Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bzyczekk ile z tego karnych?
Pomijając liczby które Gordon ma kiepskie, Gordon nie pasuje tu bo jest zbyt drewniany jak na Barce, na inne kluby OK. Gdybym np kibicował Arsenalowi i Arsenal by kupił Gordona to nie miałbym nic przeciwko.
Kupno na skrzydło Gordona to jest dla mnie tak jakby Barca kupiła na 9tke Sorlotha…
0
@Bzyczekk 80 z bonusami. Podziękuję za skrzydłowego który nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać na małej przestrzeni ;)
6
@PatrychoO przepłacenie za średniaka Gordona to również część planu
4
@macio_944 cena za Grimaldo byłaby taka jak za Cancelo. Grimaldo młodszy. Dodatkowy, Grimaldo mógłby być zmiennikiem Balde a Cancelo grać na PO.
No i nie wiadomo czy w ogóle Cancelo przyjdzie.
W związku z powyższym, brak zakupu Grimaldo to kolejna stracona szansa na wzmocnienie kadry niskim kosztem.
Na ten moment udało nam się zatem jedynie osłabić jakość kadry poprzez zakup Gordona i stratę Lewego :)
2
@Hasszz mundial jest spoko tylko szkoda że nie ma drużyny której możnaby kibicować. Była Hiszpania ale Cucurella postanowił zepsuć te plany.
0
@Marcelinho99 no ja chcę iść i co z tego jak Deco nie dzwoni? :)
To samo pewnie było w przypadku Cucu / Grimaldo / Bernardo itp
0
@Jakchcesz to oczywiste, ale kto na drugim miejscu?
0
@Faro Messi już przed odejściem Suareza wymuszał nowy kontrakt co sezon.
Ponadto, z drużyną się jest zarówno wtedy gdy jest dobrze jak i wtedy gdy jest źle - Messi zaś chciał zostawić Barce gdy ta przeżywała kryzys :)
1
@Faro Messi też nie jest idealnym wzorem do naśladowania. Przypominam że Lionel chciał opuścić Barce i co roku „wymuszał” poprawę warunków swojego kontraktu.
Tego samego dnia w którym opuścił Barce dogadał się z PSG. Tylko naiwny wierzy że wszelkie negocjacje uzgodnione zostały w kilka godzin.
Tak patrząc na Barcelonę to są lepsze wzory - np. Puyol
1
@Drozdu7 czyli w następnych głosujesz na PiS? Xd
1
@maroon wow to i tak późno, ale lepiej późno niż wcale
0
@Encore ile masz lat? Wydaje mi się że bardzo mało skoro 30 uważasz za wiek w którym jakiś parametr sportowca / esportowca spada ;)
2
@RobertNieLewandowski cóż szkodzi obiecać?
0
@BORO_12 jasne że musi, ale podstawą jest strzelanie i asystowanie, bez tej podstawy nie ma sensu kupować napastnika :)
0
@BORO_12 a to w rzeczywistości napastnik nie musi strzelać i asystować ziomek?
4
@GeneralXavi i kontuzja głowy
1
@ViscaelBarca2007 szybciutko się z wycofasz z tego w trakcie sezonu :)
Nie wywracajmy logiki do góry nogami.
Bramkarz jest głównie od bronienia, obrońca od bronienia, pomocnik rozgrywania a napastnik strzelania i asystowania.
Gordona jedyną zaletą zawodnika jest to że szybko i dużo biega, a w Barcy zawodnik z pola chcąc odnieść sukces musi umieć grać w piłkę.
13
@Karol145 oh jak on to przeżyje
0
@Coutinho007 nie jest ciężko :)
Barca potrzebuje zawodników uzdolnionych technicznie a Gordon takowym nie jest w związku z czym ten transfer nie ma prawa wypalić
3
@Eto'o9 R10 czy uważasz że rozsądne jest zostawianie czegokolwiek w życiu na ostatnią chwilę?
Presezon zaczyna się w lipcu, nie w sierpniu i trenerzy powtarzają zawsze że chcą mieć kompletną kadrę rozpoczynając presezon
0
@ProMILs okej, a jaki będzie koszt przy sprzedaży Gordona i Konate za rok - co jest możliwe i według mnie w przypadku Gordona nawet bardzo możliwe? :)
0
@majkiii mordo na koniec okienka ceny będą wyższe a piłkarze którym kończy się kontrakt (Konate, Silva) będą już podpisani przez inne kluby
0
@ProMILs to że nie ogłoszony nie oznacza że nie podpisany ;)
2
@Katalończyk 99 istnieje przecież możliwość ze zarówno w meczu Argentyny jak i Portugalii sędziowie popełnili błąd.
No i Bernardo też nie jest no-namem :)
0
@reakwon lekarzy raczej wiecznie brakuje więc jakbyśmy zdali studia to by nas przyjęli do szpitala publicznego / prywatnego z otwartymi drzwiami
0
@KrychaFCB cudem nie straciliśmy ale pokazuje to że z Deco nosem do transferów nie jest dobrze ;)
Dro nie nazwałbym plackiem, skoro chciało go PSG i daje mu sporo szans gry w lidze.
Guiu - trzeba było lepiej zabezpieczyć kontrolę nad nim - patrz info z wczoraj, „placek” Munoz sprzedany za 40 milionów i real zgarnia 20 baniek
0
@Mario96w o kurczę, a mi się wydawało że prostata to wyrok
2
@KrychaFCB a co powiesz na zakup Roque lub sprzedaż za grosze Dro, Guiu gdyż nie dopilnował kontraktów? :)
0
@ProMILs kasa za Gordona plus to co planujemy wydać na Alvareza i można by spróbować o niego powalczyć :(
0
@clyde przewalone, to jeszcze jest chłop który mógłby pożyć minimum 20 lat :/