0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@regatta52 nie gramy wahadłami, Kiwior na Lewej obronie.

2

Skład:
Skorupski - Cash- Wiśniewski - Bednarek - Kiwior
Slisz - Zieliński
Zalewski - Szymański - Kamiński
Lewandowski

14

@arasz1819 wymyślacie teorię z którą tylko wy walczycie, że ktoś mówi, że znajomość języków to wada, bo nie powiedział tak nikt nigdy.

8

@Rastafarnianin raczej to przyczepiania się do Trzaskowskiego było tylko dlatego, że na siłę próbował pokazać jaki on jest dobry w języki.
Nikt normalny nie śmiał się z tego, że zna języki.

0

@Czajka90 wszyscy.

2

@Magneta podobno szukają mądrych fanów Tuska, ale nikt się nie zgłasza.

0

25

Ten GOAT musi robić wywiady z Iga.

1

@Azazel_Pazuzu Artur Barciś to jednak ma hejterow, bo mocno miesza się w politykę.

1

@marcin62 bo Filtrowana

4

@barteq Cezary Żak

1

@clyde włam, to by musiał sprawę założyć czy coś takiego a tak to asystent i spokój.

23

Wina asystenta, zablokowanie komentarzy i po sprawie xD

W sumie ciekawe, że wpis usunął natychmiast a przeprosiny dopiero napisał drugiego dnia xD

2

@Eklerek podobno znowu je powtórzył.

2

@NeroTFP1 miłosierdzia to w tym dużo nie ma.

0

@Rifek oczywiście, każdy porządny konfident tak robi

0

Świątek się skończyła, teraz to już tylko koraliki we włosy będzie wplątywać.

5

@LeszekFCB minęło tyle lat a człowiek czuje te zażenowanie nadal

3

No to jedziemy z Igulcem.

8

@tomek8756 Pan Janusz z dobrą odpowiedzią

5

@Popitek12 jeszcze smutniejsza jest moja vs piłkarze, ale o tym nikt nie mówi.

0

@FCBparasiempre już kolega Ci napisał, chodzi o zyski, czemu mają rezygnować ze sporej kasy? bo Ty masz ból tyłka, tylko tak za bardzo nie wiem o co, nie możesz poczekać czy jak?

0

@FCBparasiempre bo to jest decydujaca faza i takie mecze gra się na głównym korcie.

0

@katalonczyk987 dokładnie.

0

@FCBparasiempre bo mecz Panów dalej trwa.

7

@NeroTFP1 i Owulacja Francuska.

2

@takisobiektos ale jaki jest sens przeszkadzania kolarzom w jeździe, co oni mają z tym wspólnego a dziś stanęli na środku drogi z jakimś banerem i mogli zrobić krzywdę komuś.

0

@zadafcb a mógł Pidcock wygrać...

1

@Encore wstał i wybrał przemoc, brawo Mati!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?