D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja też, nigdy nie widziałem piłkarza, który aż tak często przepraszał piłkarzy Barcelony za faule, które popełnił + te jego wszystkie wypowiedzi na temat Barcy, oby przeszedł w tym okienku, bo moim zdaniem to jest jedyny piłkarz, który absolutnie pasuję do naszego stylu
7
oglądałeś w wersji z muzyka z titanica? To są dopiero ciarki i łzy w oczach
0
a jeszcze wczoraj przed meczem człowiek miał gdzieś losowanie, jaka ta piłka jest piękna i jaka ta Barca jest wielka
0
tu są screeny z rozmowy http://weszlo.com/2017/02/21/wtorek-krzysztof-stanowski-8/ ewidentnie widać, że poszło o ten wpis
0
raczej nie wziąłeś tego na poważnie? To było tylko nawiązanie do tego, że przez komentarz na twiterrze zdjęli jego program a sam Mirosławski chciał ustalić Stanowskiemu co może pisać a co nie, więc napisałem tak, bo może dla niego chwalenie Barcy po ich "skandalu" sędziowskim to narusza dobre imię Eleven
5
ja tam po raz 36 oglądam mecz Barcy xD
2
te Eleven to jakieś siedlisko Hala Dzieci, co jeden to lepszy, myślałem, że od Mirosławskiego tam gorszego nie ma, ale jednak się pomyliłem. Jedynie Ćwiąkała jest jeszcze normalny, Stanowski odbiegał od nich to go usunęli, żeby Tomka nie spotkało to samo, że śmiał pochwalić za ten mecz Barcelonę, bo Pan i władca Mirosławski czyta twittera a przecież: "Wybór komentatorów to moja robota, więc się nie wtrącaj w moje kompetencje"
36
internety by chyba nie wytrzymały a Święcicki by się pewnie powiesił
6
ale czy to nie kibice Realu przez cały czas nam wmawiają, że karnego też trzeba potrafić strzelić i to nie ich wina, że Messi nie potrafi strzelać? Pięknie wczoraj karma wróciła, oj pięknie :D
18
Leo Messi:
"Kiedy jest wysiłek, nastawienie i pragnienie, nic nie jest niemożliwe. Imponujące rzeczy dla drużyny i naszych kibiców"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/s960x960/17212106_1742322292454024_1657333061324240283_o.jpg?oh=ef191fd1dad31e8c486b69f336b0d228&oe=5961F81D
0
to jest chyba jedynie w słabej jakości, bo to zdjęcie pewnie zrobione przez telefon kibica a nie przez fotoreporterów a szkoda, bo to jest fotazo
0
Neymar Ty nasz bohaterze!
https://www.instagram.com/p/BRa0QPBjf8-/?taken-by=neymarjr
11
ma wrażenie, że każde zdjęcie z tego meczu jest epickie!
11
Przepraszam użytkownika KamQiX, że jego kalendarz wyląduję w koszu, ale zdjęcie Messiego(nawet w średniej jakości) przebiło wszystko!
7
przed meczem:
"Emery nie jest frajerem i nie straci takiej przewagi"
po meczu:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201314_1418796424859902_3583182856144948827_n.jpg?oh=5ceb5c79428d113cbee454200b288816&oe=5933CD53
xD
1
dla mnie to każdy zasłużył na 10, nawet ten hejtowany Gomes
4
ten mem z tym dzieckiem w swetrze, jakie to teraz śmieszne się wydaję xD
15
nadal jak oglądam powtórkę bramki Roberto to się modle aby ona wpadła do bramki, bo ciągle mi się wydaję, że to jakiś sen
0
oczywiście Neymar był kluczowy, ale tego sukcesu nie byłoby bez m.in. Ter Stegena, Umtitiego, Busquetsa, Iniesty,Roberto i także Messiego a pisanie, że Barca przechodzi dalej nawet bez Messiego, to trochę jest to nie na miejscu
3
wszędzie widzę umniejszanie wkładu Messiego w ten awans, ludzie chyba zapomnieli, że wykorzystał ważnego karnego(jak to mówią fani Realu, po bramkach Ronaldo, karny to przecież nie gol) a napewno miał w myślach swoje wszystkie niewykorzystane ważne karne, kapitalna podanie do Suareza po którym był karny a na koniec oddanie karnego Neymarowi, gdzie pewien pan z numerem 7, sam by strzelał i po takim meczu już by dostawał Złotą Piłkę. I jeszcze rzuciła mi się w oczy sytuacja, gdzie PSG wychodziło z kontrą a Messi wrócił i przerwał wślizgiem kontrę.
Zrobił swoje a Ci którzy Messiego ściągają z piedestału się przeliczą, bo Król ciągle tu jest i poprowadzi nasz do zwycięstw, jestem tego pewny!
3
dziś już nie płakałem, ale przy tej muzyce z titanica łzy poleciały, coś pięknego
0
tylko zapomniał, że jak przy Messim tylu będzie to po drugiej stronie przy drugim geniuszu już nie, który wczoraj niemiłosiernie kręcił graczami PSG
11
ale Messi już nie poprawi, bo odpadliśmy...a nie czekaj :D
1
do 1 karnego to nawet się nie odniose, bo był to karny co z tego, że nie chciał, ale w piłkę nie trafił tylko w nogi Neymara a 2 karny na powtórkach widać, że Suarez jest faulowany, zostaję kopnięty w łydkę przez Marquinhosa, oczywiście dołożył od siebie i to łapanie się za szyję było niepotrzebne a ludzie o rozumie Hala Dzieci widzą tylko górną część a nie nogi. Tyle w temacie
8
Nikt nie płacze w Paryżu, tylko kibice Realu xD
11
Kosowski to nawet przy 6:1 mówił, że brawa dla PSG xD
2
na żadnej stronie nie wspomnieli o symulce Lewego, tylko wszędzie zachwyty nad nim, boli ich? ma boleć!
8
Kocham tych dziennikarzy/komentarów co nie wytrzymali swojego bólu i musieli się wyżalić na twitterach, udają wielkich panów komentatorów a na końcu wyszło, że są normalnymi prostakami
0
o ile mi wiadomo to Messi strzelił bramkę więc się dorzucił do tego awansu + oddany karny, zagrał mecz na zwykłym dobrym poziomie, lecz tym razem to Neymar wcielił się w rolę geniusza
37
Barcelona oszukała przeznaczenie:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202800_711542225690913_6674483102437064223_n.jpg?oh=f3f2aeafb171d99abe9d95bead98829a&oe=59304D36