0

@Kgorecki2500 Dojadasz po kimś zupę?

0

@wyrek Oczywiście, że tak. Tylko, że to nigdy nie jest za darmo.

0

@FcPortoFan1999 Powiedział muzyk o waltorni.

0

@FcPortoFan1999 Przestań, nikt w to nie uwierzy. Przecież Ty oglądasz symultanicznie wszystko. I jeszcze tutaj to opisujesz.

2

@Eklerek Kobieta do dziś zastanawia się, w co przywaliła?

0

@wpwelement Jak nic nie robi, to po co ma się myć?

0

@Bykunn Dokładnie tak.

2

@Karol145 Dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło.

14

@wpwelement Asekuracyjnie stwierdzę, że Ty.

8

@AlexDark00 Dlaczego kłamiesz? On nie miał niczego takiego.

2

@takisobiektos Na pewno znajdą tę samą broń, którą ostatnio w szkole odkryli.

2

@Kgorecki2500 "Nie wiem jak można być aż tak mało inteligentnym (...)" - powiedział @wpwelement po każdym rozdanym banie.

0

@Encore Zauważam pewną niekonsekwencję. Najpierw opisuje swoje pragnienia, a potem "pedale"? No ale młody wiek może to tłumaczyć, to czas na eksperymenty i poszukiwanie tożsamości płciowej.

4

@macio_944 Jak to mawia Lucek: "U mnie działa."

8

@Comentateiro Ledwo sobie ze średnio grającym Realem poradził. Aż zawodnika Realowi musiano wyrzucić, żeby dać Bayernowi szanse. Tak więc Niemcy znowu przegrają.

0

@PeRRy Fundacji ci u nas dostatek. A jeśli będzie trzeba, to nowe założymy.

0

@Jakchcesz Jest, ale na fazie.

2

@Czajka90 To tam Lampard trenuje?
Edit: Czyli tam. Nieźle się odbudował po Chelsea.

4

@PeRRy Nie no, czemu? Statyści są zawsze potrzebni, a ci mają już doświadczenie. W końcu im wszystko jedno, przeciwko czemu protestują. Klient ma zawsze rację.

3

@July_6_BcN Dopiero planują.

0

@Kgorecki2500 Ton taki oficjalny, to pewnie i na fakturę był ten wydatek.

0

@Szklaner Czyli następnych pokoleń już nie będzie. Na naszych oczach dzieją się ludzkie tragedie.

1

@Safrani "Ja kudłaty, durnowaty, nie wiedziałem, co to taty!"

2

No i Legia zniszczyła Zagłębie 1:0. Ojrzyński się skończył.

Niech się ten Widzew bierze do roboty, bo żarty się skończyły również.

1

@Ilka Juve. Genialny jest. Włoski. Italo disco.

1

@kubix05 Do dziś posiadam.

0

@TR3YWAY To jedz.
I chyba wcale się na tę siłownię nie wybierasz jednak.

0

@TR3YWAY Nie podobają, ale uznałeś za stosowne poinformować nas, że się Tobą interesują. Wysyłasz sprzeczne sygnały.

0

@TR3YWAY "Zbieramy się i lecimy (...)"
Z tym kolegą z pracy?
:)

0

@lithotripter Malarz, pisarz, ludobójca.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?