0

@LAMC_10 nieeeeeee

0

@Moczymorda36 Raphinia już w Leeds był świetny, czego nie można powiedzieć o Gordonie w Newcastle

0

@ProMILs jechać z nim

2

@blakkudium ależ te angielskie kluby są beznadziejnie zarządzane

0

@FCBparasiempre bleeeee, obrzydliwe gunwo

0

@ACMaldini3 cóż, według mnie równie dobrze można by słuchać 5 latka, podobna stabilność wyrobionej opinii co u cwiakaly

0

@draxidox bardzo ładna dziwka

0

@Lanosss zła decyzja Barcy

0

@Karol145, co to zmieni dla ofiary ze sprawca w sądzie sobie popłacze i poprzeprasza?

0

@damianex10 a może jednak @Kgorecki2500 mial racje?!

1

@LukaszFan według mnie Isak przy założeniu że wróci do formy z ostatniego sezonu w Newcastle też jest lepszy.

Dembele też gra na 9tce więc skoro liczymy Mbappe to Dembele też możemy :)

Ekitke w zależności od stylu gry drużyny może dawać mniej lub więcej niż Julian

0

@Cyzix z tym bogactwem też nie masz racji, o ile wierzyć mediom, Atletico ma zostać zasilone 2 miliardami (?) w te lato, był chyba nawet artykuł na ten temat na stronie ;)

0

@Karol145 żałować to może 5letnie dziecko a nie dorosły człowiek ;)

Dorosły człowiek wie co robi i po co coś robi.

2

@Karol145 no i według mnie to głupota, skrucha nie ma żadnego znaczenia ;)

0

@Cyzix jeżeli spojrzysz to historycznie taka sytuacja miała już miejsce chociażby z Griezmannem.

Ponadto, za rok:
1) Julek dalej będzie młody
2) dalej będzie mieć wysoki kontrakt
3) jeżeli Atleti nic nie zdobędzie, będzie chciał odejść do jakiegokolwiek topowego klubu gdyż jest to zawodnik najemnik

0

@Faro oh, a ja mam wrażenie że w dwumeczu wcale Ferran nie zrobił mniej niż Alvarez, ponadto w dwumeczu z Arsenalem Alvarez też pokazał całe nic :)

0

@Cyzix czemu za rok mieliby takiej nie dostać?

1

@Karol145 a jakby wyraził skruchę to nagle powinien dostać mniejszą karę? Xd

0

@lucca87 dla mnie jakość i styl gry Alvareza nie odbiega na tyle znacząco od Ferrana by dawać za niego 130 milionów.

1

@lucca87 real zrobiłby im przysługę kupując Alvareza za 150 milionów

0

@MOLESTA chyba się Eto niewiele myli skoro owocem tej „pracy” jest zakup Gordona za 80 milionów

2

@Nazio_87 ale po co tego obrzydliwego zidane pokazywać. Sam zrozumiał że jest ochydny i nie pokazuje się publicznie więc po zaburzać ten stan rzeczy…

0

@gumaz czemu(t) lol

1

@Frimpong o
Co
Chodzi lolson

0

@macio_944 tzn według mnie zakup Juliana z ich strony byłby dobrą wiadomością dla Barcy.

Oznaczałoby to że olewają kopacza kroczy który ma bardzo duży potencjał plus robią sobie syf mając 3 zawodników na dwie pozycje: viniciusa, Mbappe, alvarez

3

@Nazio_87 zakopane to mój top ale nie jestem turystą

0

@Huberc1kk oj Oyarzabal ma myślę lepszego cela niż Ferran lecz wątpię by chciał przejść do Barcy

1

@clyde czemu?

I tak na codzień kibicują cwiercinteligentom więc co za problem dołożyć do tego jeszcze jednego madryla (jednemu madrylowi, paziowi już kibicują :))

1

@Karol145 ambasada już kibicuje jednemu madrylowi (paziowi) więc chyba nie robiłoby im różnicy gdyby mieli kibicować dwomu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?