2

Mi tam go nie szkoda, bo Piotrek zajął 3 dzięki temu

1

Perez posmarował i Kraft wygrał...

0

uffff jak dobrze

0

ja też nie jestem pewny, to może być drugi Tata Martino , który będzie tańczył jak mu zagrają

4

Raczej Messi, bo to napewno u niego kandydat numer 1 i zapewne głos najlepszego piłkarza w historii, tez będzie brany pod uwagę.

13

Bartomeu pewnie zadzwoni do Sampaoliego(bo chyba ma oczy i widzi kto z tych kandydatów największą robotę robi i jak Jorge podchodzi do futbolu), ale pytanie czy zaledwie po roku pracy w Sevilli zdecyduję się odejść? Gdzie kibice i piłkarze poszli by za nim w ogień, ale z drugiej strony, zapewne wie, że Barcelona po raz kolejny może się już po niego nie zgłosić i pewnie byłaby to ostatnia szansa na trenowanie Messiego.
Sam Sampaoli odkłada przedłużenie kontraktu i jasno nie powiedział, że zostanie a swoją wypowiedzią "Nie wiadomo co się wydarzy jutro", puszcza oczko do Bartomeu i moim zdaniem to od niego będzie zależeć czy Jorge przyjdzie, bo raczej dla samego zainteresowanego to będzie propozycja nie do odrzucenia, nawet mimo tego, że ma swój projekt w Sevilli.

45

dobrze, że nie pracujesz w Eleven już byś się pożegnał z robotą :D

6

No kurna, bo właśnie mi do bułek na śniadanie brakowało i miałem wymienić...

37

Neymar na Instagramie:
Buenos días @3gerardpique

https://www.instagram.com/p/BRIV5UXD6iN/

0

Czerwona zasłużona a oba karne według mnie tyż

86

Guardiola:

"Lucho odchodzi z Barcelony? Jestem smutny z tego powodu, będzie go brakować, bo jest trenerem idealnym. Dziękuję za wszystko co zrobił przez 3 lata w moim klubie"

2

jeszcze wiele pięknych chwil przed nami z jego udziałem, więc jeszcze spokojnie, podziękujemy mu jeszcze ze następna trofea

4

mam nadzieję, że Lucho odejdzie z Barcy taki jak Xavi z 3 trofeami, niby Barca nie gra tak pięknie, ma swoje dziwne decyzję(jak np. z Vidalem), ale nie można zapominać, że to pewnie jeden z najlepszych trenerów jakiego mieliśmy, będzie to smutny moment jak skończy się sezon i naszego Lucho już nie będzie i tych jego konferencji, będzie cholernie smutno, tak samo jak przy odejściu Pepa, Puyola czy Xaviego. Mam nadzieję, że tu wróci nawet w innej roli!

7

musisz uważać następnym razem na to co piszesz, przecież nie od dziś wiadomo, że czyta La Ramble

0

Valverde jest dobrym taktykiem, ale raczej ze swoim spokojnym charakterem nie poradzi sobie z gwiazdami, drugi Tata Martino

37

Czego Ronaldo ma za mało?
.
.
.
.
Wapna

7

Podziękujemy Bale'owi to od niego wszystko się zaczęło!

2

Jednego nie wiem, co się dzieje z drużynami, które grają z Realem gdzie wygrywają 2 bramkami. To już któryś raz.
Halilovic dziś zaimponował, swietne wejście.

3

Oficjalnie:

Zalezymy tylko od siebie, jeśli wygramy wszytko do końca zostaniemy mistrzami!

2

Ronaldo jest najlepszy i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, który piłkarz tak potrafi w piłkę elegancko nie trafić? No który?

0

ja się tam cieszę teraz, bo po 90min mogę mieć inny nastrój jak z Villarrealem

0

spokojnie Real ma jeszcze Pereza, może zrobić przelew

0

Kevin!!!!!! Juz Cię lubię kolego!

0

Mirosławski już płaczę o karnego... W meczu z Villarrealem pewnie się pucował do tamtego karnego...

0

Jonathan Viera! Mój ulubiony zawodnik, po graczach Barcelony :)

1

łapie się za twarz a w ręce dostał, co za symulant xD

0

karny w drugą stronę, ale cuda xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

lubiłem nawet Bale, ale teraz zachował się jak prostak czytaj Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?