1

W Pakiecie z Turanem i Gomesem.

1

O kurna, nie no jednak to są specjaliści, wyciągają wnioski, późno bo późno, ale zawsze.

0

To co Vidal za darmo do Valencii a Montoya do nas za 100mln? :D

28

Valverde: Mam nadzieję, że 31 sierpnia będę mieć lepszy zespół

W sumie ma lepszy, bo odszedl Douglas...

2

Też mam taką nadzieję, że na siłę nie będzie gral Gomes, bo kosztowal więcej.

A Denis świetnie się rozumie z Messim, gramy teraz z ogórkami w lidze, więc niech on gra wszystko.

19

Dembele tez avatar zostawil do samego konca.

0

Komentarz usunięty

25

xD.
To ja wolę żeby Alena grał więcej.

0

A najgorzej boli mnie, ze w klubie zostali piłkarze, co nie zagrają więcej niż 1 spotkanie na miesiąc a będą brać ogromną pensje za nic. I zamiast zarobić, to stracimy wiele milionów na ich utrzymanie a oni nawet diety nie trzymają.

Taka świetna polityka transferowa i dawanie takich dużych kontraktów, wlasnie się tak kończy...

0

Ale kto w Hiszpanii domyka? Real-nie, Atletico-ban a reszta nie kupi zawodników klasy światowej, bo nie mają na to pieniędzy.
A w najlepszych ligach okienko zamknięte.

0

Teraz już nam nikt nie sprzeda z zagranicy, kto będzie się chciał osłabić bez możliwości wzmocnienia się?(no chyba że kupimy jakiegoś zbędnego zawodnika)

0

Ooo Perfecto!

0

A ja myślę, że będzie tranafer, tylko kupią jakiegoś dziadka, którego klub nie potrzebuje, wyrzucą na niego 60 mln i będą kazać się cieszyć, ze tak tanio przy obecnym rynku.

0

Ufff, całe szczęście skończył.

24

Ale czerwo powinno byc dla Suareza

1

Uwielbiam rajdy Messiego

1

Co za warzywna pomoc w Argentynie, Gomes to jednak crack jeat.
Stoją jak kłody i się patrzą, co Messi zrobi...

0

No już nie xD.

1

Dybałe.

1

Dybala też swietnie gra...

4

bo chociaż by zniknął i niczego nie zepsuł.

1

Niech on zdejmie tego Di Marie...xD

7

A ten Acuna co wymyślił? :D

1

Icardi piewszy za Messiego walczy :D

3

"Douglasowi trzeba dac czas a ja zrobię screeny aby wam przypomnieć komentarze, ktore byly negatywne na jego temat."

0

W Argentynie jest taki sam problem jak w Barcelonie: środek pola. Tam tylko Messi rzuca jakąś piłkę do przodu, reszta to klepie raz w prawo, raz w lewo itd.

4

Może o pogodzie albo murawie, sam nie wiem. Dziwne w sumie, ze dyskutujemy o pilkarzach i to jak się prezentują w trwającym meczu.

3

Leo najlepszy na boisku, Suarez dyskretny występ, raz strzelił na bramkę i tyle.

Brak Mascherano, to Chyba decyzja trenera.

1

Jest jeszcze 22h otwarte u nas, ale wierzysz że Liverpool nam go sprzeda? Jak przez tyle czasu nie sprzedali.

0

Di Maria jaki on jest beznadziejny, to już Cuenca wyglądał przy nim jak kosmita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?