D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
W twoim chytrym planie jest maly problem, to kibic Realu i ma co raz większą rolę w zespole. Nie ma bata aby się stamtąd ruszył.
1
Oby, niech już jedzie tym rowerem do Turcji, chociaż brzuch by zgubił.
2
Na 10dni masz odkodowany ;)
Z powodu pewnie, żeby zachęcić do kupna pełnego pakietu.
22
To jest pewne, on przynajmniej biega i wkłada serducho a jak patrzę co robi Gomes i Rakitic, gdy tracimy piłkę, to idzie się powiesić.
0
Jak oni dalej będą tak negocjować, to może go kupimy w 2022r
1
Bellarabi wszedł wyprostowana nogą na kolano Kimmicha, szczęście ze nie trafił czysto, bo Joshua nogę miałby połamaną
1
Czerwona powinna być z miejsca
3
Penaldowski
0
Nie wiem czy nie jeszcze na 2 lata, ale raczej jestem pewny że i w kolejnych latach wygrają przetarg na prawa
0
lub na wczasy Bartomeu w Malediwach
1
La Liga, Liga Francuska i Włoska od 2 lat. Niemiecka od teraz. 2 liga angielska od roku. I jeszcze Szkocka, Belgijska i Brazylisjka.
30
Tolisso byl w cenie Paulinho... Młodzi piłkarze, scouting? A komu to potrzebne.
6
bo to nie niemka, dlatego ładna xD
5
City w końcu by kibiców miało xD
0
ja jakoś nie wierzę, że Messi by coś takiego zrobił, jego ukochany klub by sięgnął dna i jeszcze nie dostałby za niego żadnych pieniędzy
0
jest otwarty za darmo od dziś bodajże do 28 sierpnia
0
Eleven, 127 kanał
1
Laporta ma swoje wady, ale chociaż wyznaję jakieś wartości, chcę dobra tego klubu a jak patrze na tego naszego BArtłomieja, to mam wrażenie że dla niego to tylko kasa się liczy.
0
dobra oferta, ale nie na koniec okienka, gdzie każdy ma kadrę już zamkniętą a my desperacko chcemy kogoś kupić, nikt nam już po w miarę normalnej cenie nie sprzeda, każdy będzie nas doił z kasy
17
mogli od razu dać 5mln + 150mln zmiennych xD
0
na pewno nie za kadencji Bartomeu, oni nadal uważają że są genialni w przeprowadzeniu transferów i wyłapywaniu "perełek" 30 letnich
1
martwi mnie brak wzmocnień, ale tak samo martwi mnie, że trzymamy wielu graczy co są w tym klubie zbędni, pobierają pensję a nic nie wnoszą do drużyny.Nie wiem na ile to brak chęci sprzedaży niektórych a ilu z nich w ogóle nie może się pochwalić zainteresowaniem, bo są tak słabi a mają ogromną pensję, że nikt ich nie chcę.
6
fejki, ludzie wszystko stworzą aby go oczernić i wyśmiać, tak samo jak z żonglowaniem, wycięli ostatnie 3 podbicia i piszą o kompromitacji na prezentacji...
Niech ich wszystkich pozamyka swoją grą, tego mu życzę!
1
i odzyskanie najlepszej wersji Gomesa, będzie naszym transferem do pomocy xD
0
xD
1
Pewnie te zmienne dostaną jak wygra 5 Złotych Piłek, to nic dziwnego ze się nie zgodzili
14
Howard; Clichy- Vermaelen- Mina- Dougals; Paulinho-Rakitic- Gomes; Lingard-Paco-Munir
A i jeszcze Ballack
34
Ty to się lepiej nie odzywaj, gadałeś ze Neymar nie odejdzie, wypluj te slowa lepiej xD
1
Hybryda z Bilbao xD
3
Nadal by dał więcej w ofensywnie od niektórych naszych "asów"