Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Salchent City dolicza jeszcze opłatę dla Robin Hooda.
2
@Safrani No to smuteczek. Ale, ale, która? O Pululu, czy o widzewiozie?
:)
6
@blakkudium Ależ szczur. Ale, że Ronaldo nie dali strzelić, no kto to widział?
3
@Frimpong No i elegancko. Oby nie zachorował od razu na widzewiozę, jak większość ich ostatnich wielkich transferów. Jak tylko trafiają do Widzewa, od razu zapominają jak się gra w piłkę.
5
@Arden Po co jechać do Afryki, kiedy Afryka może przyjechać do nas?
1
@Encore Tam cztery. Czterdzieści cztery. A potem, przed śmiercią, uciąć głowę, zahibernować i kiedy technologia pozwoli, przyszyć małpie i nich gra dalej. Dla wrażliwych społecznie, nie miałem na myśli Viniciusa, tylko normalnego przedstawiciela naczelnych.
2
@marcin62 "e-melina" - wspaniałe :).
1
@Ignareks Uważam podobnie. Wg mnie to nie są takie same sytuacje.
3
@MessiForeverTheBest Już się zafiksowałem na Haiti. Sorry.
1
@Popitek12 Mam nadzieję, że pewnego dnia ktoś to sfilmuje. Kiedyś Szeherezada, dziś Popitek.
3
@Pawlak1992 "Powrót Neymara".
Edit: W sensie, że pasuje do obu kategorii, zależy kogo spytać.
1
@Luciano99 A co to za dyskryminacja?
1
@BojanKriKicz Dziwisz się? Sam napisał, że ma dobre źródła, to leje.
0
@Kgorecki2500 Nie chce psuć sobie statystyk kolejnym starciem z patałachem :).
3
@ViscaelBarca2007 Od razu widać, że jesteście co najmniej tak prestiżowi jak Lord Kruszwil.
2
@ViscaelBarca2007 Ja bym nie porównywał sytuacji Lewego i Alvareza. Jeden i drugi to inny wiek zawodnika i inny moment kariery w danym klubie. Rozumiem, że wygodnie dla narracji dawać przykład Roberta, ale dla mnie te dwa przypadki są kompletnie różne.
2
@Kazragore Tak.
2
@Marusek Czasy takie, że na powagę szkoda zdrowia.
2
@July_6_BcN
"Kurłaaaaa, ale mi się już nie chce dzisiaj robić na tego złodzieja prywaciarza"
"Stary, ale Ty masz jednoosobową działalność XD"
Gdzie tu sprzeczność? Trzeba docenić uczciwość.
0
@Borneo Ja również nie protestowałbym, gdyby Rash został, mimo, że faktycznie czasem przechodzi obok meczów. Ale jakoś go lubię.
0
@T^L Być może, ale nikt nie robi tego z taką łatwością, częstotliwością i bezmyślnością, jak wszelkie systemy komuno-podobne, zawsze pod hasłami lepszego życia dla zwykłych ludzi.
1
@misterio A rząd USA nie wymusił zamknięcia tego projektu? Korzystałem lata temu i pamiętam, że służby specjalne strasznie się ciskały, bo nie były w stanie tego złamać.
2
@Kgorecki2500 Kiedy to jest ustawa dla garstki ludzi. Jej pewnie chodziło o pracę, którą będzie wykonywała Rada Programowa (15 osób, o ile pamiętam) i Komisja Oceniająca (145 osób).
4
@Roobo Kolego, z wpisów wnoszę, że masz już jakieś doświadczenie życiowe i obycie, a także niezgorszą pamięć o czasach słusznie minionych. Z czego znany był komunizm (czy też socjalizm, jak u nas)? Z tego, że bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył. No i voila!
1
@kamyk_23 A morze i może to co? To musi być żart. Nawet @Borneo by czegoś takiego nie wymyślił.
1
@ToWinaSedziego Chyba Twojszeż?
1
@Marusek Grosik to powstał raczej z procentów.
0
@Gibbon_FCB Taki jak zawsze: "Jakoś to będzie".
1
@Borneo Mają zostać zdezintegrowani? Wiesz coś?
2
@gumaz Lekka nadwaga, nie przesadzaj.
Poza tym nie wiadomo, może chce pokazać posłom z bliska, jak wygląda patologia z plebsu. Do tej pory zapoznali się tylko z własną, z wyższych sfer. Dajmy szansę.
Poza tym, może to komunikat dwuskładnikowy, z oszczędności miejsca tak napisany:
1. Mejza z Magicalem.
2. Patologia w Sejmie.
Wszystko prawda.