Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord Skąd wiesz? Może sam poluje?
1
@Criss18Barca Dokładnie. Ruscy nie mają tam czego szukać.
2
@heniusss Za późno...
:)
0
@Kgorecki2500 A druga po ile?
0
@urbipl No nie, bo oni się zakwalifikowali :). A nie było to jakieś trudne strasznie. Są troszkę wyżej aktualnie.
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Bo wszyscy widzą i wiedzą jak jest. Tylko @Popitek12 i pozostałych dwóch fanów Ronaldo twierdzą, że to on jest liderem i siłą sprawczą.
4
@Comentateiro Na pierwszym mundialu to Lilith śpiewała "To nie ja byłam Ewą".
0
@Frimpong Musi im starczyć sił aż do finału.
2
@Kgorecki2500 Nienawiść do FIFY wśród populacji powiększa się...
4
@Eklerek
"Borek, Borek, tak na mnie wołają
Ludzie, co moje nazwisko, za nalepkę w kiblu mają!"
1
@NeroTFP1 Jeszcze, żeby tego Alvareza kupili, to już by było bezpiecznie.
0
@Popitek12 Ale Ty jeździsz z cyrkiem.
2
@Bolton Babcia i dziadek to samo. Skoro wstępni mogą, to czemu nie zstępni? Dajesz światu do myślenia. I moderacji też.
0
@beter2 I takich lekarzy nam trzeba. A nie leserów. Można, jak Żukowska, jeździć po 100 km dziennie bez samochodu. Ale można też, jak pan Dawid, leczyć po 30h na dobę. Ej, a może ona do niego tak jeździła? Nie wiadomo, gdzie aktualnie przebywał, to i kilometry leciały, kiedy go szukała.
2
@Kgorecki2500 Bo pan Chińczyk sam poluje na te psy i koty, a polski przedsiębiorca musi kupić od pośrednika.
0
@gumaz Kiedy ukaże się remake seksu, to wiadomo. Ale na razie, też wiadomo.
2
@MessiForeverTheBest Ja myślę, że trzeba pójść dalej w ich ochronie i wcale ich nie pokazywać. Tylko konkurencje męskie. Wszyscy będą zadowoleni.
1
Bardzo ciekawe, zwłaszcza to o herbacie.
0
@LAMC_10 Trener Jan mógłby grać w "The Sopranos".
1
@ranger3120 "ale bym se zobaczył przepis na hot doga z żabki od @Kgorecki2500" Łapiesz żabę i pakujesz do bułki.
2
@KrychaFCB Zbudowana jak matrioszka.
3
@lajcior I się skończy @Zokerowi eldorado ligi typerów.
5
@Safrani Czyli już wkrótce @Luciano99 może pójść siedzieć za te wszystkie materiały o @Kessie, które tu zamieści.
2
@Safrani Jeszcze u nas nie skończył :).
0
@Tasde To dobrze, że sam wierzysz we własne słowa. Narta.
1
@Tasde "Największy przekręt obecnej władzy nawet blisko nie leżał tego, co za PiSu robiono dzień w dzień. "
Daj spokój, inteligencie. Przecież ja wiem, od kogo Ty jesteś. Cały czas walisz w jeden bęben, a jak ktoś uderzy w inny, to od razu wkraczasz z twierdzeniem, że ten drugi nie jest taki głośny, jak ten pierwszy. Idź, zapytaj swojego Wiecha, jak tam elektrownie węglowe w Chinach :).
0
@LAMC_10 Wszystkie.
3
@BorzyKrzys
Jakże to może okazać się prawdziwe na La Rambli :).
1
@turhiay Jeszcze niedawno karali za brak maseczki, a teraz nawet jak ci się zechce kichnąć, to musisz przeciwnikowi prosto w ryj, bo inaczej działa. Od ściany do ściany.