0

@Gacu95 pozostaje pograć lub pooglądać coś ciekawego :)

Ja Gran turismo gram

1

@Pitercuber zapewne tak, na gampera o ile mi wiadomo zawsze na luźno można kupić bilety

0

@Gacu95 nie oglądaj tego, nie psuj sobie mózgu

1

@HarveySpecter jakby zmieniali zawodników to też by nic nie wygrali bo nie maja topowych zawodnikow.

Nie zgodzę sie że chu.owo bo jak na swoje możliwości osiągada sukcesy - dochodzą to fazy pucharowej

3

@xvcWinterSoldier idiotka totalna, nie ma sensu robić jej zasiegi

0

@Pitercuber myślę że bilety łatwo zdobyć. Terminu jeszcze chyba nie ma

0

Czas na trudne pytanie: mozecie ściągnąć do Barcy po jednym zawodniku z ligi:
1) holenderskiej
2) portugalskiej
3) bonus - rosyjskiej

Kogo bierzecie?

0

@Destroyer_of_Worlds może i tak ale to pozytywnie świadczy o tej kadrze. Stabilnosc, zagranie to ważne aspekty

0

@BORO_12 jest jeszcze trzecia opcja

0

@NeroTFP1 najlepsza gra mmo tbh

2

Komentarz usunięty

0

@Luciano99 jak jej imie i nazwisko?

0

@BojanKriKicz spokojnie, Fati w momencie podpisywania kontraktu był jednym z najlepszych młodych zawodników świata

0

@Emerald alez czy nie liczą się checi zawodnika?

Gdyby teoretycznie, Barca teraz przebiła ofertę realu i Bernardo poszedłby do Barcy, darzyłbyś go szacunkiem?

Zapomniałbyś o cyrku który teraz odstawia?

1

@Emerald tak, lecz Madryt nie wybrał Lewego, było na ten temat multum artykułów.

Btw. Młodziutki Pedri też chciał do Madrytu ale Madryt go nie chciał ;)

0

@Emerald czyli pobyt Lewego w Barcy Ciebie nie cieszył

0

@wawrzyn1 jakość > ilość, w przeciwnym wypadku Rash byłby już wykupiony

0

@PatrychoO nie, lecz chciał i bez mrugnięcia grałby gdyby tylko real złożył za niego ofertę :)

0

@PatrychoO czyli pobyt Lewego w Barcy który przez całą karierę chciał grać w realu pewnie niezbyt Ciebie cieszył ;)

0

@Antimadridista_WR od dawna było wiadomo że to madryciak, ostatnie dwa dwumecze z realem sabotował

0

@takisobiektos niech ktoś pokaże te nagranie piłkarzom Barcy, może ogarną że strzelanie zza pola karnego się opłaca

4

@Eto'o9 R10 nikt kobiecie w stringach nie każe biegać. Są takie które biegają w normalnych spodenkach

0

@Nazio_87 przepisy nie będą egzekwowane, ale gdyby były to spoko, mi pasuje.

6

@Kapitan9 Haaland oczywiście

0

@lajcior nie była to różnica zdań, lecz marne, niestworzone brednie, parę miesięcy temu, które sobie wymyślałeś próbując mi dogryźć.


Nie szanuję i nie zamierzam szanować osiągnięć sportowych zdobywanych w stylu cristiano ronaldo, gdyż styl ten nie jest spójny z moim poczuciem etyki.

0

@AlexDark00 ale za to ile pucharów i goli ma!

0

@lajcior Na szacunek trzeba sobie zasłużyć nie tylko osiągnięciami lecz także zachowaniem na boisku i poza nim.

Dla kibiców niekibicujących realowi liczy się nie tylko zwycięstwo ale również sposób dotarcia do niego.

Wiem że ciężko będzie to zrozumieć osobie która uważa że sędzia meczu real elche rozegrał przyzwoite zawody, ale trzeba próbować naprawiać społeczeństwo.

Ponadto co jak co ale z naszej dwójki parapetem jesteś Ty bo z naszej dwójki to Ty wymyślasz niestworzone historie ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 czysto teoretycznie, gdyby mu się chciało (ale mu się nie chce) mógłby zagrać za 4 lata. Byłby wtedy raptem o parę miesięcy starszy niż obecnie cristiano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?