Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB cudem nie straciliśmy ale pokazuje to że z Deco nosem do transferów nie jest dobrze ;)
Dro nie nazwałbym plackiem, skoro chciało go PSG i daje mu sporo szans gry w lidze.
Guiu - trzeba było lepiej zabezpieczyć kontrolę nad nim - patrz info z wczoraj, „placek” Munoz sprzedany za 40 milionów i real zgarnia 20 baniek
0
@Mario96w o kurczę, a mi się wydawało że prostata to wyrok
2
@KrychaFCB a co powiesz na zakup Roque lub sprzedaż za grosze Dro, Guiu gdyż nie dopilnował kontraktów? :)
0
@ProMILs kasa za Gordona plus to co planujemy wydać na Alvareza i można by spróbować o niego powalczyć :(
0
@clyde przewalone, to jeszcze jest chłop który mógłby pożyć minimum 20 lat :/
0
@chavez marciniak nie nadaje sie i nigdy nie nadawał się do sędziowania.
Miedzy innymi dlatego że to buc z ego na poziomie cristiano ronaldo który chce być najjaśniej świecącą gwiazdą podczas gdy sędziowanie podobnie jak granie w piłkę to zawody wykonywane w zespole.
6
@Ryoumen nikt nam nie bronił uczyć się na lekarza :)
Od zawsze było wiadomo że lekarze koszą kosmiczne siano
Oczywiście też uważam że zarobki lekarzy są przesadzone, ale to nie jedyna branża z przesądzonymi zarobkami, spójrz chociażby na dziennikarzy TVP na których pensje się składamy.
0
@majkiii za jaja powiesić to raczej dyrektora sportowego a nie piłkarza, nie jego wina że jest słaby.
Gordon nie dał za siebie 80 baniek :)
0
@Eklerek o Czo chodzi
1
@Coutinho007 Rafa jest na innym, dużo wyższym levelu niż Gordon.
Gordon rok posiedzi na ławce a następnie wróci do Anglii za 20 milionów :)
0
@Encore nawet pedofil/morderca/piłkarz realu Madryt?
2
@Lionel_Messi10 szkoda że Leo nie chciał grać dla Barcy do końca kariery :(
0
@Pawlak1992 liczą, choć nie powinny ;)
3
@Eklerek wooowwww
0
@macio_944 a ja mówię o całości. Gdyby nie kosmiczny fart Kane’a, nie byłoby drugiego karnego i Anglia nie zdobyłaby bramki na 1-0, podczas gdy od topowej 9tki wymaga się by zamieniał 11tke na bramkę :)
0
@macio_944 ładnie? Przecież spitolil… miał farta ze bramkarz / var popełnił błąd.
Kane ostatnio na euro / mundialu też dał dupy przy karnym…
1
@Hindus no widzisz hindus, czasem się jednak zgadzamy
0
@Tasde no i spoko, w czym
Problem?
0
@Katalończyk 99 brak varu dał cristiano wiele
0
@Piotr,1985 tak samo jak można porównywać real madryt do Barcelony, to legalne
0
@Lionel_Messi10 wszystko ok, ale on nie jest stary :)
0
@VegetaPolska okej mordo ale jednak większość la rambli uważa że „sędzia” popełnił błąd nie dając żadnej kartki, więc gdzie problem dostrzegasz?
Zawsze część społeczeństwa będzie imbecylami, nie zmienisz tego. Gdyby było inaczej, real nie miałby przecież kibiców.
0
@Roobo co nie zmienia faktu że marciniak jest gownianym sędzia a ten mecz był kolejnym na to dowodem.
Leo zaś powinien otrzymać minimum żółtą kartkę
2
@Frimpong a no to tak, z tym że Barca dała dupy dając tyle za Gordona to się zgodzę
0
@Frimpong dałbyś za chłopa 100 baniek na miejscu Barcy?
0
@KacperVEB oczywiście że tak…
0
@Kazragore no właśnie mógł sobie pobierać odprawę z Manu a wybrał trenowanie Milanu więc jak widać nie jest łasy na kasę :)
1
@Kidd ale ten przykład pokazuje właśnie że w czasie mundialu i przed okienkiem można i warto zrobić transfery. Piłkarze którym kończy się kontrakt nie będą czekać aż Barca wykona ruch ;)
0
@Kidd jakoś Cucurelle, Bernardo, Dumfriesa, Konate dało się ogarnąć w czasie mundialu, czemu zatem z inny zawodnikami miałoby być inaczej? :)
1
@Hindus włoskie gówno też miało być wypalone a przyszło i trochę nawygrywalo ;)