcze smutniejsza jest moja vs piłkarze, ale o tym nikt nie mówi.
0
@FCBparasiempre już kolega Ci napisał, chodzi o zyski, czemu mają rezygnować ze sporej kasy? bo Ty masz ból tyłka, tylko tak za bardzo nie wiem o co, nie możesz poczekać czy jak?
0
@FCBparasiempre bo to jest decydujaca faza i takie mecze gra się na głównym korcie.
0
@katalonczyk987 dokładnie.
0
@FCBparasiempre bo mecz Panów dalej trwa.
7
@NeroTFP1 i Owulacja Francuska.
2
@takisobiektos ale jaki jest sens przeszkadzania kolarzom w jeździe, co oni mają z tym wspólnego a dziś stanęli na środku drogi z jakimś banerem i mogli zrobić krzywdę komuś.
0
@zadafcb a mógł Pidcock wygrać...
1
@Encore wstał i wybrał przemoc, brawo Mati!