Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Tutaj błędem było nie odgwizdanie faulu. No ale akcja poszła dalej i koniec.
1
@SinMistico Kto się lubi, ten się czubi! Zgodnie z tą zasadą, Vinicius lubi wszystkich, a kibice innych klubów kochają Viniciusa.
0
@Szicek10 Nie jest, nie siej takich głupot. Jest znacznie lepiej.
1
@Pedri16Future Moim zdaniem za dwie głupoty. Bo on przewrócił Kane, a potem złapał za piłkę i chciał kraść czas, i nie dopuścić do szybkiego wznowienia gry. Uważam, że to rozjuszyło sędziego, który mu pokazywał dwa palce - co interpretuję nie jako drugą żółtą, ale jako dwa przewinienia jedno po drugim, dlatego poszła kartka.
1
@robsesh Może być i właśnie tak. U nas by musiał grać i się dotrzeć, bo finanse mamy, jakie mamy. Ale tam najprościej wymienić.
1
@norbi77 Bo on ma we łbie poukładane. Obecnie w Realu - moim zdaniem - mało kogo da się lubić. W sensie sami kibice Realu mało kogo naprawdę lubią. Dla mnie chyba jedynie ten Tchou i Militao są sympatyczni, bo robią swoje i nie wpieprzają się w żadne awantury, walkę z rasizmem i inne takie. Wiedzą, po co tam są i maja świadomość, że to gra zespołowa. A pozostali to często celebryci - soliści, bardziej czujący się influencerami, niż piłkarzami.
1
@robsesh Nie no, pomijając krótki lont, to ma ten młotek w nodze i cela. Ostatnio gol zza połowy boiska, dziś podobny strzał po błędzie bramkarza i ten wolny. Jak go oszlifują, może coś z niego być. Tyle, że moim zdaniem, atmosfera i mental w szatni nie sprzyja szlifowaniu. Uczy się raczej awanturnictwa w stylu Viniciusa. To niesamowite jak władze klubu nie widzą, jak same pozwalają na psucie szatni.
2
@Kapitan hawk To jest chora sytuacja, bo gdyby byli konsekwentni, wszystko byłoby w porządku. Oni nie gadają, bo klub im zabrania, w ramach protestu przeciwko czemuś tam (decyzji LL czy UEFA, z którą się nie zgadzają). Tyle, że jak napisał @Karol145, robią tak jedynie wtedy, kiedy przegrają, mając wygodną wymówkę. Ale po zwycięstwach gęby im się nie zamykają w opowieściach, czego to nie dokonali i jak to teraz nie będą podbijać galaktyki. Chyba nie rozumieją, że sami siebie ośmieszają. Kibiców Realu też taka wybiórczość wkurza. Dla mnie jest to brak szacunku do własnych kibiców. Tym bardziej, że oni nawet nie podłażą pod trybuny, żeby podziękować za wsparcie ludziom, którzy poświęcili czas, pieniądze i nerwy, żeby za nimi lecieć. Słabe to strasznie.
0
@PW27 Osobiście bym się nie zamienił. Mbappe zbliża się do mety.
1
@norbi77 Kiedy to musiało być? Przecież on jest w Realu chyba od pięciu lat i nic się nie rozwinął. Perspektywy może i były, ale się zmyły. Sami kibice Realu od dawna chcą się go pozbyć, właśnie z powodu, który wymieniłem.
4
@Luciano99 Już możesz. Dzień Trzeźwości się skończył. Choć pewnie i tak nie obchodziłeś :).
1
@Kapitan hawk To też prawda. Ale zawsze może powiedzieć Viniciusowi to, co Pedro do CR7, że jest mistrzem świata :).
0
@Bobo25 Ale to nie była miękka sytuacja. Dla mnie Cama przewrócił Kane i to było jeszcze ok. Ale sędzia wkurzył się, że ten potem złapał piłkę i chciał kraść czas. Ja to tak interpretuję. Dlatego mu - moim zdaniem - pokazywał dwa palce. Nie, że to druga żółta, tylko drugie przewinienie, jedno po drugim. I to go zdrażniło i nie dziwię się. Więc niech ten "ekspert" idzie się wypałować, bo z mojej perspektywy, to właśnie on nie ogarnia chronologii wydarzeń i nic nie rozumie. Dlatego siedzi w Polsce i pierdoli głupoty.
1
@Aragorn33 Dajmy mu czas na refleksję.
Edit:
@Bobo25 :)
1
@cymanski15 I "Camavinga złapał piłkę, bo ja mu kazałem."
1
@Panpiwkarz Nie no, życzę spełnienia marzeń. Z treści wpisu wnoszę, że poważnie podchodzisz do swoich zobowiązań i jesteś zdecydowany "poprowadzić mecz uczciwie".
:)
5
@Kapitan hawk To prawda. Będę się turlał ze śmiechu. Impostor :). No i kolejny sukces Lucho też będzie cieszył.
1
@Kapitan hawk No ale to całkowicie zmienia postać rzeczy. W takim przypadku jest to całkowicie zrozumiałe i nie powinno być inaczej.
1
@Epean Może mniej to ma wspólnego z dojrzałością, a więcej z logiką. Nigdy nie zrozumiem, jak ktoś może umniejszać stronie, z którą przegrał. Wyzywać ją, próbować przedstawić jako coś gorszego, słabszego, itp. Przecież właśnie dostałeś od niej w dupę! No to jak to świadczy o tobie? Że jaki ty jesteś, skoro ktoś, kogo uważasz za zero, przetrzepał ci skórę? Gdzie znajdujesz się w hierarchii jakości? Sam siebie poniżasz. Swój klub. Nie kumam po prostu tego rozumowania.
0
@Kapitan hawk No ale co to zmienia? Każdy ma prawo do własnej opinii i może być ona błędna.
0
@Bobo25 Dla mnie to jest pieprzenie głupot i tyle. Albo są przepisy, albo patrzymy jaki mecz i jaka stawka. Jak może ktoś, kto uczy sędziów pierdolić takie głupoty?
2
@Kapitan hawk Dla mnie to już obojętne. Daliśmy z nimi ciała. Niech wygrają PK i LM, to chociaż będzie można powiedzieć, że odpadliśmy z mistrzami. A nie ze "szczochami z Hiszpanii" jak to wczoraj jeden kolega określił.
1
@Kapitan hawk Dopisałem wyżej.
1
@BARCA1899Messi Albo nauczyliby się, że nie opłaca się udawać. Coś się musi z tym zacząć dziać, bo to już przesada, że Mbappe i Vini ciągle szukają pretekstów.
4
@VinDiesel To jest durny tekst, ale zupełnie z innych powodów. Niby dlaczego nie można wyrzucić z boiska za coś takiego? To co musi zrobić? Niech myśli.
0
@Kapitan hawk Niby dlaczego? Pochwały, kiedy idzie. A potem nagła weryfikacja, kiedy nie idzie. To jest jedynie Twoja opinia, że to coś innego.
Edit: Ale rozumiem, co masz na myśli. Tyle, że pewnie o Xavim ktoś napisał podobnie. Pamiętam jak Ćwiąkała mówił w którymś filmie, że bardzo by chciał, żeby Barcę poprowadził Quique Setién, bo uważał, że bardzo dobrze by sobie poradził. No i wyszło jak wyszło.
1
@BARCA1899Messi To akurat bardzo dobrze. Jeszcze wskazywanie symulek powinno być.
0
@Kapitan hawk
https://www.fcbarca.com/123420-moje-pozegnanie-z-ronaldem-araujo.html
"Do zeszłego roku wielu widziało w Ronaldzie Araujo fundament obrony Barçy na lata. Zaliczałem się do wielu. Potężny, muskularny, szybki jak na swój wzrost. Przebojowy i wystarczająco kompetentny z piłką przy nodze. Cieszył się uznaniem kolejnych trenerów. Polubili go fani. Uniknął losu Yerrego Miny, Todibo, Marlona i utrzymał się w klubie. Wybrano go kapitanem."
A wcześniej, kiedy był na fali, wiele pochwał, nie chce mi się szukać. Tak z pamięci, to zachwyty, kiedy przeskoczył nad herbem Barcelony na trawie. Jak idzie, to każda drobnostka jest podnoszona do rangi spotkania z najwyższym. A kiedy karta się odwróci, w drugą stronę.
0
@BARCA1899Messi Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jakie by to było pokomplikowane :).
1
@Bobo25 Myślę, że się zdenerwował, że tamten od razu po faulu sam łapie za piłę i utrudnia wznowienie gry. I trudno mu się dziwić.