D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to się mówi: Psy szczekają a karawana jedzie dalej!
Już jesteśmy zwycięzcami LM, teraz to wszystko się możliwe wydaje a dla tych co zwątpili przy 3:1 to nauczka żeby w tych chłopaków wierzyć do ostatniej sekundy :)
0
To jeszcze lepsze, na wagę 3 punktów...
22
A najwiekszy bol mają Ci, co przez ostatnie lata najwięcej korzystali na pomocy sedziego a teraz umniejsza się Barcelonie, która zagrała kapitalny mecz i przeszla do historii, ale przecież jakby Barca nawet 10:0 wygrała to by mowili z PSG gralo pod wiatr.
Przeszliśmy do historii i nikt juz nam tego nie zabierze!
6
Kurna obudziłem się i ten wynik to jednak prawda :)
Verratti wypowiedz-klasa, chyba chce się w kupic w nasze łaski :p Bol w Madrycie niewiarygodny, ale jakoś nie plakali po spalonym Ramosa w finale i gdy sedzia rok temu nam z Atletico nie odgwizdal oczywistego karnego, który byl na wage dogrywki.
3
twój Avatar idealnie pasuję do dzisiejszego meczu xD
1
dla mnie to zdjęcie roku!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
on napewno nie opuści Barcelony, bo w żadnym innym klubie nie będą go tak kochać, zawdzięcza temu klubowi wszystko, ma tu swoich przyjaciół i jak to się mówi starych drzew się nie przesadza
5
najbardziej mnie wkurzyły komentarze tu po 3:1 na temat Ter Stegena jakiś imbecylów, którzy go obrażali, że się nie ruszył przy bramce, ale później ich Ter Stegen i Barca pięknie wyjaśniła
1
bez przyjaźni nawet w piłce nic wielkiego nie osiągniesz, ale prawda jest taka, że oni we dwóch genialnie się uzupełniają i niech grają razem jak najdłużej i te oddanie karnego przez Leo - wielki szacun!
1
El Capitano! Największa Legenda tego klubu i niech nas prowadzi do finału LM
4
temu Prezesowi Lyonu należy się szacunek, że puścił takiego dzika za tak śmieszną kwotę
6
ogólnie Verratti się zachowywał spoko, po każdym mniejszym przewinieniu podchodził do gracza Barcelony i przepraszał tak jakby szykował grunt pod transfer
17
a gol Neymara na otarcie łez, ale najbardziej wkurzał Kosowski przy 4:1 gadał, że brawa dla PSG...
0
genialny jest stream Dissblatera i te donejty ludzi xD
1
https://www.instagram.com/p/BRZMw8PApuF/?taken-by=dissblasterhd
10
no i dobrze, bo w nich nie wierzył i obrażał tych którzy śmieli wierzyć
25
Konflikt, który trwa od 3 lat ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/17202916_1626698197358856_9205429302256485325_n.jpg?oh=dd490a8d056af8bc5c9b42835cbbdaa6&oe=592E1AE7
0
ciekawe czy dlatego Messi oddał mu karnego?
2
dobrze, że jutro dzień wolny mam na studiach, bo bym na wykładach nie wytrzymał, nadal w to nie wierze jak oni to zrobili, jak na początku meczu było ciężko to odrobić to co powiedzieć przy 3:1 w 88minucie i 3 bramkach w niecałe 10 minut? To jest
N I E S A M O W I T E
Dziękuję Bogu, że żyję w erze Messiego i tej Barcy!
9
za to Święcicki nie pokazał takiej klasy a uważałem go za normalnego
0
te ostatnie to najbardziej było pewne:D
0
spacją
4
ja po dzisiejszym meczu to nikogo nawet nie śmiem mieć pretensji, każdy zasłużył na 10!
6
xD on tekst na 38388 słów a ty go jednym zgasiłeś :D
39
Dziękujemy to od Ciebie wszytsko się zaczęło xD
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5123900.html
0
myślę, że podobnie jak my czyta La Ramble, tylko nie może komentować, bo 48h weryfikacja jest :D
3
a co jeśli Barcelona specjalnie przegrała 4:0 żeby dziś dokonać rzeczy historycznej, bo normalne wygrywanie dla nich było nudne?
3
wyłącz lepiej, to już jest przegrany dwumecz
6
wolę się nie kłaść spać, bo boję się, że się obudzę i to będzie tylko piękny sen