1

No, można ale chodzi zrealizowanie tranaferu od razu a nie za pół roku, to tylko dogadanie się z klubem a piłkarz przyjdzie w Zime/Lato i oficjalnie będzie kupiony w następnym okienku.

1

Powinno być gdzieś to przypięte, bo dziś i jutro będzie mnóstwo pytań tego typu.

0

A czego tu nie kumasz? My mamy otwarte okienko, więc kupujemy od kogo chcemy, Anglicy jutro mają zamknięte i nie mogą kupować, ale sprzedać mogą.

1

A Czemu nie? Oczywiście, ze może, tylko czy Liverpool sprzeda? Wątpię, jeśli nie znajdą do dziś zastępcy.

0

Z tych doniesień tak wynika, ale ustawienie z czterema ultraofensywnymi zawodnikami wypali?
Jakoś tego nie widzę...

W Realu nie wypaliło i skończyło się na 0:4 w meczu z nami

0

Tak może być, chcą kupic kogoś z głośnym nazwiskiem aby zamydlic oczy a kluczowe pozycje nadal nie będą wzmocnione, ale jak się mówi ze piłkarz o profilu Seriego nam nie potrzebny, bo mamy takich w swojej drużynie, no to brak słów mi na nich...

3

Jeśli te kandydatury z gazet to prawda, to Ci "geniusze" nawet niewiedzą kogo szukają, bo kazdy z tych piłkarzy, to inna pozycja i inna rola boiskowa.
Coutinho(ŚP/ŚPO/LS)
Di Maria (LS/ŚPO/PS)
Lemar(LS/ŚPO)
Mahrez(PS)
Dybala(N/ŚPO/PS)


Ciekawe jak to się wszystko zakończy, myślę że dziś, bo jutro ciężko aby ktoś nam sprzedał kluczowego zawodnika, gdy w innych ligach okno będzie juz zamknięte i nie będą mogli uzupełnić luki.

10

Wymusza transfer, ja bym mu nie dał odejść za ten cyrk co odstawia...

0

Po jakiego grzyba ten Mahrez? Pilkarz dobry, ale gdzie on ma grac? No, chyba ze zmieniamy ustawienie i Messiego dajemy na 10.

0

Verrattiego to i by za 500mln nie puścił.

A niestety Liverpool nas "okradnie" z kasy, ale jak się zostawia wszystko na koniec i nie ma się sensownych alternatyw to tak jest.

0

No i git, takie coś mi się podoba.

0

Wchodzi Konarski, jeszcze to wygramy :p

0

Jakie 26? Jeszcze 50h.

3

La Rambla tylko.

0

Ufff, już myślałem ze jesteś za. Mogę spać spokojnie ;)

5

Z Barca? Nie. Cisza przed burzą.

15

Suchar:
Co robi siatkarz w urodziny?
.
.
.
Przyjęcie

2

Nasze przyjęcie to żart...

0

Tylko, ze dziś się kompromitujemy ze Słowenia, to większa kompromitacja.

1

Ale na tym turnieju nawet pół seta mu nie wychodzi, jest tragiczny. 2 lata temu za Antigi gdzie go przesunął na atak, to grał przyzwoicie a teraz: nie ma przyjęcia, zagrywki ani ataku.

1

Ma zasięg i to tyle, bije wszystko na ślepo. Beznadziejnie gra na tym turnieju.

0

*jeszcze 2 dni.

27

Konarskiemu jedyne co wyszło, to piłka w aut...

0

Dziś grają w barażach o awans

2

Canal+ z dniem dzisiejszym, może juz zamykać interes. Ja np. Polską ligę tylko dla nich oglądałem i programu Liga+extra.
Jeszcze jak stracą ligę Angielską to już będzie gwóźdź do trumny dla tej stacji.

0

West Brom to niezle wariaty, będą płacić całą pensję za zawodnika, ktory nie gral w piłkę na poziomie od roku. Tym bardziej dziwne, ze będą płacić tyle kasy DP, który nie zmieni niekorzystnego rezultatu a takich rzeźników od odbierania piłek w Anglii jest dużo. No, ale jak się ma kasę to się szaleje.

2

A później, kurna ale mamy gówniana Ławke, nie to co Real...

0

Przecież on ma dobry drybling.

0

O Umtitim tez tak pisałeś a wyszło inaczej..

12

Co ja czytam...
"Lemar nie jest ani szybki ani to nie jest drybler..."

Naprawdę polecam jednak obejrzeć prawdziwego Lemara a nie jakiegoś z ligii Dżibuti, bo ten Lemar, którego oglądałem jest szybki, ma swietny drybling i bardzo czesto w meczu jest w środku pola, "to że jest tam na grafice nie znaczy, że tylko tam gra"-tak mowiliscie o Coutinho.

Jeśli jest do kupienia o połowę taniej, to ja nawet bym się nie zastanawial, dawać kase Monaco i przestać robić dobrze Liverpoolowi i czekać az okażą łaskę.

A Lemar nie jest gorszym zawodnukiem od Coutinho i na dodatek młodszy, bo tylko 22 lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?