Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Dojadasz po kimś zupę?
0
@wyrek Oczywiście, że tak. Tylko, że to nigdy nie jest za darmo.
0
@FcPortoFan1999 Powiedział muzyk o waltorni.
0
@FcPortoFan1999 Przestań, nikt w to nie uwierzy. Przecież Ty oglądasz symultanicznie wszystko. I jeszcze tutaj to opisujesz.
2
@Eklerek Kobieta do dziś zastanawia się, w co przywaliła?
0
@wpwelement Jak nic nie robi, to po co ma się myć?
0
@Bykunn Dokładnie tak.
2
@Karol145 Dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło.
14
@wpwelement Asekuracyjnie stwierdzę, że Ty.
8
@AlexDark00 Dlaczego kłamiesz? On nie miał niczego takiego.
2
@takisobiektos Na pewno znajdą tę samą broń, którą ostatnio w szkole odkryli.
2
@Kgorecki2500 "Nie wiem jak można być aż tak mało inteligentnym (...)" - powiedział @wpwelement po każdym rozdanym banie.
0
@Encore Zauważam pewną niekonsekwencję. Najpierw opisuje swoje pragnienia, a potem "pedale"? No ale młody wiek może to tłumaczyć, to czas na eksperymenty i poszukiwanie tożsamości płciowej.
4
@macio_944 Jak to mawia Lucek: "U mnie działa."
8
@Comentateiro Ledwo sobie ze średnio grającym Realem poradził. Aż zawodnika Realowi musiano wyrzucić, żeby dać Bayernowi szanse. Tak więc Niemcy znowu przegrają.
0
@PeRRy Fundacji ci u nas dostatek. A jeśli będzie trzeba, to nowe założymy.
0
@Jakchcesz Jest, ale na fazie.
2
@Czajka90 To tam Lampard trenuje?
Edit: Czyli tam. Nieźle się odbudował po Chelsea.
4
@PeRRy Nie no, czemu? Statyści są zawsze potrzebni, a ci mają już doświadczenie. W końcu im wszystko jedno, przeciwko czemu protestują. Klient ma zawsze rację.
3
@July_6_BcN Dopiero planują.
0
@Kgorecki2500 Ton taki oficjalny, to pewnie i na fakturę był ten wydatek.
0
@Szklaner Czyli następnych pokoleń już nie będzie. Na naszych oczach dzieją się ludzkie tragedie.
1
@Safrani "Ja kudłaty, durnowaty, nie wiedziałem, co to taty!"
2
No i Legia zniszczyła Zagłębie 1:0. Ojrzyński się skończył.
Niech się ten Widzew bierze do roboty, bo żarty się skończyły również.
1
@Ilka Juve. Genialny jest. Włoski. Italo disco.
1
@kubix05 Do dziś posiadam.
0
@TR3YWAY To jedz.
I chyba wcale się na tę siłownię nie wybierasz jednak.
0
@TR3YWAY Nie podobają, ale uznałeś za stosowne poinformować nas, że się Tobą interesują. Wysyłasz sprzeczne sygnały.
0
@TR3YWAY "Zbieramy się i lecimy (...)"
Z tym kolegą z pracy?
:)
0
@lithotripter Malarz, pisarz, ludobójca.