DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Od kiedy przeczytałem o tej możliwości byłem jak najbardziej za. To świetna wiadomość, myślę że nic na tym nie tracimy, a możemy bardzo wiele zyskać. Alves to kopalnia wiedzy i motywacji, Dest potrzebuje takiego wzorca, a jego zmiennicy niestety nie dojeżdżają. W obliczu takich problemów finansowych uważam że nie było lepszej opcji uzupełnienia tej pozycji, a Dani nawet po tylu latach jest urodzonym zwycięzcą. Witamy z powrotem i życzymy powodzenia Dani.
11
@LatajacyHolender Chyba nie masz pojęcia kim jest Xavi, on przez całą swoją piłkarską karierę trenował z najlepszymi na świecie, więc pisanie takich bzdur dowodzi albo ignorancji, albo pragnienia uwagi. Inną kwestią jest czy to w ogóle prawda i być może nic z tego co napisane nie miało miejsca, co nie zmienia faktu że nieźle się zbłaźniłeś tym komentarzem. I dla ciebie to nie jest "koleś" tylko Pan Xavi.
2
Kiedy kibice go witali to się trochę wzruszyłem, ten Gość to czysty ekstrakt z Barcelony, Panteon legend Camp Nou, nie wiem czy będę w stanie się na niego wkurzyć :D Mam nadzieję, że choć ludzie są nakręceni, to nie stracą rozsądku i okażą mu cierpliwość. Skoro Barjuan potrafił sprawić żeby coś drgnęło, to tym bardziej Xavi powinien dać radę.
Trzymam kciuki i mam nadzieję, że zrobi to o czym mówił, bo mam wrażenie że też ma wątpliwości co do przygotowań zespołu do meczów.
1
Szkoda że mamy kryzys zdrowotny, bo Cou powinien już być pożegnany zimą (osobiście nie widzę go w Barcy od dawna i sama Barca też, ale tak się złożyło, że nikt go nie chciał.). Chęci do poprawy nawet się pojawiały, ale efektów, prócz kilku bardzo sporadycznych epizodów, praktycznie żadnych. Nie ma co się oszukiwać, ofensywnych pomocników mamy w tej chwili lepszych, a na skrzydle Coutinho jest po prostu beznadziejny. Są obrońcy którzy są bardziej kreatywni i skuteczniejsi w ataku niż on.
0
@LatajacyHolender Taaa, ani nie pokaże się do podań i nie zrobi nic w pressingu? Nie wspominając już o kiepskich podaniach. To już nie pierwszy taki występ Memphisa, dlatego to wytykam.
1
@MysticCat aaale to nie było o Tobie ;) Problem polega na tym że te dowody nigdy nie ujrzą światła dziennego więc nigdy nie dowiemy się kto z nas ma rację, ale ja nie mam żadnych wyrzutów sumienia oskarżać tego typu ludzi o to, w takich wypadkach to oni powinni udowadniać swoją niewinność, a nie my udowadniać ich winę. Co innego oskarżenie o gwałt, czy morderstwo, ale przestępstwa finansowe i zakulisowe umowy są stanowczo za łagodnie traktowane. Ale możemy sobie już tylko gdybać, bo sprawa została pogrzebana już na zawsze.
0
@MysticCat aha, na pewno jest nieskazitelny ;)
1
@MysticCat No na całe jego szczęście dowody nigdy się nie znajdą, ale trzeba być naiwnym żeby wierzyć w jego niewinność ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
@MysticCat Nie mam szacunku do cwaniaków i złodziei, pan Szumowski nim z pewnością jest i dobija mnie że nigdy nie poniesie odpowiedzialności za oczywiste malwersacje i niekompetencję.
1
Jeszcze trochę i Barjuan zostanie trenerem na stałe bo pierwsza drużyna i Barca B będą tym samym...
0
@Greenalley Tak, to prawda, siedliśmy fizycznie, ale tez i zawiodło utrzymanie się przy piłce, niemal całkowicie zanikło w drugiej połowie, to była nasza najskuteczniejsza defensywa, granie piłką, aż rywale się zmęczą. Oczywiście dochodzą też tragiczne błędy indywidualne.
0
@Greenalley To żałuj, że nie widziałeś pierwszej połowy, bo Twoje zaskoczenie byłoby znacznie większe. Nie rozumiem czemu Puig przestał tak pressować, bo to potrafi i pamiętam jego występy, w których nie dawał żyć rywalom przy piłce, dokładnie to co robił teraz Gavi.
Dwie połowy, dwa różne mecze.
49
No cóż Cou, grasz piach przez 90% czasu spędzonego na Camp Nou więc jesteś jednym z ostatnich, którzy mogą stroić fochy, ja rozumiem, nie twoja pozycja itd, ale Griezmann nigdy nie zagrał na swojej pozycji i choć też był cienkim bolkiem, to wciągał cię nosem, bo miał przebłyski i jakieś liczby. Coutinho to najgorszy ze wszystkich trzech drogich transferów, bo nawet Dembele dał nam dużo więcej grając jakieś 4 razy mniej od Coutinho, który nigdy nie pokazał mi że można mieć co do niego jakiekolwiek nadzieje, taka sama porażka co Arthur, tyle że spoooro droższa.
To tyle o szrocie, a w kwestii kontuzji, to bardzo liczę, że Xavi zrobi w tym temacie kocioł, bo aktualnie to jest Prawo i Sprawiedliwość medycyny sportowej.
0
@LatajacyHolender Dla mnie to żaden argument, był bezproduktywny w ataku i obronie, graliśmy w 10ciu w drugiej połowie.
0
@Chlebek23391 No dokładnie, jedyna nadzieja w kwestii Depaya jest taka, że mamy dla niego miejsce na boisku, bo Griezmann pasował tu jak pięść do nosa, zobaczymy co będzie dalej, pierwszy sezon w Barcelonie był prawie dla każdego cholernie trudny więc trzeba poczekać, ale już mocno irytuje.
2
Masakra, ten mecz był obowiązkowo do wygrania po takiej pierwszej połowie, kontuzja Fatiego nie jest tu żadną wymówką.
Depay przestał istnieć, mam już go dość, jego rolą jest bycie jednym z liderów, ale zawodzi w tym całkowicie, na razie podobnie do Griezmanna, kiedy idzie to idzie, jak przestaje, to Memphis jest zupełnie nieobecny.
Balde w roli skrzydłowego nie sprawdził się nawet odrobinę, a jako nominalny obrońca powinien więcej pomóc Albie, rezultat był taki że obaj się gubili, choć Alba grał o niebo lepiej od Alexa.
Lenglet i Ter Stegen to dzisiejsze "gwiazdy" o ile MATS grał bardzo, bardzo źle, to Lenglet przykleił się tym występem do ławki, nie sądziłem że to napiszę, ale chyba czas na Umtitiego, gorszy nie będzie...
Z pozytywów na pewno Gavi i szczególnie Nico, wspaniałe perły. Gavi imponuje szybkością i agresją, a Nico dojrzałością, nie dziwię się że nie mieli siły, nabiegali się w tym meczu okrutnie.
Dwie połowy, dwie zupełnie różne Barcelony, ten remis to porażka, porażka na własne życzenie, ale nie winię Barjuana, winię tych gamoni na boisku, takie błędy indywidualne to nawet ciężko w polskiej "lidze" szukać.
6
Tośmy się nacieszyli...wolałbym wygrać 1:0, lub zremisować, niż stracić Fatiego...
2
Radość z powrotu wielkiej legendy, szkoda że w takich okolicznościach, ale czuję że Barca będzie w dobrych rękach, nie będę wymagał od niego cudów, okażę mu więcej cierpliwości niż dla Koemana, a miałem jej dużo, nasza kadra ma wielki potencjał, który uwolni się na dobre za 2-3 lata. Xavi wie doskonale jak to jest być młodzieżowcem Barcelony, jak ciężko się przebić i stać się ważnym dla drużyny. Tym razem do pierwszej drużyny było dość się łatwo dostać, więc Xavi będzie musiał zadbać o ich dojrzałość i zgranie na boisku. Największym jednak wyzwaniem jest teraz poradzić sobie z kontuzjami, to jest niedopuszczalne co się od paru lat dzieje, a teraz to już urosło do rangi patologii.
0
@Nefir trudno, nie moja sprawa że nie chcesz się nauczyć czytać, widać nauka zdalna kiepsko idzie ;)
0
@Nefir pozdrawiam i czytaj do oporu, aż zrozumiesz ;)
0
no powiem ci, nieźle, zaimponowałeś mi, masz wszystko na tacy, a i tak nic nie zrozumiałeś, gratuluję ;)
0
@Nefir No nie zaprzeczam sobie, nie czytasz ze zrozumieniem ;) Jako dodatek pisałem w kontekście ofensywnego pomocnika, a odnośnie Busquetsa, to moim zdaniem nie będzie jego bezpośrednim zastępcą/zmiennikiem, raczej wezmą go za De Jonga, dodam że chodzi o Frenkiego żeby nie było niedomówień ziomeczku ;)
0
@Comentateiro Ale pewnie miał dzieci, więc jest spoko gość, bo wspiera ekonomię ;)
0
@Comentateiro twój cynizm jest poza skalą, wracaj pod kamień z którego wypełzłeś
0
@Nefir Dlatego napisałem go jako dodatek i patrząc na rozwój sytuacji myślę że będzie grał bliżej niż Busquets.
0
Sami ofensywni pomocnicy, po jaką cholerę? Teraz mamy ich pięciu, a z Nico sześciu. Atak kuleje, Busquets od lat nie ma następcy i zmiennika, Pique i Alba wiecznie grać nie będą, a przecież też wyraźnie słabną, a Dest to tak średnio pierwsze skrzypce, ale nieeee, wincyj ofensywnych pomocników...
0
@DonAndrzejos Tak, ale myślę, że Nico będzie grać bliżej środka z czasem, bardzo fajnie radzi sobie w ofensywie i jest świetną alternatywą, ale ci których wymieniłem są na wskroś skrojeni na tę pozycję i myślę że będą głównym wyborem na nią.
3
Od początku byłem za jego przyjściem, ale teraz, gdy jest Pedri, Gavi i Puig, a jeszcze nie można skreślać Collado i Demira, myślę że nie ma dla Van De Beeka już miejsca, trochę szkoda, ale równowagi w kadrze już nam brakuje od dawna i nie ma co jej jeszcze bardziej komplikować, są bardziej palące pozycje do uzupełnienia.
0
@filipeq to jest elementarny brak szacunku do drużyny której rzekomo kibicujsz i przykład ignorancji, a bajeczki to sobie możesz opowiadać swoim kolegom w piaskownicy ;)