Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem, czy tak mu wybaczono. Podobno Instagram płonął.
1
@FcPortoFan1999 "Ładna torebka."
Powiedział Jan Bednarek ładując się przeciwnikowi korkami w kolano.
0
@RosjaninBut Trzeba przyznać, że idzie profesjonalnie.
0
@bartekvisca Tyle mu wystarczy, by osiągnąć zamierzony cel.
2
@Kgorecki2500 Stary, nie idź znowu w te kiełbaski...
:)
2
@Gaucho Nie wiem, czy to prawdziwy cytat, ale fragment "(...) zwłaszcza w meczu tej rangi. Takie decyzje w końcu decydują o wszystkim i odbierają to, co powinno być najwyższej klasy widowiskiem." jest dla mnie od razu dyskwalifikujący. To nie powinno mieć żadnego znaczenia. Tak samo atakowana jest decyzja o drugiej żółtej dla Camavingi z wczoraj. I co, zgadzasz się, że nie powinien dostać, bo to taki ważny mecz? Bądźmy poważni.
1
@Fake69 Zapoznaj się z koncepcją "ocupas".
0
@Herato Nie komentuje, bo jedzie do Janka, żeby osobiście mu podziękować.
0
@Piotrek1993 No to teraz każdy zobaczył ewidentną wieź.
1
@VeB 1899 First time?
0
@kanver_ A już ostrzyli korki.
2
@Kgorecki2500 Pewnie bieda przycisnęła i chce sprzedać kolczugę.
1
@AlexDark00 Niepoprawny dowcipniś. Pasowałby do nas. Jak nie babol, to kartka. A czasem genialny mecz.
0
@AlexDark00 Jasne. Sądziłem, że przedłużenie kontraktu wiązałoby się z rezygnacją z części obecnego należnego wynagrodzenia jako warunkiem.
4
@NeroTFP1 Czy to był @Popitek12 w drodze empekiem do kasyna w Vegas?
0
No i ma rację. Pacta sunt servanda.
1
@NeroTFP1 On jeszcze z trumny wciągnie kogoś do środka i będą się tłukli w PPV.
11
@Kgorecki2500 Niech ten zdradziecki i zakłamany komuch już zniknie z życia publicznego. Przez tego k... zaczynam lubić Millera, a to jest nie do zniesienia.
1
@dmcteam No tak, ale oni grali z Bayernem.
9
@Luciano99 Trzeba dać znać Kapeli. Pozwie go o prawa do wizerunku.
0
@July_6_BcN Dziewczyno, miej litość. Ty masz problem na każde rozwiązanie.
:)
0
@July_6_BcN No to przynajmniej oszczędny.
0
@July_6_BcN Pogratulować. I czysty, i przy kasie. Zakręć się.
:)
11
@Popitek12 Ale tam już mają sexworkerów.
4
@Chimera W pracy. Optymalizacja kosztów.
1
@Luciano99 Reasumując, mamy pokorę i szacunek do rywala.
2
@Arden O ten scenariusz mu chodziło.
6
@wojopancer Stary, stałeś w śmietniku, co miałem Ci powiedzieć?
2
@Arden Mbappe jest jak ta kaseta z "Kręgu". Trzeba go oddać komuś innemu i klątwa minie.
5
@TR3YWAY To żaden dowód.