D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W Pakiecie z Turanem i Gomesem.
1
O kurna, nie no jednak to są specjaliści, wyciągają wnioski, późno bo późno, ale zawsze.
0
To co Vidal za darmo do Valencii a Montoya do nas za 100mln? :D
28
Valverde: Mam nadzieję, że 31 sierpnia będę mieć lepszy zespół
W sumie ma lepszy, bo odszedl Douglas...
2
Też mam taką nadzieję, że na siłę nie będzie gral Gomes, bo kosztowal więcej.
A Denis świetnie się rozumie z Messim, gramy teraz z ogórkami w lidze, więc niech on gra wszystko.
19
Dembele tez avatar zostawil do samego konca.
0
Komentarz usunięty
25
xD.
To ja wolę żeby Alena grał więcej.
0
A najgorzej boli mnie, ze w klubie zostali piłkarze, co nie zagrają więcej niż 1 spotkanie na miesiąc a będą brać ogromną pensje za nic. I zamiast zarobić, to stracimy wiele milionów na ich utrzymanie a oni nawet diety nie trzymają.
Taka świetna polityka transferowa i dawanie takich dużych kontraktów, wlasnie się tak kończy...
0
Ale kto w Hiszpanii domyka? Real-nie, Atletico-ban a reszta nie kupi zawodników klasy światowej, bo nie mają na to pieniędzy.
A w najlepszych ligach okienko zamknięte.
0
Teraz już nam nikt nie sprzeda z zagranicy, kto będzie się chciał osłabić bez możliwości wzmocnienia się?(no chyba że kupimy jakiegoś zbędnego zawodnika)
0
Ooo Perfecto!
0
A ja myślę, że będzie tranafer, tylko kupią jakiegoś dziadka, którego klub nie potrzebuje, wyrzucą na niego 60 mln i będą kazać się cieszyć, ze tak tanio przy obecnym rynku.
0
Ufff, całe szczęście skończył.
24
Ale czerwo powinno byc dla Suareza
1
Uwielbiam rajdy Messiego
1
Co za warzywna pomoc w Argentynie, Gomes to jednak crack jeat.
Stoją jak kłody i się patrzą, co Messi zrobi...
0
No już nie xD.
1
Dybałe.
1
Dybala też swietnie gra...
4
bo chociaż by zniknął i niczego nie zepsuł.
1
Niech on zdejmie tego Di Marie...xD
7
A ten Acuna co wymyślił? :D
1
Icardi piewszy za Messiego walczy :D
3
"Douglasowi trzeba dac czas a ja zrobię screeny aby wam przypomnieć komentarze, ktore byly negatywne na jego temat."
0
W Argentynie jest taki sam problem jak w Barcelonie: środek pola. Tam tylko Messi rzuca jakąś piłkę do przodu, reszta to klepie raz w prawo, raz w lewo itd.
4
Może o pogodzie albo murawie, sam nie wiem. Dziwne w sumie, ze dyskutujemy o pilkarzach i to jak się prezentują w trwającym meczu.
3
Leo najlepszy na boisku, Suarez dyskretny występ, raz strzelił na bramkę i tyle.
Brak Mascherano, to Chyba decyzja trenera.
1
Jest jeszcze 22h otwarte u nas, ale wierzysz że Liverpool nam go sprzeda? Jak przez tyle czasu nie sprzedali.
0
Di Maria jaki on jest beznadziejny, to już Cuenca wyglądał przy nim jak kosmita.