Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Frimpong Oby nie ugotował jak Guardiola.
0
@TR3YWAY To za mało motywujące. Lepiej, żeby oddawali nerkę. Albo rękę lub nogę. To by ich zmusiło do zastanowienia, a w razie wtopy klub by zarobił.
1
@mordini123 A w pudełku będzie kartonik z kodem na wersję cyfrową do ściągnięcia.
1
@mordini123 Dobrze, że to GIOŚ, a nie DIOZ, ci to by te samochody podstępem i siłą odbierali, a potem robili na nie zbiórki.
7
@LAMC_10 @nicki194, jest prośba do Ciebie.
1
@Eklerek Pewnie lotnisko się poskarżyło, że hałas z toru płoszy im samoloty.
1
@Popitek12 Idź do lekarza, może da się jeszcze wyciąć.
1
@Eklerek Sure.
znaki
0
@agaFCB Proponuję sukcesywnie wymontowywać z pojazdu kolejne elementy i sprawdzać, czy będzie nadal poprawnie działał? Być może okaże się, że byliśmy od lat oszukiwani przez branżę motoryzacyjną.
1
@BojanKriKicz Kręcę głową z niedowierzaniem.
:)
4
@lucas/catalan Tak szaleli, że aż trzeba było zamknąć.
5
@Szicek10 Teraz jest ich moment, niech się cieszą. My byśmy robili tak samo. I robiliśmy w przeszłości. Wyzbądźmy się tej mentalności Kalego.
3
@kubix05 Wszystko prawda, tyle, że ja bym naprawdę wolał, żeby oni przestali w końcu szukać szans dopiero w rewanżu, tylko wzięli się do roboty od pierwszego meczu.
2
@Ilka Ty, jeśli nie wiesz jak to fizycznie wygląda, to weź się najpierw dowiedz. Bo potem się okaże, że bieg był prawdziwy, samochód też, tylko szanse na ucieczkę wirtualne. Może to jakaś aktualna wersja "Running Mana"?
0
@Ilka Wirtualny? Czyli nie pobiegniesz naprawdę? Na czym polega trening w takim razie?
1
@Safrani " ja kupię. Po prostu będzie stało."
Jak Widzew w tabeli :).
4
@Safrani Nie dziwi mnie ten ruch. Tyle już go do tej pory nawarzyli całym zespołem, że coś z nim trzeba teraz zrobić i ktoś to musi w końcu wypić.
0
@Aragorn33 Zaczęło się.
0
@wojopancer Łatwo to możesz nadrobić :). Wystarczy, że prześledzisz komentarze w trakcie wczorajszego meczu i uwagi części osób do Grieza. W dużym skrócie wydźwięk sprowadzał się do "czemu u nas grał g..., a w Atleti jest maestro?"
0
@Hindus Co to ma do rzeczy? Nie takie było pytanie.
0
@wojopancer Przecież część kibiców cały czas po nim jechała. Zapomniałeś już?
2
@kanver_ "Żaden klub nie da kontraktu na porządnych warunkach gościowi, który przez ostatnie 3 lata był 2 lata kontuzjowany"
(Śmiech dobiegający z barcelońskiego oddziału szpitalnego).
1
@Safrani Kiedy my się wreszcie pozbędziemy tych obrzydliwych, zakłamanych komuchów? Metodą mistrza Cejrowskiego: Wszyscy won!
4
@MessiForeverTheBest Kiedy to oglądałem bez dźwięku, to wyobrażałem sobie, że on im zachwala kasyno: "Panowie! Ruleta, Black Jack, Jednoręcy bandyci! ..."
1
@July_6_BcN To jest tekst jak z "Chłopaki nie płaczą" :).
0
@alone49 "Barca? Patałacho futbolo..." :) Że sparafrazuję tekst z jednego ze skeczów Paranienormalnych, bodajże po Euro 2012? Albo po MŚ 2018, już nie pamiętam :).
3
@PatrychoO Jak tylko się dowiedział, co tu piszą, wolał od razu dmuchać na zimne.
0
@CriminalFCB Warto zwrócić uwagę, że wczorajszy mecz dał Ci odpowiedź na to pytanie :). Zauważ, że były dwie takie sytuacje, jedna Kounde, druga Garcii. Każda potoczyła się wg innego scenariusza. W pierwszej nie było agresji, w drugiej była :). Efekty znamy. Szukajmy innej drogi :).
3
@mordini123 "Jagoda, Jagoda, jakże mi Cię szkoda..."
1
Mam nadzieję, że dzisiaj przed północą będziemy mogli dokończyć wymianę zdań z madryciarzami, zaczętą wczoraj:
Madryciarze wczoraj: Ha ha! Jesteście chu...wi!
Barceloniarze dziś: Wy też! Ha ha!