0

SuperPolsat chyba.

10

A niech temu szejkowi się tak ropa skończy...

0

Śmieszne, PSG ma w ataku: Draxlera, Di Marie, Cavaniego, Neymara, Lucasa, Goncalo Guedesa (który ma też potencjał) a teraz przychodzi jeszcze Mbappe.

Gdy my szukaliśmy zmiennika ofensywnego, to nikt nie chciał przyjść a tam pchają się wszyscy w ten ścisk.

1

Ciekawe gdzie ten Mbappe będzie grał, chyba na bramce, bo w ofensywie miejsca za bardzo nie ma.

5

Muchą, bo chciałeś sobie pobzykać? xd

0

nie zwolnią, dadzą mu jeszcze rok co najmniej

44

Ty idź lepiej na ten rower.

0

Sądząc po wypowiedziach, to nawet nie wie kto to jest.
A jego argumentem jest to, ze musi być slaby, bo tylko Liverpool go chciał kupić xD

0

Gdzie tu deal na poziomie Paulinho-Verratti?

Byśmy kupili bardzo młodego pilkarza o świetnych umiejetnosciach z dużym potencjałem.

Deal na poziomie Paulinho, to kupno Jesusa Navasaa nie Lemara.

1

Ta a prezentacja juz była przecież miesiąc temu...

1

Jak wyjdzie w pierwszym, to uda kontuzje w 2 minucie.

19

I co hejterzy? Są transfery.

1

Eleven ;)

1

xD
Co to za cyrki, dobrze ze to koniec.

2

Pewnie odejście Cracka Gomesa...

2

przecież to są sabotażyści, narobią kominów płacowych i później takich piłkarzy trzeba trzymać do końca kontraktu, bo nie chcą odejść, kolejny Prezydent będzie miał dużo sprzątania po nich

2

co on odwala właśnie, Jakoś nerwowo jedzie.
Ciekawe czy Marczyński dojedzie, powinien.

0

zarobili 226mln xD
Jak to śmiesznie wygląda, niby zarobili a jednak wszyscy wiem jak.

0

nie ma się co dziwić cenie, teraz już tak będzie,100mln to jak 50-60mln kiedyś.

2

bo są bogatsi, mają większe ambicje, trenerem jest Klopp a nie Rodgers itp.

0

xD

24

ja i tak czekam na najlepsze transfery po okienku:
Bartomeu -----------> Więzienie(w najlepszym przypadku bezrobocie)
Robert Fernandez ---------> Do Niecieczy

2

przecież ściągnęli Paulinho, według nich to była alternatywa dla Włocha...

7

ten Odszedł to jakiś ciekawy zawodnik, na wszystkich pozycjach zagra, może on do Barcy, Robert i Bartomeu lubią piłkarzy co zagrają na kilku pozycjach :p

4

nie ma szans, nie zostaniemy z 3 obrońców, bo my nikogo nie kupimy na ŚO

29

ooo darmowa, więc zarząd się zgodzi...Propozycja do zaakceptowania w ich stylu.

0

City chyba przechodzi na taktyke samych ofensywnych zawodników, gdzie oni ich pomieszczą

13

Jak Robercik dawno go skreślił, bo to nie piłkarz o charakterystyce jakiej potrzebujemy xD

5

co Ty, oni za sto lat by na taki pomysł nie wpadli, do samego końca będą robić dobrze Liverpoolowi a oni będą odrzucać oferty.

0

tylko, że my nie gramy typowym ŚPO a cofnięcie go głęboko i dać mu zadania defensywne to marnowanie potencjału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?