0

Remontada Barcy!

4

Trzeba przeprosić Lucho za wszystkie złe rzeczy na jego temat przez ostatnie miesiące, wielkość trenera wychodzi wtedy gdy potrafi wyjść z kryzysu i to jeszcze w takim stylu. Miewał złe decyzję, ale sobie z tym wszystkim poradził i teraz nasi kochani piłkarze dostali takiego kopa motywacji, że nie można tego zmarnować!

19

El Capitano! Nie ma innego wyjścia, musimy w tym roku wygrać LM, po takim cudzie nie można tego przegrać!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17098219_1228547870564574_3898991522206254806_n.jpg?oh=3838779448b43d1b84f3ce37389c7cac&oe=5935154D

2

chyba jeszcze długo nie wyjadą, kibice powinni zanieść ten samochód na rękach pod jego dom

0

i tak chyba było, widać było takie zrezygnowanie, dopiero gol Neymara dał im impuls

8

ciekawe co tam u uzytkownika KibicPSG, ma genialną wiedzę piłkarską, może trzeba po szpitalach podzwonić i spytać się o jego stan zdrowia?

23

2

Lucho najlepszy wuefista w historii, po jego odejściu będziemy płakać jeszcze bardziej niż dziś po 6 bramce.

3

najbardziej rozśmieszyły mnie tu komentarze przy 3:1, jak niektórzy obwiniali Messiego za brak awansu, bo nie wziął na siebie gry i jest źle przygotowany fizycznie do sezonu... Dziękuję wam, bo to dawało mi siłę żeby jeszcze wierzyć mocniej i pozdrowienia dla tych, którzy wierzyli, że się uda to odrobić :)

4

i ból dupy Kosowskiego

1

po 1 dziękuję redakcji, że skrócili mi bana :)

Może byłem naiwny, ale nadal przy 3:1 wierzyłem i w myślach miałem mecz na Euro 2008, gdzie Turcja strzeliła 3 bramki w 15 minut i awansowała dalej. Najpiękniejszy dzień w piłkarskim życiu, takiego czegoś nigdy chyba już nie zobaczymy. Neymar za ten mecz zasłużył na pomnik i wieczny szacunek.

30

A gdzie jest "The Best"? Ramos robotę robi za niego a on nagrody będzie odbierał w imieniu Realu

0

Przecież to Ramos powinien dostać Złotą Piłkę

3

Każdy głupek trafia w słupek

1

widziałem, świetne to było, szkoda, że nie zrobili drugiej serii

2

ja dopiero dziś to zobaczyłem :)

12

Widzieliście to? Ale śmieszki :D


17

sorry, ale nie chcę nigdy żeby oni wygrywali i w tym meczu nie będzie inaczej, bo żadnej gwarancji nie ma, że jak dziś wygrają to spuchną w lidze i odpadną w LM.

0

nie mogło przecież być za pięknie, Sevilla niszczy mój kupon...(drugi dzień z rzędu TJMMNW)

0

moja wiara to bardziej wiara życzeniowa, chociaż wiem, że to praktycznie niemożliwe, ale usiądę w środę i będę czekał na cud cały mecz

2

przecież wiadomo, że gumofilce

9

nie, ta w PK z Alcorconem...

3

ten Escudero z kompletnego drewna gra tak, że nie dowierzam, ze to ten sam piłkarz co w Getafe

4

Brawo Sevilla!

0

a ja się wczoraj załamałem, że mi 200zł przeleciało obok nosa przez tzw. TJMMNW

8

Jakby taki mecz jak Messi zagrał Rafinha to by dostał 10 od użytkowników i redakcji, ale widzę, że Messiego się jakoś inaczej ocenia.

0

Nie przeszliby, zostaną w takiej sytuacji wyrzuceni z rozgrywek

27

0

Chyba byłaby dyskwalifikacja jak Realu z Cadiz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?