Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden O nie. Dzień Świstaka.
0
@Aequlibre Ale chcesz przekonać siebie, czy mnie? :)
0
@Croocers Coraz dziwniejsze te filmy sado-maso.
0
@sokot @Comentateiro jest spoko, ale w tematach politycznych strasznie lubi polaryzować. Nie przeszkadza mi to, lubię jego komentarze.
11
@Comentateiro Nie ośmieszaj się. Na ten trik nikt się nie nabierze i Ty też wiesz, że to był żart, bo Tusk nazywany jest Niemcem i jest nawet nagrana rozmowa z Giertychem, gdzie obaj siebie tak nazywają i się z tego śmieją. Dobrze o tym wiesz, ale WYBIERASZ udawanie głupka i interpretowanie tego w taki właśnie sposób, jak to zrobiłeś, bo uznajesz, że da Ci to jakąś przewagą i wyższość. A jedyne, co osiągnąłeś, to wyjście na niemądrutkiego. A tego osoba z Twoim ego nie jest w stanie znieść :). Raz jeszcze, dobrego dnia.
Edit: Ciebie też wiele razy nazywałem w komentarzach Niemcem. Przypominam, w razie gdyby Ci brakowało argumentów.
9
@Comentateiro Stary, to prześmieszne, jak w każdej dyskusji starasz się deprecjonować osobę, z którą aktualnie prowadzisz jakikolwiek spór. To chyba Twoja ulubiona i jedyna metoda zyskiwania jakiejś przewagi :). Za każdym razem robisz to samo. No, ale cokolwiek pozwala Ci spokojnie zasnąć w nocy :). Dobrego dnia.
10
@Comentateiro "W tej sprawie na siebie zaczął grać od początku Nawrocki, i stąd wyleciał z populistycznym, schlebiającym swojemu myślącemu w mściwy sposób elektoratowi odebraniem orderu Zelenskiemu."
Kolego, czy to nie Ty, ledwie dwa dni temu, dałeś ultimatum, a potem wrzuciłeś na ignora ponad 60 osób dlatego tylko, że dały herba komentarzowi autorstwa @clyde , w którym zawarła ocenę Ciebie i Twojego zachowania, z którą to oceną się nie zgadzałeś? (Edit: Chciałem sprawdzić, ile było, ale komentarz jest już chyba usunięty, ale pamiętam, że było tych herbów sporo, 60 lub więcej w momencie, kiedy wtedy go czytałem).
"Tamten to kawał ch..., ale JA to miałem powód!" Czasem refleksja jest przydatna :).
23
@Kgorecki2500 Niemiec każe Polakowi dogadać z się ukraińskim Żydem. Niesłychana historia.
0
@Rastafarnianin A najlepiej, żebyś tylko Ty zarabiał, a ona leżała i pachniała. Związek idealny. Dla niektórych.
2
@Pawel13sz To musi być któraś z kobiet z naszej Lewicy.
0
@Bernard777 Tzw. La Ramblie? Tutaj też ich pełno.
3
@pt9 Żeby tylko. Nie wiadomo nigdy, gdzie taki banan wcześniej był.
0
@Faro Ale głupio musi wyglądać taka góra bez czubka. Ktoś by musiał tam wejść.
0
@kocuur Zupełnie jakbym czytał o Realu.
"Co sądzicie o słowach byłego trenera Realu Madryt?
"- Nikt nie lubi być zmieniany, nawet Vinicius. To nie ja tu rządzę, wszystkie decyzje podejmuje Vinicius z Mbappe. Zawsze rozmawiamy o każdej decyzji, którą podejmują. Pytam ich, co myśą, jak się czują i staramy się dojść do porozumienia ... ""
1
@mordini123 Pewnie więcej drużyn to większa ilość stron.
0
@Frimpong Pospawają go na szybko.
2
@mmaciass Bo trzeba żyć tak:
"Się nie chwalę chwilą, nie mam na to czasu
Jak się dzieją dobre rzeczy, nie używam aparatu."
:)
4
@Karol145 On się już dawno postarał, żeby żadna kampania nie mogła zaczynać się wcześniej.
0
@July_6_BcN Nie zwiedziesz mnie. Było tam wszystko z wyjątkiem wieku.
:)
0
@July_6_BcN Brak mi słów na tę rozpustę. No ale widziałem ostatnio screeny, na których ujawnione zostało Twoje prawdziwe oblicze.
2
@macio_944 Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest obecnie niesprzedawalny.
0
@July_6_BcN O, następna. Rano do kościoła, a wieczorem na szatańską orgię.
1
@Czajka90 Co jest z wami, czcicielami demonów, nie tak?
1
@blakkudium Ma nawet kilka, po jednym do każdego otworu w ciele.
5
@Arden Pieniędzy. I druku.
1
@Luciano99 Bez przesady. Tam od bicia i przemocy są inni. A co do meritum, to nie Mbappe go zniszczył, ale Perez i zarząd, którzy pozwolili na degrengoladę i rozzuchwalenie się zawodników.
3
@Popitek12 A w pozostałej części?
I tak sobie jeszcze pomyślałem w związku z tym błyskotliwym planem:
"Gdybym został prezydentem Barcelony, pierwsza moja decyzja to sprzedaż Pedriego do jakiegoś City albo PSG, a po tygodniu go odkupić. Przez sprowadzenie takiego gracza byłbym uwielbiany przez kibiców"
Mógłbyś jeszcze sprywatyzować klub, a potem go ponownie zsociolizować. Dopiero by Cię pokochali.
2
@Popitek12 A polityczną?
6
@blakkudium Mbappe odpowiedział, że to nie będzie trudne. Wystarczy, że zrobi cokolwiek w defensywie i już będzie to więcej, niż robił W Realu.
2
@Popitek12 Powinieneś rozkręcić jakiś biznes z Ryśkiem Petru. Nadajecie na tych samych falach.