2

@Bzyczekk ile z tego karnych?

Pomijając liczby które Gordon ma kiepskie, Gordon nie pasuje tu bo jest zbyt drewniany jak na Barce, na inne kluby OK. Gdybym np kibicował Arsenalowi i Arsenal by kupił Gordona to nie miałbym nic przeciwko.


Kupno na skrzydło Gordona to jest dla mnie tak jakby Barca kupiła na 9tke Sorlotha…

0

@Bzyczekk 80 z bonusami. Podziękuję za skrzydłowego który nie strzela, nie asystuje i nie potrafi grać na małej przestrzeni ;)

6

@PatrychoO przepłacenie za średniaka Gordona to również część planu

4

@macio_944 cena za Grimaldo byłaby taka jak za Cancelo. Grimaldo młodszy. Dodatkowy, Grimaldo mógłby być zmiennikiem Balde a Cancelo grać na PO.

No i nie wiadomo czy w ogóle Cancelo przyjdzie.


W związku z powyższym, brak zakupu Grimaldo to kolejna stracona szansa na wzmocnienie kadry niskim kosztem.

Na ten moment udało nam się zatem jedynie osłabić jakość kadry poprzez zakup Gordona i stratę Lewego :)

2

@Hasszz mundial jest spoko tylko szkoda że nie ma drużyny której możnaby kibicować. Była Hiszpania ale Cucurella postanowił zepsuć te plany.

0

@Marcelinho99 no ja chcę iść i co z tego jak Deco nie dzwoni? :)

To samo pewnie było w przypadku Cucu / Grimaldo / Bernardo itp

0

@Jakchcesz to oczywiste, ale kto na drugim miejscu?

0

@Faro Messi już przed odejściem Suareza wymuszał nowy kontrakt co sezon.

Ponadto, z drużyną się jest zarówno wtedy gdy jest dobrze jak i wtedy gdy jest źle - Messi zaś chciał zostawić Barce gdy ta przeżywała kryzys :)

1

@Faro Messi też nie jest idealnym wzorem do naśladowania. Przypominam że Lionel chciał opuścić Barce i co roku „wymuszał” poprawę warunków swojego kontraktu.

Tego samego dnia w którym opuścił Barce dogadał się z PSG. Tylko naiwny wierzy że wszelkie negocjacje uzgodnione zostały w kilka godzin.

Tak patrząc na Barcelonę to są lepsze wzory - np. Puyol

1

@Drozdu7 czyli w następnych głosujesz na PiS? Xd

1

@maroon wow to i tak późno, ale lepiej późno niż wcale

0

@Encore ile masz lat? Wydaje mi się że bardzo mało skoro 30 uważasz za wiek w którym jakiś parametr sportowca / esportowca spada ;)

2

@RobertNieLewandowski cóż szkodzi obiecać?

0

@BORO_12 jasne że musi, ale podstawą jest strzelanie i asystowanie, bez tej podstawy nie ma sensu kupować napastnika :)

0

@BORO_12 a to w rzeczywistości napastnik nie musi strzelać i asystować ziomek?

4

@GeneralXavi i kontuzja głowy

1

@ViscaelBarca2007 szybciutko się z wycofasz z tego w trakcie sezonu :)

Nie wywracajmy logiki do góry nogami.

Bramkarz jest głównie od bronienia, obrońca od bronienia, pomocnik rozgrywania a napastnik strzelania i asystowania.

Gordona jedyną zaletą zawodnika jest to że szybko i dużo biega, a w Barcy zawodnik z pola chcąc odnieść sukces musi umieć grać w piłkę.

13

@Karol145 oh jak on to przeżyje

0

@Coutinho007 nie jest ciężko :)

Barca potrzebuje zawodników uzdolnionych technicznie a Gordon takowym nie jest w związku z czym ten transfer nie ma prawa wypalić

3

@Eto'o9 R10 czy uważasz że rozsądne jest zostawianie czegokolwiek w życiu na ostatnią chwilę?

Presezon zaczyna się w lipcu, nie w sierpniu i trenerzy powtarzają zawsze że chcą mieć kompletną kadrę rozpoczynając presezon

0

@ProMILs okej, a jaki będzie koszt przy sprzedaży Gordona i Konate za rok - co jest możliwe i według mnie w przypadku Gordona nawet bardzo możliwe? :)

0

@majkiii mordo na koniec okienka ceny będą wyższe a piłkarze którym kończy się kontrakt (Konate, Silva) będą już podpisani przez inne kluby

0

@ProMILs to że nie ogłoszony nie oznacza że nie podpisany ;)

2

@Katalończyk 99 istnieje przecież możliwość ze zarówno w meczu Argentyny jak i Portugalii sędziowie popełnili błąd.

No i Bernardo też nie jest no-namem :)

0

@reakwon lekarzy raczej wiecznie brakuje więc jakbyśmy zdali studia to by nas przyjęli do szpitala publicznego / prywatnego z otwartymi drzwiami

0

@KrychaFCB cudem nie straciliśmy ale pokazuje to że z Deco nosem do transferów nie jest dobrze ;)


Dro nie nazwałbym plackiem, skoro chciało go PSG i daje mu sporo szans gry w lidze.

Guiu - trzeba było lepiej zabezpieczyć kontrolę nad nim - patrz info z wczoraj, „placek” Munoz sprzedany za 40 milionów i real zgarnia 20 baniek

0

@Mario96w o kurczę, a mi się wydawało że prostata to wyrok

2

@KrychaFCB a co powiesz na zakup Roque lub sprzedaż za grosze Dro, Guiu gdyż nie dopilnował kontraktów? :)

0

@ProMILs kasa za Gordona plus to co planujemy wydać na Alvareza i można by spróbować o niego powalczyć :(

0

@clyde przewalone, to jeszcze jest chłop który mógłby pożyć minimum 20 lat :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?