0

@FcPortoFan1999 No nie wiem, czy tak mu wybaczono. Podobno Instagram płonął.

1

@FcPortoFan1999 "Ładna torebka."
Powiedział Jan Bednarek ładując się przeciwnikowi korkami w kolano.

0

@RosjaninBut Trzeba przyznać, że idzie profesjonalnie.

0

@bartekvisca Tyle mu wystarczy, by osiągnąć zamierzony cel.

2

@Kgorecki2500 Stary, nie idź znowu w te kiełbaski...
:)

2

@Gaucho Nie wiem, czy to prawdziwy cytat, ale fragment "(...) zwłaszcza w meczu tej rangi. Takie decyzje w końcu decydują o wszystkim i odbierają to, co powinno być najwyższej klasy widowiskiem." jest dla mnie od razu dyskwalifikujący. To nie powinno mieć żadnego znaczenia. Tak samo atakowana jest decyzja o drugiej żółtej dla Camavingi z wczoraj. I co, zgadzasz się, że nie powinien dostać, bo to taki ważny mecz? Bądźmy poważni.

1

@Fake69 Zapoznaj się z koncepcją "ocupas".

0

@Herato Nie komentuje, bo jedzie do Janka, żeby osobiście mu podziękować.

0

@Piotrek1993 No to teraz każdy zobaczył ewidentną wieź.

1

@VeB 1899 First time?

0

@kanver_ A już ostrzyli korki.

2

@Kgorecki2500 Pewnie bieda przycisnęła i chce sprzedać kolczugę.

1

@AlexDark00 Niepoprawny dowcipniś. Pasowałby do nas. Jak nie babol, to kartka. A czasem genialny mecz.

0

@AlexDark00 Jasne. Sądziłem, że przedłużenie kontraktu wiązałoby się z rezygnacją z części obecnego należnego wynagrodzenia jako warunkiem.

4

@NeroTFP1 Czy to był @Popitek12 w drodze empekiem do kasyna w Vegas?

0

No i ma rację. Pacta sunt servanda.

1

@NeroTFP1 On jeszcze z trumny wciągnie kogoś do środka i będą się tłukli w PPV.

11

@Kgorecki2500 Niech ten zdradziecki i zakłamany komuch już zniknie z życia publicznego. Przez tego k... zaczynam lubić Millera, a to jest nie do zniesienia.

1

@dmcteam No tak, ale oni grali z Bayernem.

9

@Luciano99 Trzeba dać znać Kapeli. Pozwie go o prawa do wizerunku.

0

@July_6_BcN Dziewczyno, miej litość. Ty masz problem na każde rozwiązanie.
:)

0

@July_6_BcN No to przynajmniej oszczędny.

0

@July_6_BcN Pogratulować. I czysty, i przy kasie. Zakręć się.
:)

11

@Popitek12 Ale tam już mają sexworkerów.

4

@Chimera W pracy. Optymalizacja kosztów.

1

@Luciano99 Reasumując, mamy pokorę i szacunek do rywala.

2

@Arden O ten scenariusz mu chodziło.

6

@wojopancer Stary, stałeś w śmietniku, co miałem Ci powiedzieć?

2

@Arden Mbappe jest jak ta kaseta z "Kręgu". Trzeba go oddać komuś innemu i klątwa minie.

5

@TR3YWAY To żaden dowód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?