8

Kto pisal? Pisali Ci co go na oczy nie widzieli.
Ja np. z uzytkownikiem G5P od początku przekonywaliśmy, że to świetny piłkarz.

12

No Douglas odszedl, więc jeden już jest :p

1

A jak my się jeszcze zglosimy, to będzie 300mln :D

0

Jakiś pozytyw tego wieczoru.

6

Zgasła, Liverpool Coutinho jutro nie puści, będą jutro jakieś poszukiwania alternatyw alternatywy.

0

Eleven ;)

4

Dobrze, ze nie poszedl do Realu. Z PSG go już nie wyciągną.

7

Mbappe, ale to będzie kocur...

0

Walczy o transfer :D

0

Eeee na pustaka, nie nadaję sie xD

0

A oni później Ci mówią, ze zrobili wszystko co mogli...

7

Lemar ma to czego nam brakuje, strzal z dystansu, bardzo dużo bramek tak zdobył.

Po za tym jest szybki, zwinny, ze świetną techniką , dryblingiem i przeglądem pola. Chłop jest tańszy od Coutinho a mlodszy i nie wiem w czym jest gorszy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skrzydlowy dla tych co go nigdy na oczy nie widzieli i patrzą tylko na jakieś Transfermarkt.

0

Lemar!!!

0

Przepraszam, okienko się skończy to przestane ;)

3

Pogbe mozna bylo miec za 100mln, ale po co lepiej kupic miliony niebotrzebnych pilkarzy i dawać im chore pensję...

1

xD
No, takie wyjątki też się zdarzają.

1

Za Van Persiego?

1

Jest fanem dobrych pilkarzy a takim jest Lemar.

1

Ja wiem, tylko mówię tym co piszą, ze to skrzydłowy.

1

Już gra w Nc+ na 43 kanale.

1

Patrzcie gdzie Lemar schodzi po piłkę, to nie jest typowy skrzydlowy, często jest w środku pola.

8

Zamiast siedzieć w tym biurze i nic nie robić, niech włączą mecz Francja-Holandia i popatrza sobie na Lemara, ale znając życie to im się Giroud spodoba...

0

Martinez klauzula, Lemara chcieli sprzedać za 90mln a Seri jest do wyciągnięcia za 40mln, moze 50.

0

Lepiej by zrobili, jakby dali te pieniądze biednym, jakiś pożytek by byl...

12

Douglas kupiony za 4mln+pensja za siedzenie na trybunach, oddany za darmo będzie, bo nikt go nie kupi.

Ile za ich kadencji, zostało wyrzuconych pieniędzy w błoto, to głowa mała...

1

Niech idzie i oby zagral te 60% spotkan, bo 40 mln przyda się nowemu Prezydentowi na transfery.

1

Czemu Gomesa wypożyczaja i to z opcją wykupu? Przecież Robert mówił, ze on jest świetny i się odblokuje, bo nawet polowy potencjału nie pokazuje. Jednak przestali w niego wierzyć?

10

My:
Kupujemy za 30mln
Sprzedajemy za 0mln

Itd./itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?