12

W twoim chytrym planie jest maly problem, to kibic Realu i ma co raz większą rolę w zespole. Nie ma bata aby się stamtąd ruszył.

1

Oby, niech już jedzie tym rowerem do Turcji, chociaż brzuch by zgubił.

2

Na 10dni masz odkodowany ;)
Z powodu pewnie, żeby zachęcić do kupna pełnego pakietu.

22

To jest pewne, on przynajmniej biega i wkłada serducho a jak patrzę co robi Gomes i Rakitic, gdy tracimy piłkę, to idzie się powiesić.

0

Jak oni dalej będą tak negocjować, to może go kupimy w 2022r

1

Bellarabi wszedł wyprostowana nogą na kolano Kimmicha, szczęście ze nie trafił czysto, bo Joshua nogę miałby połamaną

1

Czerwona powinna być z miejsca

3

Penaldowski

0

Nie wiem czy nie jeszcze na 2 lata, ale raczej jestem pewny że i w kolejnych latach wygrają przetarg na prawa

0

lub na wczasy Bartomeu w Malediwach

1

La Liga, Liga Francuska i Włoska od 2 lat. Niemiecka od teraz. 2 liga angielska od roku. I jeszcze Szkocka, Belgijska i Brazylisjka.

30

Tolisso byl w cenie Paulinho... Młodzi piłkarze, scouting? A komu to potrzebne.

6

bo to nie niemka, dlatego ładna xD

5

City w końcu by kibiców miało xD

0

ja jakoś nie wierzę, że Messi by coś takiego zrobił, jego ukochany klub by sięgnął dna i jeszcze nie dostałby za niego żadnych pieniędzy

0

jest otwarty za darmo od dziś bodajże do 28 sierpnia

0

Eleven, 127 kanał

1

Laporta ma swoje wady, ale chociaż wyznaję jakieś wartości, chcę dobra tego klubu a jak patrze na tego naszego BArtłomieja, to mam wrażenie że dla niego to tylko kasa się liczy.

0

dobra oferta, ale nie na koniec okienka, gdzie każdy ma kadrę już zamkniętą a my desperacko chcemy kogoś kupić, nikt nam już po w miarę normalnej cenie nie sprzeda, każdy będzie nas doił z kasy

17

mogli od razu dać 5mln + 150mln zmiennych xD

0

na pewno nie za kadencji Bartomeu, oni nadal uważają że są genialni w przeprowadzeniu transferów i wyłapywaniu "perełek" 30 letnich

1

martwi mnie brak wzmocnień, ale tak samo martwi mnie, że trzymamy wielu graczy co są w tym klubie zbędni, pobierają pensję a nic nie wnoszą do drużyny.Nie wiem na ile to brak chęci sprzedaży niektórych a ilu z nich w ogóle nie może się pochwalić zainteresowaniem, bo są tak słabi a mają ogromną pensję, że nikt ich nie chcę.

6

fejki, ludzie wszystko stworzą aby go oczernić i wyśmiać, tak samo jak z żonglowaniem, wycięli ostatnie 3 podbicia i piszą o kompromitacji na prezentacji...
Niech ich wszystkich pozamyka swoją grą, tego mu życzę!

1

i odzyskanie najlepszej wersji Gomesa, będzie naszym transferem do pomocy xD

0

xD

1

Pewnie te zmienne dostaną jak wygra 5 Złotych Piłek, to nic dziwnego ze się nie zgodzili

14

Howard; Clichy- Vermaelen- Mina- Dougals; Paulinho-Rakitic- Gomes; Lingard-Paco-Munir

A i jeszcze Ballack

34

Ty to się lepiej nie odzywaj, gadałeś ze Neymar nie odejdzie, wypluj te slowa lepiej xD

1

Hybryda z Bilbao xD

3

Nadal by dał więcej w ofensywnie od niektórych naszych "asów"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?