D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kto pisal? Pisali Ci co go na oczy nie widzieli.
Ja np. z uzytkownikiem G5P od początku przekonywaliśmy, że to świetny piłkarz.
12
No Douglas odszedl, więc jeden już jest :p
1
A jak my się jeszcze zglosimy, to będzie 300mln :D
0
Jakiś pozytyw tego wieczoru.
6
Zgasła, Liverpool Coutinho jutro nie puści, będą jutro jakieś poszukiwania alternatyw alternatywy.
0
Eleven ;)
4
Dobrze, ze nie poszedl do Realu. Z PSG go już nie wyciągną.
7
Mbappe, ale to będzie kocur...
0
Walczy o transfer :D
0
Eeee na pustaka, nie nadaję sie xD
0
A oni później Ci mówią, ze zrobili wszystko co mogli...
7
Lemar ma to czego nam brakuje, strzal z dystansu, bardzo dużo bramek tak zdobył.
Po za tym jest szybki, zwinny, ze świetną techniką , dryblingiem i przeglądem pola. Chłop jest tańszy od Coutinho a mlodszy i nie wiem w czym jest gorszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skrzydlowy dla tych co go nigdy na oczy nie widzieli i patrzą tylko na jakieś Transfermarkt.
0
Lemar!!!
0
Przepraszam, okienko się skończy to przestane ;)
3
Pogbe mozna bylo miec za 100mln, ale po co lepiej kupic miliony niebotrzebnych pilkarzy i dawać im chore pensję...
1
xD
No, takie wyjątki też się zdarzają.
1
Za Van Persiego?
1
Jest fanem dobrych pilkarzy a takim jest Lemar.
1
Ja wiem, tylko mówię tym co piszą, ze to skrzydłowy.
1
Już gra w Nc+ na 43 kanale.
1
Patrzcie gdzie Lemar schodzi po piłkę, to nie jest typowy skrzydlowy, często jest w środku pola.
8
Zamiast siedzieć w tym biurze i nic nie robić, niech włączą mecz Francja-Holandia i popatrza sobie na Lemara, ale znając życie to im się Giroud spodoba...
0
Martinez klauzula, Lemara chcieli sprzedać za 90mln a Seri jest do wyciągnięcia za 40mln, moze 50.
0
Lepiej by zrobili, jakby dali te pieniądze biednym, jakiś pożytek by byl...
12
Douglas kupiony za 4mln+pensja za siedzenie na trybunach, oddany za darmo będzie, bo nikt go nie kupi.
Ile za ich kadencji, zostało wyrzuconych pieniędzy w błoto, to głowa mała...
1
Niech idzie i oby zagral te 60% spotkan, bo 40 mln przyda się nowemu Prezydentowi na transfery.
1
Czemu Gomesa wypożyczaja i to z opcją wykupu? Przecież Robert mówił, ze on jest świetny i się odblokuje, bo nawet polowy potencjału nie pokazuje. Jednak przestali w niego wierzyć?
10
My:
Kupujemy za 30mln
Sprzedajemy za 0mln
Itd./itp.