D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No, można ale chodzi zrealizowanie tranaferu od razu a nie za pół roku, to tylko dogadanie się z klubem a piłkarz przyjdzie w Zime/Lato i oficjalnie będzie kupiony w następnym okienku.
1
Powinno być gdzieś to przypięte, bo dziś i jutro będzie mnóstwo pytań tego typu.
0
A czego tu nie kumasz? My mamy otwarte okienko, więc kupujemy od kogo chcemy, Anglicy jutro mają zamknięte i nie mogą kupować, ale sprzedać mogą.
1
A Czemu nie? Oczywiście, ze może, tylko czy Liverpool sprzeda? Wątpię, jeśli nie znajdą do dziś zastępcy.
0
Z tych doniesień tak wynika, ale ustawienie z czterema ultraofensywnymi zawodnikami wypali?
Jakoś tego nie widzę...
W Realu nie wypaliło i skończyło się na 0:4 w meczu z nami
0
Tak może być, chcą kupic kogoś z głośnym nazwiskiem aby zamydlic oczy a kluczowe pozycje nadal nie będą wzmocnione, ale jak się mówi ze piłkarz o profilu Seriego nam nie potrzebny, bo mamy takich w swojej drużynie, no to brak słów mi na nich...
3
Jeśli te kandydatury z gazet to prawda, to Ci "geniusze" nawet niewiedzą kogo szukają, bo kazdy z tych piłkarzy, to inna pozycja i inna rola boiskowa.
Coutinho(ŚP/ŚPO/LS)
Di Maria (LS/ŚPO/PS)
Lemar(LS/ŚPO)
Mahrez(PS)
Dybala(N/ŚPO/PS)
Ciekawe jak to się wszystko zakończy, myślę że dziś, bo jutro ciężko aby ktoś nam sprzedał kluczowego zawodnika, gdy w innych ligach okno będzie juz zamknięte i nie będą mogli uzupełnić luki.
10
Wymusza transfer, ja bym mu nie dał odejść za ten cyrk co odstawia...
0
Po jakiego grzyba ten Mahrez? Pilkarz dobry, ale gdzie on ma grac? No, chyba ze zmieniamy ustawienie i Messiego dajemy na 10.
0
Verrattiego to i by za 500mln nie puścił.
A niestety Liverpool nas "okradnie" z kasy, ale jak się zostawia wszystko na koniec i nie ma się sensownych alternatyw to tak jest.
0
No i git, takie coś mi się podoba.
0
Wchodzi Konarski, jeszcze to wygramy :p
0
Jakie 26? Jeszcze 50h.
3
La Rambla tylko.
0
Ufff, już myślałem ze jesteś za. Mogę spać spokojnie ;)
5
Z Barca? Nie. Cisza przed burzą.
15
Suchar:
Co robi siatkarz w urodziny?
.
.
.
Przyjęcie
2
Nasze przyjęcie to żart...
0
Tylko, ze dziś się kompromitujemy ze Słowenia, to większa kompromitacja.
1
Ale na tym turnieju nawet pół seta mu nie wychodzi, jest tragiczny. 2 lata temu za Antigi gdzie go przesunął na atak, to grał przyzwoicie a teraz: nie ma przyjęcia, zagrywki ani ataku.
1
Ma zasięg i to tyle, bije wszystko na ślepo. Beznadziejnie gra na tym turnieju.
0
*jeszcze 2 dni.
27
Konarskiemu jedyne co wyszło, to piłka w aut...
0
Dziś grają w barażach o awans
2
Canal+ z dniem dzisiejszym, może juz zamykać interes. Ja np. Polską ligę tylko dla nich oglądałem i programu Liga+extra.
Jeszcze jak stracą ligę Angielską to już będzie gwóźdź do trumny dla tej stacji.
0
West Brom to niezle wariaty, będą płacić całą pensję za zawodnika, ktory nie gral w piłkę na poziomie od roku. Tym bardziej dziwne, ze będą płacić tyle kasy DP, który nie zmieni niekorzystnego rezultatu a takich rzeźników od odbierania piłek w Anglii jest dużo. No, ale jak się ma kasę to się szaleje.
2
A później, kurna ale mamy gówniana Ławke, nie to co Real...
0
Przecież on ma dobry drybling.
0
O Umtitim tez tak pisałeś a wyszło inaczej..
12
Co ja czytam...
"Lemar nie jest ani szybki ani to nie jest drybler..."
Naprawdę polecam jednak obejrzeć prawdziwego Lemara a nie jakiegoś z ligii Dżibuti, bo ten Lemar, którego oglądałem jest szybki, ma swietny drybling i bardzo czesto w meczu jest w środku pola, "to że jest tam na grafice nie znaczy, że tylko tam gra"-tak mowiliscie o Coutinho.
Jeśli jest do kupienia o połowę taniej, to ja nawet bym się nie zastanawial, dawać kase Monaco i przestać robić dobrze Liverpoolowi i czekać az okażą łaskę.
A Lemar nie jest gorszym zawodnukiem od Coutinho i na dodatek młodszy, bo tylko 22 lata.