DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hej La Liga, pytanko, da się wcisnąć Joao Felixa Barcelonie? I zanim zaczniecie krzyczeć to spokojnie, na wypożyczenie chcemy - Oczywiście że się da, o ile będziecie opłacać go w całości - W CAŁ...nie no, tyle to nie - no to się nie da, sory, to kompletne gołodupce.
1
Niech przychodzi Don Andres i będę ich oglądać :D
0
@krol211 gdzie taka wypowiedź? Pomijając fakt że prócz Fatiego to też jedyny zmiennik Lewandowskiego i z pewnością pierwszy w kolejności w tej roli.
6
Dziękuję, sprawa wyjaśniona :D Torres nie odejdzie, bo sam nie chce (a nikt go nie da rady wypchnąć), Xavi też nie chce żeby odchodził, nawet klub nie chce żeby odchodził, bo według innych informacji Barca wisi City jeszcze 40 baniek, więc nie ma mowy żeby ktokolwiek tyle dał za niego. Na tą chwilę nie mamy żadnych możliwości, możemy jedynie sprzedawać, dopiero wtedy cokolwiek się ruszy i myślę że możemy liczyć tylko na prawego obrońcę i pomocnika, jeśli Kessie odejdzie. Raphinha również zostanie chyba że ktoś wyskoczy z jakąś bajeczną ofertą, ale poza Arabami nie widzę czegoś takiego, a tam Raphinha raczej nie chce iść.
0
A jednorożca, albo smoka też widzieli? Chociaż na 90% no
2
@MalanFCB no ok, to może rozwiązać tą Barcę Atletic? Po kiego grzyba nam to? Musimy utrzymywać, leczyć, sprzedawać z zyskiem nie umiemy, nikt w nich nie wierzy, wchodzą do składu tylko jak jest kryzys kadrowy i finansowy, więc po co?
0
I cyk, Pedrola, Torre, Gonzalez i Riad na straty, nieźle Barca, nieźle.
1
Jestem przekonany że Abde zostanie sprzedany, presezon nie jest po to żeby go sprawdzić, tylko zareklamować. Szkoda.
0
Nie ma tematu, może sobie chcieć, my nawet na zawodników bez kontraktu nie możemy teraz sobie pozwolić.
1
Zaczyna to wyglądać bardzo źle, myślę że może na poważnie wrócić temat sprzedaży Christensena z racji tego że to czysty zysk. Beznadziejna polityka machania szabelką z zeszłego, letniego okienka daje teraz łatwo przewidywalny efekt. Zaczyna sprawdzać się też scenariusz w którym nie zdążymy sprzedać nikogo na czas i za dobrą kwotę, przez co nie sprowadzimy nikogo wartościowego w zamian - sytuacja z defensywnym pomocnikiem pokazuje że to już się dzieje.
1
A oni piszą o Bernardo Silvie XD
0
No cóż, pozostaje poczekać na efekt, nikt chyba, łącznie ze mną, nie przewiduje jakiś wspaniałości. Ciekaw jestem czy Romeu będzie głównym defensywnym pomocnikiem, czy zmiennikiem De Jonga. Nie wiem czy to dobrze że tak się z tym transferem pospieszyliśmy, gdy nasze wcześniejsze opcje odpadły, naprawdę nie było już żadnej innej okazji?
0
To jest dramat co nam oferują, bo wiedzą że jesteśmy pod ścianą, naprawdę nie ma zainteresowania takimi zawodnikami jak Kessie czy Lenglet?
0
Jak może się godzić na propozycję która nie istnieje i została zmyślona :D Oj Marca XD
0
Nie mam wątpliwości że Barca go sprzeda, argument czystego zysku i zainteresowanie przewyższa wszystko co prezentuje. Szkoda.
0
Tu nawet nie było potrzebne PSG żeby Barcelona musiała z Silvy zrezygnować, to oczywiste że nawet nie brali go pod uwagę, bo od początku nie mieli cienia szansy na ten transfer.
0
No to se jeszcze poczeka XD Nierealne, science-fiction, bzdura na resorach, można się rozejść. Nawet kadrowo to się nie spina, wyjściowa pomoc obstawiona, prawe skrzydło też. Mundo się ośmiesza takimi artykułami :D
0
Sprawa transferu Cancelo moim zdaniem nie istnieje, City nie będzie się bawić w jakieś wypożyczanie za grosze, a sam zawodnik raczej nie jara się Barcą bardziej niż innymi klubami. City pewnie szuka rozwiązania definitywnego i nie będzie narzekać na brak zainteresowania. Nie uważam tego za jakąś wielką stratę dla Barcy, Cancelo to nie jakaś gwiazdka z nieba.
0
Czyli przyszły sezon od deski do deski z Lewandowskim, prawdopodobnie też potwierdzenie że Torres i Fati zostają, bo to jedyni potencjalni zmiennicy Lewandowskiego...no tak sobie...
6
A byli tacy co narzekali na Amrabata i Brozovica że drwale i kłody, no to pa tera :D
0
@luka1995 No nieprawda, doinformuj się ;)
0
@Bajson Fajnie tak opowiadać sobie o ostatnich meczach po powrocie po kontuzji ;)
0
@Bajson Jeśli uważasz że wszystko rozbija się o liczby to masz rację, nie ma o czym.
0
@Bajson no jeśli nic nie pokazał, no to nie chcę mi się nawet dyskutować, bo oglądaliśmy inne mecze.
0
@luka1995 To jego 4 regularny sezon, z czego trzeci z kolei
0
@luka1995 I nie odpali, to już będzie tak wyglądać, lepiej nie będzie. Dopiero zeszły Dembele sezon w miarę stabilny? No niezbyt ;) Skąd Fati na prawym skrzydle? Torres też nie, jak napisałem, również jest do pożegnania. Dembele wciąga nosem XD
0
@Bajson No tak średnio bym powiedział, był nawet artykuł o tym, ale nie mogę go znaleźć, Raphinha jest piłkarzem ledwie powyżej średniej i nie widzę szans żeby było lepiej w następnym sezonie. Mamy lepszego, to Dembele, do kontuzji był pierwszym wyborem Xaviego nie bez powodu.
0
@Bajson Tak, to prawda, bronią go statystyki, choć i tu jest dyskusyjnie, bo te statystyki wyróżniają się tylko na tle Barcelony, ale są dość słabe na tle ligi i Europy.
0
@luka1995 Błagam, przecież na niego się patrzeć nie dało, już wolę dać szansę Abde niż znów patrzeć jak próbuje pokracznie dryblować, albo kompletnie nie dostrzega nikogo kto wbiega na pozycje. To nie jest profil zawodnika, którego chce Xavi, to powtórka z Griezmanna.
0
Przyjście od stycznia to kiepskie rozwiązanie, ale chyba innego mieć nie będziemy. Dobrze by było pozbyć się Torresa, lub Raphinhi, a najlepiej obydwu, ale na to się nie zanosi. Bez oficjalki nie wierzę że się udało.