3

tylko ta oferta musiałaby być na poziomie 200mln, Chelsea by go nie puściła, byłaby telenowela gorsza niż z Dembele i Coutinho.

0

Jeśli Liverpool nikogo nie kupi dziś, to raczej jutro nie pozbędą się Coutinho, takie moje zdanie.
Chyba, że Oxlade to ma być zastępstwo Coutinho.

0

z jakieś 2h temu, teraz pewnie w Londynie już jest

2

xD
Co ma Mahrez do Coutinho? Ten zarząd naprawde jest tak ograniczony?

1

Nie no, zaraz znajdą jakiegoś 26 letniego cracka z Brazylii, kupią za 100mln, dadzą pensję na poziomie Messiego na 5 lat i powiedzą, ze to zawodnik o profilu jakiego nam brakowalo.

0

Arsenal, oni zawsze po wszystkich idą, każdego mogli mieć a nic z tego nie wychodzi.

1

To jednak Lemar nie taki słaby, bo już chcą go 2 kluby z Anglii (a właściwie chcialy) xD

0

Helena mam zawał...

0

Coś mi się zdaje, że Turan zostanie i będziemy mieli najdroższego pilkara w utrzymaniu, który będzie siedział na trybunach.

1

Za 5 minut, ktoś zdementuje itd.

1

Okej, Mahrez spoko jeśli na ławkę, taki rezerwowy się przyda, lepiej taki niż płakać, ze nie mamy lawki, ale nadal potrzebujemy pomocnika klasy światowej.

3

Można tanio i dobrego zawodnika kupić? Można.

Jeśli z głową będzie u niego wszystko w porządku, to zastępstwo Walkera idealne.

1

Za ile Dougals? 60-70mln?

53

Podanie się do dymisji.

30

Ale gościa szanuję, cała prawda, bez owijania.
Kontrowersyjne o Coutinho, ale to nieprawda? 160mln za gościa, który jest naprawdę dobry, ale nie jest kosmita przecież. A taka kwota to przesada.
To, ze rynek zwariowal nie znaczy, że mamy dołączyć się do tej chorej sytuacji i przepłacać, bo Liverpool nie chcę sprzedać.

0

No chyba, że tak, nigdy nie widziałem go w roli środkowego pomocnika.

0

Takie coś pomiedzy, a'la Messi, nie jest przyspawany do pozycji i często się pojawia w różnych sektorach boiaka.

0

Przecież mówicie, ze Coutinho to srodkowy pomocnik, to co ma do niego skrzydlowy?

13

Idzie do Barcelony, pozniej jednak zostaje w Liverpoolu i tak milion pięćset razy.

0

Tylko on ma niewiele do powiedzenia, jeśli Liverpool chcę go trzymac na siłe, to go nie puszczą.

0

Fejk podobno to byl.

Reporter: Co sądzisz o braku najlepszego piłkarza na świecie?
Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu.

0

Tylko czy gra Gomesa zaskoczyla? W Valencii nie byl gwiazdą a u nas miał być? Dużo osób miało wątpliwości co do tego transferu i jak widać słuszne

0

Najlepszy argumentem jest to, że tylko Liverpool go chcę xD
Gomesa Real chcial i co z tego wyszło?

A Francuz bardzo mlody od 3 sezonów ciągle się poprawia, jest co raz lepszy, ale później lepiej przecież płakać, ze Real ma talenty a nie my....

1

Nie kracze, tak jest codziennie od miesiąca.

3

10:55 - Liverpool odrzucil kolejną oferte za Coutinho.

I tak do końca okienka...

0

Lemar nie świadczył o sile Monaco? xD

Widziałeś jakiś mecz w ogóle? Bo, po tym co piszesz, to chyba nie...
Można wszystko o nim powiedzieć, ze nie pasuje itd. Ale to, że nie był kluczową postacią tam to istna przesada

0

xD
Po czym to stwierdziles? W tej samej lidze Lemar go w samych statystykach przewyższal.

Chlopak jest bardzo mlody i ma potencjał, teraz kosztuje mnie niz 100mln a za pare lat będziemy mieć kolejną sage tranaferowa, bo będziemy go chcieli kupić za 300mln...

0

Nie jest głosnym nazwiskiem jak Cou, jesli Valverde rzeczywiście chce przejść na 4-2-3-1, to dużo tańszy Lemar na LS, to swietna opcja.(Może grać również na ŚPO)

0

Chodziło mi o to, ze ten transfer oficjalnie przyklepany będzie za pół roku a nie od razu np. Jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?