0

Jak to się mówi: Psy szczekają a karawana jedzie dalej!
Już jesteśmy zwycięzcami LM, teraz to wszystko się możliwe wydaje a dla tych co zwątpili przy 3:1 to nauczka żeby w tych chłopaków wierzyć do ostatniej sekundy :)

0

To jeszcze lepsze, na wagę 3 punktów...

22

A najwiekszy bol mają Ci, co przez ostatnie lata najwięcej korzystali na pomocy sedziego a teraz umniejsza się Barcelonie, która zagrała kapitalny mecz i przeszla do historii, ale przecież jakby Barca nawet 10:0 wygrała to by mowili z PSG gralo pod wiatr.
Przeszliśmy do historii i nikt juz nam tego nie zabierze!

6

Kurna obudziłem się i ten wynik to jednak prawda :)

Verratti wypowiedz-klasa, chyba chce się w kupic w nasze łaski :p Bol w Madrycie niewiarygodny, ale jakoś nie plakali po spalonym Ramosa w finale i gdy sedzia rok temu nam z Atletico nie odgwizdal oczywistego karnego, który byl na wage dogrywki.

3

twój Avatar idealnie pasuję do dzisiejszego meczu xD

1

dla mnie to zdjęcie roku!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

on napewno nie opuści Barcelony, bo w żadnym innym klubie nie będą go tak kochać, zawdzięcza temu klubowi wszystko, ma tu swoich przyjaciół i jak to się mówi starych drzew się nie przesadza

5

najbardziej mnie wkurzyły komentarze tu po 3:1 na temat Ter Stegena jakiś imbecylów, którzy go obrażali, że się nie ruszył przy bramce, ale później ich Ter Stegen i Barca pięknie wyjaśniła

1

bez przyjaźni nawet w piłce nic wielkiego nie osiągniesz, ale prawda jest taka, że oni we dwóch genialnie się uzupełniają i niech grają razem jak najdłużej i te oddanie karnego przez Leo - wielki szacun!

1

El Capitano! Największa Legenda tego klubu i niech nas prowadzi do finału LM

4

temu Prezesowi Lyonu należy się szacunek, że puścił takiego dzika za tak śmieszną kwotę

6

ogólnie Verratti się zachowywał spoko, po każdym mniejszym przewinieniu podchodził do gracza Barcelony i przepraszał tak jakby szykował grunt pod transfer

17

a gol Neymara na otarcie łez, ale najbardziej wkurzał Kosowski przy 4:1 gadał, że brawa dla PSG...

0

genialny jest stream Dissblatera i te donejty ludzi xD

10

no i dobrze, bo w nich nie wierzył i obrażał tych którzy śmieli wierzyć

0

ciekawe czy dlatego Messi oddał mu karnego?

2

dobrze, że jutro dzień wolny mam na studiach, bo bym na wykładach nie wytrzymał, nadal w to nie wierze jak oni to zrobili, jak na początku meczu było ciężko to odrobić to co powiedzieć przy 3:1 w 88minucie i 3 bramkach w niecałe 10 minut? To jest
N I E S A M O W I T E

Dziękuję Bogu, że żyję w erze Messiego i tej Barcy!

9

za to Święcicki nie pokazał takiej klasy a uważałem go za normalnego

0

te ostatnie to najbardziej było pewne:D

0

spacją

4

ja po dzisiejszym meczu to nikogo nawet nie śmiem mieć pretensji, każdy zasłużył na 10!

6

xD on tekst na 38388 słów a ty go jednym zgasiłeś :D

39

Dziękujemy to od Ciebie wszytsko się zaczęło xD
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5123900.html

0

myślę, że podobnie jak my czyta La Ramble, tylko nie może komentować, bo 48h weryfikacja jest :D

3

a co jeśli Barcelona specjalnie przegrała 4:0 żeby dziś dokonać rzeczy historycznej, bo normalne wygrywanie dla nich było nudne?

3

wyłącz lepiej, to już jest przegrany dwumecz

6

wolę się nie kłaść spać, bo boję się, że się obudzę i to będzie tylko piękny sen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?