2

Julian czy Tobie ktoś kazał iść do Atletico czy może masz downa myśląc że będziesz miał tam spełnienie marzeń?

0

@Kuchar szkoda że piłkarze Barcy o tym nie wiedzą :(

4

@blakkudium kilka nowych twarzy mam wrażenie

6

@michal26 przede wszystkim dzień dziecka nigdy nie powinien się zacząć ;)

0

@sebasarna zazdroszczę

1

@Comentateiro Mamy Messiego na imprezie, co nie było tak oczywiste do niedawna.


XDDD

0

@draxidox ja o jednym Ty o drugim ;)

Ja napisałem że Twoje założenie może być, nie musi być inwalida.

Ty zaś wyskakujesz z niezwiązanym z moim poprzednim komentarzem pytaniem.

1

@MessiForeverTheBest ale wciąż lubi go bardziej niż Jasia Pedro

0

@Gibbon_FCB Deco i Hansiemu, Gordon jest ich wybrańcem

0

@Faro cała trójka to świetni obrońcy

2

@draxidox zgadzam się że nie można parkować na chodniku.

Nie zgadzam się ze koniecznie musiało chodzić o 10zl. W wielu miejscach ciężko znaleźć miejsce parkingowe, nawet płatne.

0

Jak już ściągamy najprzystojniejszych piłkarzy premier league to może powinniśmy kupić Woltemade na 9tke

3

@Faro Franek to top 5 najgorszych piłkarzy w kadrze Barcy - cóż z tego że umie grać w piłkę skoro tego nie pokazuje bo jest cipciowatym leniuszkiem rencistą

0

@barcelonaLM Ansu Fati też potrafi skierować piłkę do bramki, jeżeli tylko tego jednego atutu u napastnika szukamy

0

@AmigoBlancos strzały w kogo? Który piłkarz po Samuelu Dahlu bedzie miał przyjemność zapoznać się z pięścią chorego na głowę Urugwajczyka?

2

@Giwera Racing super, deportivo ok, Malaga to suki

0

@Wojtek01 być może, ale na pewno nie pasuje do Barcy - musi grać niżej a nie potrafi bronić bo jest leniuszkiem

0

@Campeon87 zawodnik za 90 milionów zarabiający od groma milionów i nic nie dający drużynie ;)

0

Diomande > Gordon*


*nie według Deco & Flicka

5

Tragiczny transfer :/

0

@Bzyczekk to że ktoś jest wysoki nie znaczy że super strzela głową - patrz Joao Neves.

Odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista - oceniamy na podstawie dotychczasowych wyników piłkarza a nie na wróżeniu z fusów.

Dotychczasowo Gordon nie pokazuje by był na poziomie Barcelony, dlatego nie podoba mi się jego transfer.

Na rynku jest kilku LS którzy są w podobnej cenie a pokazują wyższą jakość.

Ponadto, głupota jest kupować zmiennika na LS nie mając podstawowego zawodnika na pozycji numer 9.

0

@Bzyczekk techniczne umiejętności nie kończą się na dryblingu.

Gordon jest surowy, nie potrafi grać z pierwszej piłki, nie potrafi strzelać z rzutów wolnych, nie potrafi dośrodkowywać z rzutów rożnych, nie odnajduje się w grze na małej przestrzeni.

Jedyne co łączy Raphinie i Gordona to nie zawsze mądry pressing który skraca im piłkarską żywotność + szybkosc.

Nie trafia do mnie argument „chciał go Flick”, wielokrotnie widziałem zachcianki trenerów, chociażby Pepa Guardioli, które kończyły się niewypałami.

0

@Bzyczekk odnośnie Erlinga / Lewego to właśnie to napisałem w poprzednim komentarzu: „Jednak dla mnie gdy piłkarz ofensywny nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać kombinacyjnie to nie ma szans na sukces w Barcy.”. Obydwoje spełniają warunek strzelania goli i dlatego pasowali do Barcy / City pomimo swoich technicznych niedoskonałości.

Gordon zaś według mnie nie spełnia żadnego z trzech warunków.

Nie porównujmy też Leeds które walczyło o utrzymanie do ostatniej kolejki, do Newcastle które ma nieograniczony budżet i w 24/25 zajęli miejsce dające awans do LM.

6

@daver wyruchał Deco a zatem i Barcelonę, mieliśmy z nim ustną umowę którą zerwał gdy real się z nim skontaktował.

Jest bezwartościowym śmieciem

0

@Frimpong dobrze że nie kopnął carlo w jajka :)

1

@mrboom bukmacher zarabia na każdym wystawionym zakładzie, przykładowo jest mecz Barca vs Real -> bukmacher zarobi tyle samo niezależnie od tego jaki będzie wynik meczu.

Dlaczego tak się dzieje?

Gdyż kursy są pomniejszone o zysk bukmachera.

Przykładowo, w tenisie nie ma możliwości remisu, więc przy równych szansach obu tenisistów kurs powinien wynosić 2.00.

W rzeczywistości będzie on wynosić np. 1.85 - 1.85, tak że niezależnie od wyniku, z każdej wniesionej złotówki przychod bukmachera wynosi 15 groszy.

System na żywo liczy ile kasy zostało postawione na dany wynik i na żywo aktualizuje kurs. Nie ma zatem możliwości by bukmacher stracił pieniądze niezależnie od wyniku meczu :)

0

@Sewren122 Rashford może być tanim zmiennikiem na PS

0

@mrboom też tak myślałem lecz prawda jest inna :)

0

@Bzyczekk ale Raphinia potrafił grać w piłkę jak ~każdy Brazylijczyk.

Ja w tym widzę największy problem. Barca gra futbol który wymaga umiejętności gry w piłkę na małej przestrzeni, bardzo dobrych umiejętności technicznych.

Możnaby obronić brak umiejetnosci technicznych gdyby piłkarz miał super g/a jak w przypadku Haalanda.

Jednak dla mnie gdy piłkarz ofensywny nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać kombinacyjnie to nie ma szans na sukces w Barcy.

Stąd też moje porównanie do Sorlotha.

0

@Piotrek1993 nie trzeba wchodzić na instagrama, na la rambli też mamy kibiców realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?