D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
tylko ta oferta musiałaby być na poziomie 200mln, Chelsea by go nie puściła, byłaby telenowela gorsza niż z Dembele i Coutinho.
0
Jeśli Liverpool nikogo nie kupi dziś, to raczej jutro nie pozbędą się Coutinho, takie moje zdanie.
Chyba, że Oxlade to ma być zastępstwo Coutinho.
0
z jakieś 2h temu, teraz pewnie w Londynie już jest
2
xD
Co ma Mahrez do Coutinho? Ten zarząd naprawde jest tak ograniczony?
1
Nie no, zaraz znajdą jakiegoś 26 letniego cracka z Brazylii, kupią za 100mln, dadzą pensję na poziomie Messiego na 5 lat i powiedzą, ze to zawodnik o profilu jakiego nam brakowalo.
0
Arsenal, oni zawsze po wszystkich idą, każdego mogli mieć a nic z tego nie wychodzi.
1
To jednak Lemar nie taki słaby, bo już chcą go 2 kluby z Anglii (a właściwie chcialy) xD
0
Helena mam zawał...
0
Coś mi się zdaje, że Turan zostanie i będziemy mieli najdroższego pilkara w utrzymaniu, który będzie siedział na trybunach.
1
Za 5 minut, ktoś zdementuje itd.
1
Okej, Mahrez spoko jeśli na ławkę, taki rezerwowy się przyda, lepiej taki niż płakać, ze nie mamy lawki, ale nadal potrzebujemy pomocnika klasy światowej.
3
Można tanio i dobrego zawodnika kupić? Można.
Jeśli z głową będzie u niego wszystko w porządku, to zastępstwo Walkera idealne.
1
Za ile Dougals? 60-70mln?
19
Kto tam piszę te nagłówki...
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/21192308_904023019746847_7177676516967663352_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=3fb19142437e859b7ae8dc9eb5786240&oe=5A1A8828
53
Podanie się do dymisji.
30
Ale gościa szanuję, cała prawda, bez owijania.
Kontrowersyjne o Coutinho, ale to nieprawda? 160mln za gościa, który jest naprawdę dobry, ale nie jest kosmita przecież. A taka kwota to przesada.
To, ze rynek zwariowal nie znaczy, że mamy dołączyć się do tej chorej sytuacji i przepłacać, bo Liverpool nie chcę sprzedać.
0
No chyba, że tak, nigdy nie widziałem go w roli środkowego pomocnika.
0
Takie coś pomiedzy, a'la Messi, nie jest przyspawany do pozycji i często się pojawia w różnych sektorach boiaka.
0
Przecież mówicie, ze Coutinho to srodkowy pomocnik, to co ma do niego skrzydlowy?
13
Idzie do Barcelony, pozniej jednak zostaje w Liverpoolu i tak milion pięćset razy.
0
Tylko on ma niewiele do powiedzenia, jeśli Liverpool chcę go trzymac na siłe, to go nie puszczą.
0
Fejk podobno to byl.
Reporter: Co sądzisz o braku najlepszego piłkarza na świecie?
Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu.
0
Tylko czy gra Gomesa zaskoczyla? W Valencii nie byl gwiazdą a u nas miał być? Dużo osób miało wątpliwości co do tego transferu i jak widać słuszne
0
Najlepszy argumentem jest to, że tylko Liverpool go chcę xD
Gomesa Real chcial i co z tego wyszło?
A Francuz bardzo mlody od 3 sezonów ciągle się poprawia, jest co raz lepszy, ale później lepiej przecież płakać, ze Real ma talenty a nie my....
1
Nie kracze, tak jest codziennie od miesiąca.
3
10:55 - Liverpool odrzucil kolejną oferte za Coutinho.
I tak do końca okienka...
0
Lemar nie świadczył o sile Monaco? xD
Widziałeś jakiś mecz w ogóle? Bo, po tym co piszesz, to chyba nie...
Można wszystko o nim powiedzieć, ze nie pasuje itd. Ale to, że nie był kluczową postacią tam to istna przesada
0
xD
Po czym to stwierdziles? W tej samej lidze Lemar go w samych statystykach przewyższal.
Chlopak jest bardzo mlody i ma potencjał, teraz kosztuje mnie niz 100mln a za pare lat będziemy mieć kolejną sage tranaferowa, bo będziemy go chcieli kupić za 300mln...
0
Nie jest głosnym nazwiskiem jak Cou, jesli Valverde rzeczywiście chce przejść na 4-2-3-1, to dużo tańszy Lemar na LS, to swietna opcja.(Może grać również na ŚPO)
0
Chodziło mi o to, ze ten transfer oficjalnie przyklepany będzie za pół roku a nie od razu np. Jutro