D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SuperPolsat chyba.
10
A niech temu szejkowi się tak ropa skończy...
0
Śmieszne, PSG ma w ataku: Draxlera, Di Marie, Cavaniego, Neymara, Lucasa, Goncalo Guedesa (który ma też potencjał) a teraz przychodzi jeszcze Mbappe.
Gdy my szukaliśmy zmiennika ofensywnego, to nikt nie chciał przyjść a tam pchają się wszyscy w ten ścisk.
1
Ciekawe gdzie ten Mbappe będzie grał, chyba na bramce, bo w ofensywie miejsca za bardzo nie ma.
5
Muchą, bo chciałeś sobie pobzykać? xd
0
nie zwolnią, dadzą mu jeszcze rok co najmniej
44
Ty idź lepiej na ten rower.
0
Sądząc po wypowiedziach, to nawet nie wie kto to jest.
A jego argumentem jest to, ze musi być slaby, bo tylko Liverpool go chciał kupić xD
0
Gdzie tu deal na poziomie Paulinho-Verratti?
Byśmy kupili bardzo młodego pilkarza o świetnych umiejetnosciach z dużym potencjałem.
Deal na poziomie Paulinho, to kupno Jesusa Navasaa nie Lemara.
1
Ta a prezentacja juz była przecież miesiąc temu...
1
Jak wyjdzie w pierwszym, to uda kontuzje w 2 minucie.
19
I co hejterzy? Są transfery.
1
Eleven ;)
1
xD
Co to za cyrki, dobrze ze to koniec.
2
Pewnie odejście Cracka Gomesa...
2
przecież to są sabotażyści, narobią kominów płacowych i później takich piłkarzy trzeba trzymać do końca kontraktu, bo nie chcą odejść, kolejny Prezydent będzie miał dużo sprzątania po nich
2
co on odwala właśnie, Jakoś nerwowo jedzie.
Ciekawe czy Marczyński dojedzie, powinien.
0
zarobili 226mln xD
Jak to śmiesznie wygląda, niby zarobili a jednak wszyscy wiem jak.
0
nie ma się co dziwić cenie, teraz już tak będzie,100mln to jak 50-60mln kiedyś.
2
bo są bogatsi, mają większe ambicje, trenerem jest Klopp a nie Rodgers itp.
0
xD
24
ja i tak czekam na najlepsze transfery po okienku:
Bartomeu -----------> Więzienie(w najlepszym przypadku bezrobocie)
Robert Fernandez ---------> Do Niecieczy
2
przecież ściągnęli Paulinho, według nich to była alternatywa dla Włocha...
7
ten Odszedł to jakiś ciekawy zawodnik, na wszystkich pozycjach zagra, może on do Barcy, Robert i Bartomeu lubią piłkarzy co zagrają na kilku pozycjach :p
4
nie ma szans, nie zostaniemy z 3 obrońców, bo my nikogo nie kupimy na ŚO
29
ooo darmowa, więc zarząd się zgodzi...Propozycja do zaakceptowania w ich stylu.
0
City chyba przechodzi na taktyke samych ofensywnych zawodników, gdzie oni ich pomieszczą
13
Jak Robercik dawno go skreślił, bo to nie piłkarz o charakterystyce jakiej potrzebujemy xD
5
co Ty, oni za sto lat by na taki pomysł nie wpadli, do samego końca będą robić dobrze Liverpoolowi a oni będą odrzucać oferty.
0
tylko, że my nie gramy typowym ŚPO a cofnięcie go głęboko i dać mu zadania defensywne to marnowanie potencjału.