D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remontada Barcy!
4
Trzeba przeprosić Lucho za wszystkie złe rzeczy na jego temat przez ostatnie miesiące, wielkość trenera wychodzi wtedy gdy potrafi wyjść z kryzysu i to jeszcze w takim stylu. Miewał złe decyzję, ale sobie z tym wszystkim poradził i teraz nasi kochani piłkarze dostali takiego kopa motywacji, że nie można tego zmarnować!
19
El Capitano! Nie ma innego wyjścia, musimy w tym roku wygrać LM, po takim cudzie nie można tego przegrać!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17098219_1228547870564574_3898991522206254806_n.jpg?oh=3838779448b43d1b84f3ce37389c7cac&oe=5935154D
2
chyba jeszcze długo nie wyjadą, kibice powinni zanieść ten samochód na rękach pod jego dom
0
i tak chyba było, widać było takie zrezygnowanie, dopiero gol Neymara dał im impuls
8
ciekawe co tam u uzytkownika KibicPSG, ma genialną wiedzę piłkarską, może trzeba po szpitalach podzwonić i spytać się o jego stan zdrowia?
23
ale na znanym fanpage Ekstraklasa trolls mają ból dupy, ale to akurat dobre :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17203201_674746956040773_2243369209845640374_n.jpg?oh=934043343a188f61f774a3af3b42b797&oe=5967CDC3
2
Lucho najlepszy wuefista w historii, po jego odejściu będziemy płakać jeszcze bardziej niż dziś po 6 bramce.
3
najbardziej rozśmieszyły mnie tu komentarze przy 3:1, jak niektórzy obwiniali Messiego za brak awansu, bo nie wziął na siebie gry i jest źle przygotowany fizycznie do sezonu... Dziękuję wam, bo to dawało mi siłę żeby jeszcze wierzyć mocniej i pozdrowienia dla tych, którzy wierzyli, że się uda to odrobić :)
4
i ból dupy Kosowskiego
1
po 1 dziękuję redakcji, że skrócili mi bana :)
Może byłem naiwny, ale nadal przy 3:1 wierzyłem i w myślach miałem mecz na Euro 2008, gdzie Turcja strzeliła 3 bramki w 15 minut i awansowała dalej. Najpiękniejszy dzień w piłkarskim życiu, takiego czegoś nigdy chyba już nie zobaczymy. Neymar za ten mecz zasłużył na pomnik i wieczny szacunek.
30
A gdzie jest "The Best"? Ramos robotę robi za niego a on nagrody będzie odbierał w imieniu Realu
0
Przecież to Ramos powinien dostać Złotą Piłkę
3
Każdy głupek trafia w słupek
1
widziałem, świetne to było, szkoda, że nie zrobili drugiej serii
2
ja dopiero dziś to zobaczyłem :)
12
Widzieliście to? Ale śmieszki :D
17
sorry, ale nie chcę nigdy żeby oni wygrywali i w tym meczu nie będzie inaczej, bo żadnej gwarancji nie ma, że jak dziś wygrają to spuchną w lidze i odpadną w LM.
0
nie mogło przecież być za pięknie, Sevilla niszczy mój kupon...(drugi dzień z rzędu TJMMNW)
0
moja wiara to bardziej wiara życzeniowa, chociaż wiem, że to praktycznie niemożliwe, ale usiądę w środę i będę czekał na cud cały mecz
2
przecież wiadomo, że gumofilce
9
nie, ta w PK z Alcorconem...
3
ten Escudero z kompletnego drewna gra tak, że nie dowierzam, ze to ten sam piłkarz co w Getafe
4
Brawo Sevilla!
0
a ja się wczoraj załamałem, że mi 200zł przeleciało obok nosa przez tzw. TJMMNW
8
Jakby taki mecz jak Messi zagrał Rafinha to by dostał 10 od użytkowników i redakcji, ale widzę, że Messiego się jakoś inaczej ocenia.
26
co do wypowidzi Jese i Realu remontad:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/17155534_1623863057642370_6075485290159710568_n.jpg?oh=918d6deb489bf6f55e252371ed97b5e2&oe=5968E8CD
0
Nie przeszliby, zostaną w takiej sytuacji wyrzuceni z rozgrywek
27
Sampaoli:
Gest Messiego po bramce? Nie, to nie było skierowane do mnie.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16997704_1623127501049259_869020537499884850_n.jpg?oh=2d163719b9b1b45e5698ef9ec274820f&oe=592D25F5
0
Chyba byłaby dyskwalifikacja jak Realu z Cadiz.