D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chłop w szoku, wybrał pieniążki i się dziwi, że wypisał się z Reprezentacji...
31
Grosicki powołany xDDDDD
Chłop zrobił huczne pożegnanie, by na następnym zgrupowaniu grać xD
9
@Aragorn33 oni dopiero się zorientowali co mają na fladze czy jak?
4
No i pięknie, teraz punktować w lidze konferencji i pchamy ranking, żeby Mistrz automatycznie do LM wchodził.
3
Temu co się Kurtuła włączył.
1
@BulaKG aż musiałem wpisać w google kto to xD
K*wa on 12 bramek strzelił w Bundeslidze i taki transfer xDDDDD
3
Ziółkowski ma samolot do Rzymu, a Ci mu dogrywkę kazali grać, to się zerwał.
2
Już się spłacił.
6
Dawać! Muszą być 4 drużyny w Pucharach.
0
No i już było dobrze!
1
@Popitek12 300ml oleju kujawskiego.
1
@tomek8756 zdecydowanie tak
1
@krycha2201 to wszystko do redakcji idzie, dlatego tyle tych reklam.
1
@tomek8756 to zależy ilu mam klientów.
1
No ten koniec drożyny to tak średnio, bo ceny nie spadły, tylko się utrzymują na tym poziomie gdy poszły mocno w górę.
2
@Hshdhrhdh pewnie, zaraz ktoś zrobi aferę, bo dyskryminacja osób otyłych, takich jak @jowita
3
@Frimpong Al-Hilal
https://wykop.pl/cdn/c3201142/533f3e07f11440d795e729598adb6dd13f0211480278046bfce4e5b48ceb3123.jpg
3
@Pawlak1992 nie, bo są takie prace, że musi być nocna zmiana.
1
@JohnKennedy absolutna legenda.
2
@NeroTFP1 jakie Sigmy.
0
@ToWinaSedziego by zobaczyć zawartość, trzeba wykupić premium.
6
Mocny zawodnik, powiązał barwy Arki Gdynia z Ukrainą xD
5
Jeśli ktoś kibicuje, to przestańcie.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cmzb8mmxqqM1Bfb04D3xGSuUADJCEBt4.jpg
4
Co ten Bosak? xD
5
La Rambla usunięta przez użytkownika.
1
@Who_you_mam idealny byłby Joao Felix, ale już się pozbyli.
1
@szela1899 i to dopiero za 2 lata, po wypożyczeniu z opłacaniem pensji przez Barcelone.
0
@th@les powalone, że on ma 22-23 lata a jest już na poziomie Iniesty gdy miał z 26-27.
15
Gorący @supraomnes1 w twojej okolicy.