DJ6

0

@Heros11 Zaraz? To ma to być jakaś nowosć?

DJ6

2

Jedynymi różnicami, między "w formie" i "bez formy" są brak skuteczności i złe ustawienie. Poza tym gra to samo co zawsze, nie umie przyjąć piłki, podaje nie w tempo, lub niecelnie i holuje piłkę, kiedy powinien ją dawno oddać, co prawie zawsze kończy się stratą i upadkiem na murawę.
Wiek robi swoje, ale to nigdy nie były jego mocne strony i było oczywiste że w Barcelonie będzie to widoczne jak nigdy wcześniej.

DJ6

4

@JarekS też jestem tym zdzwiony, bo Lenglet wydawał się jednym z pewniaków do transferu, dobry wiek, solidne doświadczenie, niezły sezon, a tu już śmierdzi desperacją w postaci wypożyczenia.
Aż wstyd myśleć co mówią o Barcelonie w kuluarach.

DJ6

5

Cóż, lepsze to niż nic, myślę że w PSV odżyje, Liga holenderska jest dość słaba i z futbolem na tak. Zaryzykowaliśmy, nie wyszło, nie pierwsza nasza porażka na prawej obronie.

DJ6

2

@MarioVeB! bo to synonim beznadziei. Ale tak, to przesada, Dest jest o kilka poziomów wyżej od ekstraklasy

DJ6

1

Warunek transferu Lengleta? *populacja foliarzy powiększa się* :D

DJ6

13

OH YEAH! Wspaniała wiadomość, Xavi +1 byczq! Teraz tylko prawy obrońca i cierpliwość.

DJ6

4

Jestem mega zadowolony że on nie wrócił, jeśli chcemy zreperować fatalną reputację klubu, to jego powrót byłby tego przeciwieństwem. Dla mnie bycie piłkarzem Barcelony znaczy (a przynajmniej powinno) więcej niż bycie tylko dobrym piłkarzem, trzeba prezentować coś więcej, być przykładem na i poza boiskiem. Neymar takim stanowczo nie jest i nigdy nie był, to buc, symulant i arogancka primadonna.

DJ6

0

Niezależnie od tego czy to prawda, czy nie (osobiście w to wątpię, bo nie wierzę w te pierdoły o miłości do klubu takiego czy innego, w 90% to kompletne kłamstwo, a w przypadku takich typków jak Neymar to 120%), to w momencie oficjalki odpalam szampana, po raz drugi w kwestii Neymara (pierwszy był przy jego odejściu do PSG).
Cieszę się że Xavi postawił na swoim, trochę rozsądku i dumy ludzie.
A co do planów Neymara, to może sobie co najwyżej planować wakacje w Barcelonie ;)

DJ6

2

Trafiliśmy na tragiczny mecz na inaugurację sezonu, Getafe zawsze grało bez zasad, ale dziś poszli o krok dalej. Z naszej strony zabrakło szybkości w rozegraniu i pomysłu, myślę jednak że ten remis to przede wszystkim wina Raphinhii, ta czerwona kartka mocno wszystko skomplikowała.
Abde pokazał że o ile potrafi się znakomicie ustawić, przyjąć i wyjść do podania, tak właściwie zupełnie nie rozumie jeszcze gry.
Trąciło desperacją gdy rozgrywającym stał się Fati, to ewidentnie nie jego sznyt, bardzo wiele zepsuł, ale też to nie jego bajka, nie wiem jak to miało zadziałać.
Kounde dzisiaj klasa, prawdziwy szef w obronie i rozegraniu, ale moim zdaniem naszym graczem meczu był De Jong, szarpał strasznie na całym boisku.
Szkoda że te strzały Gundogana i Romeu nie weszły, zdecydowanie nasze najlepsze sytuacje.
Pierwsze koty za płoty, karny oczywiście się należał, ale nie będę małostkowy, jednak sędzia powinien temperować Getafe znacznie wcześniej i częściej, to że jest to ich styl nie zmienia faktu że z przepisami nie miało to nic wspólnego.
Drużyna nadal jest w budowie jak Camp Nou.

DJ6

1

@pacior95 Złudzeniami? Mam wielką nadzieję że żaden z tych pachołów nie trafi do Barcelony, jeszcze nam brakuje kolejnej patologii.

DJ6

0

Wspaniałe wiadomości, oby się sprawdziły

DJ6

0

@BoreekxD Gorzej że to może być Neymar...

DJ6

0

Hmm, w rejestracji Abde widzę dwie opcje, albo zostaje, albo Barca ma tyle hajsu, że może bez przeszkód rejestrować wszystkich. Oczywiście to wciąż nie wyklucza jego sprzedaży, ale sugeruje, że jednak zostanie.

DJ6

0

@JarekS też mi wygląda że symulant wróci, a jeśli tak, to oczywiście kosztem Fatiego. Bardzo mi się to nie podoba, sądzę że zdestabilizuje i tak już kruchą równowagę w ataku, na dodatek Neymar jest teraz bardzo podatny na urazy i oczywiście są duże szanse że zniszczy szatnię. Mam nadzieję że Xavi jednak to zablokuje, ale wydaje się że nie ma już na to wpływu. Dla mnie powrót Neymara to kolejna klapa wizerunkowa, wstyd takiego typa sprowadzać.

DJ6

0

@AxelF zgadzam się całkowicie, z odpowiednimi zawodnikami tiki taka nadal by działała, automatyzm w dzisiejszej Barcelonie praktycznie nie istnieje w porównaniu z Barceloną Guardioli, ale żeby to tak działało potrzeba bardzo wiele cech na najwyższym poziomie, technika, precyzja, zgranie, ruch bez piłki, wizja, decyzyjność. Praktycznie każdej z tych kategorii uczymy się na nowo.
A co do Mourinho, to uważam go za jedną z najbardziej toksycznych osób w historii tej dyscypliny i nie mam zupełnie szacunku do jego pracy.

DJ6

0

@S_E_B_A który lubi szlaufy, wszystko się zgadza ;)

DJ6

1

...Komu mam upuścić krew i w imię jakiego demona żeby ten szlauf nie wrócił?
Laporta nie jedną rzecz zrobił źle, ale to będzie pierwszy błąd tej kadencji, którego mu nie wybaczę, co za porażka.

DJ6

0

Chyba się komuś styki przegrzały że chce sprowadzić tego ciula, nie obchodzi mnie że to nadal świetny piłkarz, to ćwok, ignorant, symulant i do tego teraz szklanka. Nigdy nie zasługiwał na koszulkę Barcelony, a tym bardziej teraz, Laporcie w głowie kolejny transfer komercyjny, a sztab szkoleniowy może sobie gadać do ściany.
Jeszcze niech wezmą Ramosa, Cristiano, Marcelo i Pepe, ten sam typ ludzi, oby to były tylko medialne wysrywy, ale temat nadal jest bardzo żywy więc niestety coś w tym jest...

DJ6

1

Choć uważam Silvę za wspaniałego piłkarza, który dodatkowo prawdopodobnie świetnie pasuje do naszego stylu gry, to myślę że jego ewentualny transfer za całkowicie bezsensowny. Sprowadzając takiego asa, za takie pieniądze wiadomo że poszukujemy ogromnego sukcesu, jak wygrana LM, na którą nawet z Silvą mamy bardzo niewielkie szanse.
Bądźmy szczerzy, ta drużyna prezentuje się już naprawdę nieźle i myślę że w obecnej formie może być już naprawdę konkretnie w przyszłym sezonie, ale to nadal drużyna w budowie, chodzi tu o wyrobienie tych automatyzmów między zawodnikami, o pojawienie się odwagi i wiary we własne umiejętności, oraz lepszą i szybszą decyzyjność.
Znów okazujemy ogromną niecierpliwość w już obiecującym projekcie, po co znów to destabilizować wielkim transferem, który spowoduje posadzanie na ławce zawodników nabierających wartości boiskowych.
My naprawdę mamy z czego rzeźbić ten zespół, dajmy im się rozwijać i zgrywać ze sobą, jestem już w stanie nawet zaakceptować Raphinhę i Torresa, wprowadźmy tu jakiś ład i zaufanie na dłużej.
Ocena kadry się zmienia i będzie się zmieniać, ja uważam jednak że prawy obrońca jest dla nas dużo ważniejszy niż Silva, środki na to już są, lub zaraz się pojawią, powinni wybrać kogoś kto naprawdę dobrze tu pasuje i skupić się na takim zawodniku.

DJ6

0

@JarekS To bardziej niż wałek pasuje tu naginanie zasad, jestem przekonany że Tebas zamierza po tej akcji to załatać.

DJ6

0

@JarekS No ok, ja to rozumiem, chodzi mi o część w której nawet zwykli zjadacze chleba widzą że to scam, więc to raczej przeciwieństwo wiarygodności, no chyba że wszyscy tam czytają tylko "okładki". Jeśli ja byłbym inwestorem, który chce wejść z kimś w spółkę i jednym z kandydatów jest Orpheus Media, to ja, mając świadomość biznesową i słuchając co się dzieje zakulisowo, raczej nie byłbym skłonny wchodzić z nimi w interesy, wiedząc, że kręcą wałki...no chyba że sam chciałbym kręcić wałki :D

DJ6

0

@JarekS Też uważam że to może być wałek wyglądający właśnie w taki sposób jak opisałeś, ale jedno pytanie, skoro taki JarekS i pewnie nie jeden inny Kowalski (nie mylić z posłem, ten się niczego nie domyśla) się tego domyślili, to jak kontrahent może zyskiwać wiarygodność w tej sytuacji? Przecież ludzie siedzący w finansach, marketingu i ogólnie w biznesie tym bardziej to widzą.

DJ6

1

@dejwor Handel ludźmi jest oficjalnie nielegalny ;)

DJ6

4

Czyli kartel, czekamy na kolejne rewelacje Cadena SER :D

DJ6

1

@Esteban_ nie bo Niedzielskiego spuścili, nie muszę ;)

DJ6

4

Precz z Neymarem, musiałem patrzeć na tą primadonnę i symulanta aż PSG wreszcie mnie od tego uwolniło, oby Xavi twardo postawił na swoim, już dość szamba w Barcy, kolejny śmierdzący kloc tu nie jest potrzebny.

DJ6

0

Haha już widzę jak jakikolwiek klub będzie kupował jedną z największych gwiazd piłki, po to by go wypożyczyć do klubu chamów i krętaczy XD
Zejdźmy na ziemię, nawet Xavi go nie chce i ma całkowitą rację, bo to ćwok najwyższych lotów.
Miguelsanz w formie, wysryw prima sort

DJ6

0

@JarekS No ja też uważam że jest źle ze sprzedażami, ale nie sądziłem że będzie tak źle żeby dochodziło do sprzedaży tych na których liczymy, rynek jest dla Barcelony wyjątkowo bezlitosny, ale ona nieustannie się do tego przyczynia.
Jeszcze Fatiego jakoś przeżyję, chociaż uważałbym to za błąd, ale jest jeszcze Ezzalzouli i Pedrola, więc jakoś byśmy przetrwali przy preferowanym ustawieniu na czterech pomocników (precz z Felixem!).

DJ6

0

@JarekS No to ja wiem, piszę precyzyjnie o tym w ten sposób od samego początku, po prostu uważam, że Barcelona sama nie zgodziła się na przedłużenie klauzuli lipcowej, ale została do tego zmuszona poprzez furtkę zawartą przez Sissoko w kontrakcie sprzed roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?