Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Julian czy Tobie ktoś kazał iść do Atletico czy może masz downa myśląc że będziesz miał tam spełnienie marzeń?
0
@Kuchar szkoda że piłkarze Barcy o tym nie wiedzą :(
4
@blakkudium kilka nowych twarzy mam wrażenie
6
@michal26 przede wszystkim dzień dziecka nigdy nie powinien się zacząć ;)
0
@sebasarna zazdroszczę
1
@Comentateiro Mamy Messiego na imprezie, co nie było tak oczywiste do niedawna.
XDDD
0
@draxidox ja o jednym Ty o drugim ;)
Ja napisałem że Twoje założenie może być, nie musi być inwalida.
Ty zaś wyskakujesz z niezwiązanym z moim poprzednim komentarzem pytaniem.
1
@MessiForeverTheBest ale wciąż lubi go bardziej niż Jasia Pedro
0
@Gibbon_FCB Deco i Hansiemu, Gordon jest ich wybrańcem
0
@Faro cała trójka to świetni obrońcy
2
@draxidox zgadzam się że nie można parkować na chodniku.
Nie zgadzam się ze koniecznie musiało chodzić o 10zl. W wielu miejscach ciężko znaleźć miejsce parkingowe, nawet płatne.
0
Jak już ściągamy najprzystojniejszych piłkarzy premier league to może powinniśmy kupić Woltemade na 9tke
3
@Faro Franek to top 5 najgorszych piłkarzy w kadrze Barcy - cóż z tego że umie grać w piłkę skoro tego nie pokazuje bo jest cipciowatym leniuszkiem rencistą
0
@barcelonaLM Ansu Fati też potrafi skierować piłkę do bramki, jeżeli tylko tego jednego atutu u napastnika szukamy
0
@AmigoBlancos strzały w kogo? Który piłkarz po Samuelu Dahlu bedzie miał przyjemność zapoznać się z pięścią chorego na głowę Urugwajczyka?
2
@Giwera Racing super, deportivo ok, Malaga to suki
0
@Wojtek01 być może, ale na pewno nie pasuje do Barcy - musi grać niżej a nie potrafi bronić bo jest leniuszkiem
0
@Campeon87 zawodnik za 90 milionów zarabiający od groma milionów i nic nie dający drużynie ;)
0
Diomande > Gordon*
*nie według Deco & Flicka
5
Tragiczny transfer :/
0
@Bzyczekk to że ktoś jest wysoki nie znaczy że super strzela głową - patrz Joao Neves.
Odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista - oceniamy na podstawie dotychczasowych wyników piłkarza a nie na wróżeniu z fusów.
Dotychczasowo Gordon nie pokazuje by był na poziomie Barcelony, dlatego nie podoba mi się jego transfer.
Na rynku jest kilku LS którzy są w podobnej cenie a pokazują wyższą jakość.
Ponadto, głupota jest kupować zmiennika na LS nie mając podstawowego zawodnika na pozycji numer 9.
0
@Bzyczekk techniczne umiejętności nie kończą się na dryblingu.
Gordon jest surowy, nie potrafi grać z pierwszej piłki, nie potrafi strzelać z rzutów wolnych, nie potrafi dośrodkowywać z rzutów rożnych, nie odnajduje się w grze na małej przestrzeni.
Jedyne co łączy Raphinie i Gordona to nie zawsze mądry pressing który skraca im piłkarską żywotność + szybkosc.
Nie trafia do mnie argument „chciał go Flick”, wielokrotnie widziałem zachcianki trenerów, chociażby Pepa Guardioli, które kończyły się niewypałami.
0
@Bzyczekk odnośnie Erlinga / Lewego to właśnie to napisałem w poprzednim komentarzu: „Jednak dla mnie gdy piłkarz ofensywny nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać kombinacyjnie to nie ma szans na sukces w Barcy.”. Obydwoje spełniają warunek strzelania goli i dlatego pasowali do Barcy / City pomimo swoich technicznych niedoskonałości.
Gordon zaś według mnie nie spełnia żadnego z trzech warunków.
Nie porównujmy też Leeds które walczyło o utrzymanie do ostatniej kolejki, do Newcastle które ma nieograniczony budżet i w 24/25 zajęli miejsce dające awans do LM.
6
@daver wyruchał Deco a zatem i Barcelonę, mieliśmy z nim ustną umowę którą zerwał gdy real się z nim skontaktował.
Jest bezwartościowym śmieciem
0
@Frimpong dobrze że nie kopnął carlo w jajka :)
1
@mrboom bukmacher zarabia na każdym wystawionym zakładzie, przykładowo jest mecz Barca vs Real -> bukmacher zarobi tyle samo niezależnie od tego jaki będzie wynik meczu.
Dlaczego tak się dzieje?
Gdyż kursy są pomniejszone o zysk bukmachera.
Przykładowo, w tenisie nie ma możliwości remisu, więc przy równych szansach obu tenisistów kurs powinien wynosić 2.00.
W rzeczywistości będzie on wynosić np. 1.85 - 1.85, tak że niezależnie od wyniku, z każdej wniesionej złotówki przychod bukmachera wynosi 15 groszy.
System na żywo liczy ile kasy zostało postawione na dany wynik i na żywo aktualizuje kurs. Nie ma zatem możliwości by bukmacher stracił pieniądze niezależnie od wyniku meczu :)
0
@Sewren122 Rashford może być tanim zmiennikiem na PS
0
@mrboom też tak myślałem lecz prawda jest inna :)
0
@Bzyczekk ale Raphinia potrafił grać w piłkę jak ~każdy Brazylijczyk.
Ja w tym widzę największy problem. Barca gra futbol który wymaga umiejętności gry w piłkę na małej przestrzeni, bardzo dobrych umiejętności technicznych.
Możnaby obronić brak umiejetnosci technicznych gdyby piłkarz miał super g/a jak w przypadku Haalanda.
Jednak dla mnie gdy piłkarz ofensywny nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać kombinacyjnie to nie ma szans na sukces w Barcy.
Stąd też moje porównanie do Sorlotha.
0
@Piotrek1993 nie trzeba wchodzić na instagrama, na la rambli też mamy kibiców realu